E LINKX
GFI

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

TP-Link rozšiřuje svoje portfolio trojicí bezdrátových extenderů

Čtvrtek, 22 Duben 2021 14:44

 

RE315 4 s

 

TP-Link uvádí nové powerline adaptéry

Pondělí, 22 Březen 2021 15:45

TL-WPA7517 Kit EU 1

 

TP-Link Archer AX90: tři pásma v ultra rychlém provedení

Úterý, 23 Únor 2021 00:00

Archer-AX90-2

 

Powerline adaptéry TP-Link spolehlivě rozšíří dosah sítě

Čtvrtek, 18 Únor 2021 00:00

 

TL-WPA8631P KIT-1

 

TP-Link Omada SDN: Nová centrální správa vaší podnikové sítě

Středa, 27 Leden 2021 00:00

 

tp-link-omada-sdn 50881089257 o

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, představuje na trhu novinku v podobě inteligentního řešení pro správu podnikové sítě TP-Link Omada SDN. Jedná se o softwarově definovanou síť (SDN), do které je možné snadno přistupovat prostřednictvím cloudu.

Integrace síťových zařízení

V rámci platformy Omada SDN jsou integrována jednotlivá síťová zařízení (přístupové body, switche či brány neboli gateway) se stoprocentně centralizovanou správou. Výhodou je i vysoká škálovatelnost sítě, kterou lze spravovat s jednoho jediného rozhraní. Omada SDN je kompatibilní s podnikovými modely od TP-Linku, jako jsou přístupové body Omada, switche (přepínače) JetStream nebo gateway SafeStream. Škálovatelné řešení je vhodné pro kanceláře, obchody, ubytovací a restaurační zařízení, školy a vzdělávací instituce, atd.

Pro každého něco

Pro jednotlivé případy použití přináší řešení TP-Link Omada SDN samozřejmě i zvláštní výhody. Například majitelé ubytovacích zařízení ocení vysokou kvalitu a pokrytí signálem, vzdělávací instituce zase možnost vysoké hustoty připojených klientů. Obchodníkům se jistě bude hodit kaptivní portál pro připojení zákazníků na jejich koncových zařízení, na která lze zároveň odeslat i reklamní sdělení. Ve svých kancelářských prostorách využijí podniky bezdrátové i kabelové připojení, a nakonec stravovacím prostorám nabízí řešení od TP-Linku plné pokrytí bezdrátovou sítí Wi-Fi i na velmi exponovaných místech.

Snadná správa odkudkoliv

Díky cloudovému přístupu lze podnikovou síť spravovat odkudkoliv na světě. Spravovat můžete konkrétně například cloudové kontrolery Omada bez nutnosti dalších nákladů na nákup a instalaci hardwaru, hardwarové kontrolery Omada bez nutnosti údržby PC nebo serveru či softwarové kontrolery Omada pro provoz na vlastním serveru nebo PC.


 

Efektivní rozvoj sítě

Díky funkci Zero-Touch Provisioning (ZTP) můžete na dálku rozvíjet a konfigurovat rozsáhlé sítě, a tak není třeba vysílat pracovníky na místo zásahu. Díky službě Omada cloud je rozvoj sítě možný s nízkými náklady. Omada SDN dále využívá umělou inteligenci pro analýzu, varování a optimalizaci v rámci sítě. Upozorňuje například na chyby v rámci sítě.

Uživatelská práva i snadný monitoring

Efektivní je i udělovaní různých práv pro různé typy uživatelů, tzv. multi-user privilege assignment neboli přiřazování uživatelských práv pro více uživatelů jednoho typu najednou. Díky možnosti přidávání administrátorů podle potřeby je umožněn flexibilní provoz i údržba sítě.

Chytrý monitoring prostřednictvím přehledné a intuitivní pracovní plochy zase informuje o reálném a aktuálním stavu sítě a jejího využití, jakož i provozu. Naprosto přehledná je pak grafická topologie.

Robustní ochrana sítě

Platforma nabízí i robustní ochranu sítě včetně lepší ochrany soukromí uživatelů a rozsáhlých funkcí zabezpečení, jako jsou vysoce zabezpečená VPN, silný firewall, URL/IP/MAC filtrování, kontrola přístupu, pokročilé šifrování WPA3 nebo kaptivní portál.

Více informací o službě naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/omada-sdn/

 

TP-Link odhaluje na veletrhu CES 2021 nová síťová řešení a přináší rychlosti a bezpečnost nové generace pro domácí i podnikové využití

Pondělí, 11 Leden 2021 00:00

EAP610-OutdoorSpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, dnes na veletrhu CES 2021 představuje svoje nejnovější síťová řešení. Oceňovaná řada Deco nyní přichází s integrovaným hlasovým ovládáním, budoucí síťový standard Wi-Fi 6E přenese vaši Wi-Fi na novou úroveň, 10G switch vám zajistí to nejlepší možné připojení, zabrousíme také do stále více populárního 5G a s prémiovou bezpečnostní službou HomeShield zabezpečíme kompletně vaši Wi-Fi síť.

 

TP-Link uvádí první meshový Wi-Fi 6 systém s integrovanou Alexou

Pondělí, 11 Leden 2021 00:00

 Deco Voice X20

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, dnes oslavuje uvedení prvního meshového Wi-Fi 6 systému na světě s integrovaným řešením Alexa, který nese název Deco Voice X20. Díky vynikajícímu designu produktu a skvělým výhodám pro uživatele získal Deco Voice X20 a TP-Link ocenění CES 2021 Innovation Awards Honoree.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 42
Helios