Produktivní hybridní meetingy s BenQ InstaShow VS20

TZ BenQ InstaShow VS20 HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a interaktivních zařízení pro spolupráci, uvádí na trh InstaShow VS20. Samostatné a plně kompatibilní zařízení pro bezdrátový přenos, které nabízí 4K rozlišení, integrovanou kameru a mikrofon, a vysoký stupeň zabezpečení informací na úrovni routeru pro efektivní hybridní schůzky.

„Moderní společnosti pochopily, že vizuální kvalita prezentačních materiálů a čistý zvuk pro všechny účastníky jsou zásadní aspekty pro produktivní hybridní schůzky,“ říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation.

Řešení BenQ InstaShow VS20 integruje kameru, mikrofon a možnost sdílení obrazovky do intuitivního bezdrátového prezentačního systému, který je navržen tak, aby bez nutnosti instalace ovladačů vylepšil všechny zasedací místnosti o vynikající audiovizuální kvalitu.

Součástí systému je tzv. Button, vysílač využívající Plug-and-Play provoz, který znamená pro účastníky maximální zjednodušení. Zařízení stačí zapojit, stisknout tlačítko a začít prezentovat. Díky komplexním bezdrátovým schopnostem je schopno pracovat s dalším vybavením v podobě externí kamery a reproduktorů a přeměnit tak jakýkoli prostor v nejmodernější zasedací místnost. Prostřednictvím aplikace InstaShow VS Assist flexibilně synchronizuje obsah schůzky na místě se vzdáleně připojenými účastníky, a to včetně možnosti rozdělení obrazovky na 4 separátní části.

InstaShow VS20 Button je nově vybaven integrovaným všesměrovým mikrofonem, který dokáže zachytit zvuk v okruhu 1,5 m. Všichni prezentující a diskutující mohou jednoduše připojit svůj vysílač a s ním také nasdílet vlastní prezentační materiály a hovořit k nim. Systém je připraven v reálném čase přijímat signál až z 32 InstaShow VS20 vysílačů na bezdrátový přenos až do vzdálenosti 20 m.

Plynulý přenos videa ve 4K rozlišení a zvuku z mikrofonu je podpořen vlastním routerem. Tento router využívá chipset s Clear Channel Assessment (CCA) pro spolehlivou stabilitu wifi. Kromě toho nabízí CVSS 3.0, zabezpečený přenos informací díky ověření WPA2 a AES 128bitovým šifrováním.

Připojení vysílače k notebooku je možné přes HDMI i USB-C.

BenQ InstaShow VS20 bude lokálně k dispozici v průběhu června za doporučenou koncovou cenu 52 848 Kč s DPH v Česku, resp. 2202 euro s DPH na Slovensku.

Více informací o bezdrátových řešeních pro vzájemnou spolupráci je k dispozici na webu https://www.benq.eu/cs-cz/business/wireless-presentation/instashow-wireless-collaboration.html.