TP-Link L535E: Chytrá žárovka s miliony barevných odstínů

Pátek, 21 Červen 2024 10:02

 

Tapo L535ENová chytrá Wi-Fi žárovka Tapo L535E od společnosti TP-Link, předního dodavatele síťových řešení a produktů pro chytrou domácnost, podporuje standard Matter a zároveň umí poskytnou maximální individualizaci osvětlení. Uživatelé tak získají produkt kompatibilní s různými platformami, který dokáže navodit jedinečnou atmosféru.

Celý článek...
 

Deco X10: Mesh síť pro vysoký dosah v každém rohu

Čtvrtek, 20 Červen 2024 15:23

 

Deco Mesh 20181220.143Řešíte, jak posílit domácí internet na maximální výkon a spolehlivost? S novou generací mesh systému Deco X10 už to není jen přáním, ale skutečností. Tato revoluce v podobě chytré sítě Wi-Fi 6 přichází s řadou vylepšení, která zbaví vaši domácnost všech mrtvých zón a trápení s nestabilním připojením. Deco X10 je vybaven umělou inteligencí, ultrarychlou Wi-Fi 6 a pokročilými funkcemi pro bezproblémové pokrytí každého koutu vašeho obydlí. Žádné výpadky, žádné prodlevy - jen plynulý přenos dat, ať už surfujete po internetu, streamujete 4K video nebo hrajete náročné online hry.

Celý článek...
 

NETGEAR: nové produkty s WiFi 7 pro domácí sítě

Čtvrtek, 20 Červen 2024 09:29

 

 

NetGear Orbi-RBE773Společnost NETGEAR rozšířila nabídku svých produktů s WiFi 7 o nový třípásmový mesh systém Orbi 770 a router Nighthawk RS300. Obě novinky jsou určeny primárně pro použití v domácnostech, kde je jejich úkolem poskytnout nepřerušovanou digitální práci a zábavu v nejvyšší kvalitě.


 

Tím se myslí především streamování 4K/8K, videokonference, hraní her, využívání AR/VR nebo nástrojů využívajících umělou inteligenci, které vyžadují extrémně nízkou latenci a vyšší propustnost internetového připojení.

 

Mesh systém Orbi 770

Třípásmový mesh systém Orbi 770 dokáže bezdrátovým internetem o rychlosti až 11 Gb/s obsloužit až 100 současně připojených zařízení rozmístěných na ploše až 740 m2 (3 pack). Dostatek 2,5Gig LAN portů na routeru a jeho satelitech lze použít pro vícegigabitové kabelové připojení mezi nimi nebo pro připojení sdíleného úložiště nebo herního PC/konzole. Každá jednotka je vybavena čtyřmi vysoce výkonnými interními anténami se zesilovači pro 360stupňové pokrytí prostoru.

 

NetGear Orbi-RBE773

 

Router Nighthawk RS300

Třípásmový router Nighthawk RS300 nabízí WiFi 7 s rychlostí až 9,3 Gb/s. Jeho elegantní tělo a patentovaný všesměrový design interní antény pokryjí wifi až 230 čtverečních metrů pro maximálně 100 současně připojených zařízení. 

Netgear RS300 Gaming

 

Špičkové zabezpečení

Na každou domácnost směřuje každý den v průměru 10 kybernetických útoků. Routery Netgear v sobě mají integrovány nejmodernější šifrovací protokoly, pokročilé mechanismy detekce hrozeb a další bezpečnostní funkce. Řada Orbi 770 bude prvním produktem, který bude mít další vrstvu zabezpečení: funkce Advanced Router Protection, která chrání router nejen před známými hrozbami, ale také před většinou neznámých hrozeb. Těm bude čelit mj. s využitím umělé inteligence. Tento druh pokročilé ochrany routeru byl vyvinut ve spolupráci se společností Bitdefender a postupně bude zaveden do všech produktů řady WiFi 7.

Orbi 770 Technické specifikace:

 • Rychlá třípásmová Wi-Fi 7 s rychlostí až 11 Gb/s v pásmech 2,4 GHz, 5 GHz a 6 GHz.
 • Multi-link Operation kombinuje dvě wifi pásma najednou, aby se zlepšila spolehlivost sítě, snížila latence a zajistila se maximální rychlost přenosu dat.
 • Vícegigabitové rychlosti s 2.5 gigovým internetovým portem 
 • Tři ethernetové porty 2,5 Gb/s na routeru a dva ethernetové porty 2,5 Gb/s na satelitech
 • Snadná správa sítě odkudkoli, včetně pozastavení internetu, spouštění testů rychlosti internetu, sledování využití internetových dat, nastavení samostatných sítí pro hosty a dalších – to vše s aplikací Orbi®.

 

Technické specifikace Nighthawk RS300:

 • Rychlá třípásmová WiFi 7 s rychlostí až 9,3 Gb/s.
 • WiFi 7 poskytuje 2,4× vyšší rychlost než WiFi 6.
 • Internetový port 2,5 Gb/s pro kabelové a optické tarify.
 • Snadné sdílení souborů připojením flash disku k USB portu routeru.
 • Snadná správa síť odkudkoli, včetně pozastavení internetu, spouštění testů rychlosti internetu, sledování využití internetových dat, nastavení samostatných sítí pro hosty atd. S aplikací Nighthawk®.

Dostupnost

Řada NETGEAR Orbi 770 je k dispozici na netgear.com.

 • RBE773: Router a 2 satelity (3 pack), doporučená maloobchodní cena 999.99 $
 • RBE772: Router a 1 satelit (2 pack), doporučená maloobchodní cena 699.99 $
 • RBE770: Doplňkový satelit, 399,99 $

NETGEAR Nighthawk RS300 je k dispozici na NETGEAR.com.

 • RS300: Router - 329.99 $ MSRP

V našem regionu budou oba produkty dostupné letos na podzim. 

Originální tisková zpráva: NETGEAR Introduces New Additions to Industry-leading WiFi 7 Lineup of Home Networking Products.

 

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR® (NASDAQ: NTGR) je průkopníkem pokročilých síťových technologií pro domácnosti, firmy a poskytovatele služeb po celém světě s cílem je zjednodušit a zlepšit život lidí. Umožňuje lidem spolupracovat a připojit se ke světu informací a zábavy. Nabízí inovativní a pokročilá propojená řešení: mobilní a cloudové služby pro lepší ovládání a zabezpečení, inteligentní síťové produkty, video přes Ethernet pro Pro AV aplikace, snadno použitelná wi-fi řešení a výkonné herní routery pro vylepšení hraní online her. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a její pobočky jsou rozmístěny po celém světě. 

Informace v češtině jsou k dispozici na webových stránkách www.netgearcz.cz

Sledujte české aktivity společnosti NETGEAR také na sociálních sítích facebook a LinkedIn.

 

 

Síťový dvoupásmový adaptér Mercusys MA30E s Bluetooth 5.0 otevírá dveře stabilnímu a ničím nerušenému připojení

Čtvrtek, 06 Červen 2024 11:26

 

MA30EMercusys, renomovaný výrobce síťových zařízení, představuje nový Wi-Fi Bluetooth PCIe adaptér MA30E pro nastartování silné dvoupásmové bezdrátové sítě. Zařízení zároveň podporuje technologii Bluetooth 5.0 vyznačující se vyšším dosahem a spolehlivější komunikací v rušném prostředí.

Celý článek...
 

TP-Link EAP211-Bridge KIT: Praktické řešení pro bezdrátové spoje s dosahem až 1 kilometr

Pátek, 31 Květen 2024 12:22

 

EAP211-Bridge KIT UN 1.0 01Nová sada dvou venkovních přístupových bodů EAP211-Bridge KIT od společnosti TP-Link, světového výrobce síťových zařízení, vyniká odolností i dosahem. Ocení ji zejména podniky, které potřebují zajistit spolehlivé a bezpečné bezdrátové spoje na větší vzdálenosti, např. mezi budovami nebo v kamerových systémech.

Celý článek...
 

TP-Link vstupuje do segmentu zabezpečení a ostrahy s kamerovým systémem VIGI

Pondělí, 27 Květen 2024 11:56

 

VIGI C345Společnost TP-Link, přední dodavatel síťových řešení a produktů chytré domácnosti, přichází na trh s komplexním metalickým dohledovým řešením vhodným zejména do firemního segmentu. Samotné řešení zahrnuje síťové kamery, síťové videorekordéry, switche, VMS a platformy pro správu. Na českém trhu budou jednotlivé komponenty této značky dostupné pouze u specializovaných distributorů, se kterými TP-Link už několik let úspěšně spolupracuje.  Společnosti PCV Computers a ASM (100MEGA Distribution s.r.o.) budou kamery a příslušenství VIGI dodávat na trh prostřednicím vyškolených systémových integrátorů, kteří je v rámci svých projektů nainstalují a uvedou do provozu.

Celý článek...
 

TP-Link představuje domácí kameru Tapo C125 s podporou Apple Home a umělou inteligencí

Úterý, 21 Květen 2024 11:05

1

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových řešení a produktů chytré domácnosti, přichází na český trh s domácí bezpečnostní Wi-Fi 6 kamerou Tapo C125. Produkt vyznačující se kompaktností podporuje detekce pomocí umělé inteligence (AI), hlasové ovládání prostřednictvím Apple Home a dbá na soukromí uživatelů díky fyzickému privátnímu režimu. Kameru lze použít i jako dětskou chůvičku, jelikož disponuje duálním IR režimem.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 57