OpenOffice (news)

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

NETGEAR uvádí revoluční síťové prvky se vzdálenou správou odkudkoli na světě

Čtvrtek, 12 Říjen 2017 12:21

netgear-insightSpolečnost NETGEAR představuje NETGEAR Insight, nový revoluční způsob nastavení, monitorování a správy firemních síťových produktů odkudkoli na světě prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace.

 

Nové produkty AirLive pro automatizaci domácnosti

Úterý, 10 Říjen 2017 14:25

IOT spinac a stmivac 250pxAirLive, specialista na síťové produkty pro podniky, malé a střední firmy a domácnosti, rozšiřuje svou sérii Smart Life IoT produktů o spínací a stmívací prvky v provedení box.

 

NETGEAR přichází na trh s firemním Wi-Fi systémem Orbi Pro

Pondělí, 02 Říjen 2017 12:25

Netgear Orbi Pro - Router a satelitSpolečnost NETGEAR přichází na trh s novým Wi-Fi systémem Orbi Pro, prvním unikátním Wi-Fi řešením navrženým speciálně pro potřeby malých a středně velkých firem. Novinka nabízí především rychlé bezdrátové připojení s širokým pokrytím, tři oddělené Wi-Fi sítě s odlišným omezením přístupu a snadnou správu prostřednictvím mobilní aplikace.

 

Nejnovější řešení bezpečného připojení pro podnikové sítě: AirLive Ring Managed switche

Úterý, 19 Září 2017 14:30

IGR-1284POE 250pxS nástupem průmyslového internetu věcí (Industrial IoT) potřebují podniky do svých sítí a k internetu připojit stále více zařízení, aby mohli efektivněji řídit své činnosti. Vysoce spolehlivá řešení průmyslových switchů AirLive umožnila systémovým integrátorům stavět průmyslové monitorovací systémy, které výrazně snižují náklady a zvyšují efektivitu řízení podnikových sítí.

 

AirLive Smart 2.0 – Automatizované zabezpečení je víc než běžný alarm

Pátek, 08 Září 2017 10:51

IoT kit AirlIve 250pxDnešní domácí IoT produkty určené pro bezpečnost se více soustřeďují na funkci klasického alarmu. AirLive Z-wave Plus Smart Life IoT je jiné. Můžeme se na něj dívat jako na smart 2.0, se kterým si můžete postavit vlastní automatizované zabezpečení pro byt, dům nebo firmu. Potřebujete k tomu pouze chytrý telefon s nainstalovanou AirLive Smart life IoT aplikací a kdykoliv a kdekoliv můžete provádět všechna nastavení nebo změny akcí. Snadno si tak vytvoříte své vlastní, individuální automatizované zabezpečení domu nebo kanceláře.

 

NETGEAR uvádí nový PoE+ přepínač s doživotní zárukou

Pátek, 18 Srpen 2017 11:29

Netgear GS724TPv2Společnost NETGEAR uvádí na trh nový 24-portový gigabitový PoE+ přepínač GS724TPv2 řady Smart Managed Pro. Zařízení určené především pro potřeby malých a středně velkých firem nabízí vedle vysokého výkonu a hustoty PoE připojení také rozsáhlou řadu přepínacích i bezpečnostních funkcí.

 

AirLive uvádí LTE bránu pro provoz Wi-Fi v dopravních prostředcích

Středa, 16 Srpen 2017 13:27

AirLive VH-4GW 250pxAirLive, výrobce spolehlivých a výkonných síťových produktů pro dopravní průmysl, představuje svoji novou LTE bránu pro všechny dopravní prostředky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 25
CAD - online trafika