TP-Link představuje venkovní Wi-Fi kameru Tapo C325WB, která snímá obraz v přirozených barvách ve dne i v noci

Středa, 20 Září 2023 14:25

 

Tapo C325WBEkosystém produktů chytré domácnosti od společnosti TP-Link, světoznámého dodavatele síťových produktů a řešení pro chytrou domácnost, rozšiřuje nová venkovní bezpečnostní Wi-Fi kamera Tapo C325WB. Mezi její největší přednosti patří především plnobarevné noční vidění ColorPro podporované objektivem se super clonou a citlivým snímačem.

Celý článek...
 

NETGEAR představil bleskurychlý firemní router PR60X

Pátek, 01 Září 2023 10:11

 

NetGear PR60X foto
Společnost NETGEAR uvedla na trh router NETGEAR 10G/Multi-Gigabit Dual WAN Pro Router (PR60X) s výkonem až 18 Gb/s1 obousměrné propustnosti WAN-LAN. Zařízení, které nejlépe využijí malé a střední firmy, které potřebují vysokorychlostní přenos dat, je nejnovějším přírůstkem platformy pro komplexní síťová řešení Insight.


Hlavními přednostmi routeru PR60X jsou výkon, zabezpečení a snadné používání. Díky konstrukci s duálním přepínáním WAN při selhání dokáže zajistit nepřetržité připojení k internetu pro kritické aplikace a služby. Vestavěný firewall blokuje neoprávněný přístup do firemní sítě a monitoruje komunikaci mezi sítí a vnějším světem.

Router PR60X má elegantní rackový design s porty v zadní části pro jednoduchou a čistou integraci mezi již existující zařízení datových sítí. Obsahuje také uši pro reverzní montáž do racku pro porty směřující dopředu. Díky svým technickým možnostem a odborné podpoře společnosti NETGEAR představuje spolehlivé a cenově dostupné, cloudově spravované 10G směrovací řešení.

 

NetGear PR60X wShadow TopBack 4Feb23 


Další technické specifikace (PR60X):

  • Špičková propustnost WAN-LAN - Obousměrná propustnost WAN-LAN až 18 Gb/s, kterou zajišťuje čtyřjádrový procesor ARM A73 s frekvencí 2,2 GHz a specializovaný hardwarový síťový engine.
  • Vysoce výkonný hardware - 1x2,5G WAN a 1x10G konfigurovatelné porty WAN/LAN plus 3x2,5G LAN a 1x10G SFP+ LAN porty.
  • Primární a sekundární připojení k internetu - Dva porty WAN pro převzetí služeb při selhání, které pojmou dvě připojení k internetu pro zachování spolehlivého spojení. První připojení funguje jako primární a druhé jako záložní.
  • 8 VLAN pro segmentaci sítě - Pro bezpečnější a efektivnější využití síťových zdrojů je možné rozdělit síť až do 8 segmentů (VLAN).
  • 8 serverů DHCP pro lepší zabezpečení a správu - Více serverů DHCP umožňuje více sítí nezávislých na vrstvě 3 pro vyšší úroveň zabezpečení a správu uvnitř sítě, pro každou síť VLAN jeden.
  • IPSec VPN - Poskytuje až 30 tunelů VPN pro podniky, které umožňují připojení vzdálených pracovníků, poboček a partnerů k hlavní podnikové síti.
  • Vzdálená správa a podpora Insight 7.0

 

Nejnovější edice cloudové platformy NETGEAR Insight 7.0 pokrývá celou síť včetně routeru PR60X a umožňuje vzdálenou konfiguraci a správu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z libovolného místa. 

 

NETGEAR Insight je komplexní nástroj pro vzdálenou správu sítí, od přístupových bodů po přepínače, směrovače a další. Jeho prostřednictvím je možné vzdáleně sledovat stav spravovaných sítí a řešit problémy v reálném čase.

 

NetGear PR60X wShadow Right 4Feb23


Dostupnost

Přepínač NETGEAR PR60X bude možné v Evropě zakoupit od 1. září 2023 za cenu 899 EUR. 

NETGEAR na PR60X poskytuje tříletou záruku a 90denní bezplatnou telefonickou a chatovou podporu.

Plné znění tiskové zprávy: NETGEAR Enhances Its Total Networking Solution for Small Business With PR60X Pro Router Managed by Insight 7.0

 

Obrázky v plném rozlišení najdete zde na konci stránky.

 

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR® (NASDAQ: NTGR) je od roku 1996 průkopníkem pokročilých síťových technologií pro domácnosti, firmy a poskytovatele služeb po celém světě a je lídrem v oboru s širokou škálou oceňovaných produktů, jejichž cílem je zjednodušit a zlepšit život lidí. NETGEAR umožňuje lidem spolupracovat a připojit se ke světu informací a zábavy. Nabízí inovativní a pokročilýá propojených řešení: mobilní a cloudové služby pro lepší ovládání a zabezpečení, inteligentní síťové produkty, video přes Ethernet pro Pro AV aplikace, snadno použitelná wi-fi řešení a výkonné herní routery pro vylepšení hraní online her. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a její pobočky jsou rozmístěny po celém světě. 


Informace v češtině jsou k dispozici na webových stránkách www.netgearcz.cz

Sledujte české aktivity společnosti NETGEAR také na sociálních sítích facebook a LinkedIn.

 

 

 

TP-Link představuje ultratenký dvoupásmový Wi-Fi 6 extender Archer Air E5

Středa, 30 Srpen 2023 10:16

 

Archer air e5Přední světový dodavatel síťových produktů pro spotřebitele a firmy, společnost TP-Link, přichází na trh se zbrusu novým ultratenkým Wi-Fi 6 extenderem AX3000, který spolupracuje s jakýmkoliv routerem. Jeho vlastnosti ocení nejen technicky zaměření zákazníci, ale i ti, kteří preferují moderní minimalistický design.

Celý článek...
 

TP-Link Tapo C510W: Venkovní Wi-Fi kamera s plnobarevným nočním viděním zachytí každý detail

Čtvrtek, 24 Srpen 2023 13:14

 Tapo C510WTP-Link, celosvětový dodavatel síťových produktů a řešení pro chytrou domácnost, chystá novinku na poli bezpečnostních kamer. Venkovní model Tapo C510W s horizontální i vertikální rotací, plnobarevným nočním viděním a detekcemi s využitím umělé inteligence představuje chytré a snadno ovladatelné řešení pro domácí bezpečnost.

Celý článek...
 

Deco X50-5G: Rychlý a stabilní internet kdekoliv

Úterý, 22 Srpen 2023 13:31

 

Deco X50-5G 01Rychlé a stabilní internetové připojení v domácnosti se v dnešní době stává normou. K síti se už nepřipojují jen počítače, notebooky nebo mobilní telefony, ale celá řada dalších zařízení od televize až po chytré senzory. Jak ale vytvořit takovou domácí síť v místech, kde je obtížné nebo nemožné realizovat tradiční širokopásmové či kabelové instalace?

Celý článek...
 

Jak zajistit velké pokrytí, rychlost a silný signál? Zkuste mesh systémy s Wi-Fi 6

Úterý, 22 Srpen 2023 00:00

 

Lifestyle Images 01Wi-Fi mesh systémy v posledních letech zažívají obrovský boom, a to zejména ve větších domácnostech. Důvod tohoto rozmachu je jednoduchý. Na trhu se objevují cenově dostupnější řešení, která uživatelům poskytují komfortní internetové připojení v celém požadovaném prostoru. Přitom není potřeba žádná složitá instalace ani manuální přepínání mezi jednotkami rozmístěnými po domě. Sada spolupracujících jednotek v mesh systému vytváří jednotnou síť, a tak uživatelé nemusí řešit, k jaké se připojí, i když se se zařízením pohybují. Systémy zpravidla podporují pásma 2,4 GHz i 5 GHz, které využívá většina aktuálních mobilů, tabletů i notebooků.

Celý článek...
 

TP-Link představuje ultratenký dvoupásmový Wi-Fi 6 router s mimořádným výkonem

Úterý, 18 Červenec 2023 09:06

 

Archer Air R5Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů pro spotřebitele a firmy, představuje nový dvoupásmový Wi-Fi 6 router Archer Air R5 vyznačující se ultratenkým provedením a špičkovým výkonem. Přístroj je osazen důmyslně ukrytými chytrými anténami, které pak zajistí všestranně stabilní signál i v dvoupodlažních domech.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 53