POINT.X (2019-20)
IT Systems - online trafika

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Wi-Fi nové generace přichází. Jste připraveni?

Čtvrtek, 30 Květen 2019 12:02

AX6000 maleSpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje svůj první router s podporou nového komunikačního standardu Wi-Fi 6 – Archer AX6000. Hry, streamování 4K/8K, inteligentní domácí zařízení a všechny AR/VR vyžadují vysokou rychlost i odezvu, vytvářejí zpoždění a bezdrátovou síť silně zahlcují. K vyřešení tohoto problému byl vytvořen standard 802.11ax (také známý jako Wi-Fi 6), vysoce účinný standard pro Wi-Fi příští generace. Nyní lze současně připojit více zařízení a využívat optimální rychlosti pro každé z nich.

 

Jak ochránit dodávku energie ve velké firmě

Čtvrtek, 30 Květen 2019 10:21

TZ malePokud vaše firma má více jak – dejme tomu – pětadvacet zaměstnanců a více, pak jste se ocitli v oblasti velkých firem. Zde pak začínáte dělit zaměstnance na výrobní a na servisní, kteří vaše podnikání zajišťují. Sem patří především účtárna, vedení firmy, datový sklad a další pro firmu nezbytná oddělení.

 

Nový herní router NETGEAR Nighthawk Pro Gaming XR300

Úterý, 28 Květen 2019 12:09

NETGEAR Nighthawk Pro Gaming XR300 minNETGEAR uvedl na trh cenově nejdostupnější dvoupásmový herní router řady Nighthawk Pro Gaming. Novinka s výkonným dvoujádrovým procesorem a operačním systémem DumaOS výrazně snižuje délku odezvy systému i dobu latence a zajišťuje tak spolehlivé a plynulé připojení i v těch nejvypjatějších herních situacích.

 

Wi-Fi mesh systém TP-Link Deco E4 s podporou Amazon Alexa

Pondělí, 29 Duben 2019 09:34

Deco E4 HW ForumSpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nový model do rodiny Wi-Fi mesh systémů Deco – model Deco E4 – který se vyznačuje podporou hlasového ovládání Amazon Alexa a možností automatizovaného řízení díky IFTTT. Systém se skládá ze dvou jednotek a je určen pro domácnosti a rodinné domy různých velikostí i tvarů a své uplatnění nalezne i v kancelářích menších firem.

 

Nový gigabitový MU-MIMO router s podporou Amazon Alexa a WPA3 – TP-Link Archer A9

Pondělí, 29 Duben 2019 09:24

Archer A9 HW ForumSpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na nový bezdrátový gigabitový router MU-MIMO TP-Link Archer A9 s podporou hlasového ovládání Amazon Alexa. Je určen pro moderní domácnosti i malé firmy, ve kterých je smartphone, tablet i notebook běžným zařízením a elektronická zábava či práce každodenní rutinou. Nabízí jak rychlé bezdrátové připojení kompatibilní s posledními standardy, tak i rychlé připojení bez kompromisů přes gigabitový ethernet.

 

Čtveřice bezdrátových routerů NETGEAR Wi-Fi 6

Čtvrtek, 11 Duben 2019 10:11

NETGEAR Nighthawk AX8 iČtveřice nových routerů NETGEAR s podporou nejnovějšího Wi-Fi standardu Wi-Fi 6 (802,11ax) nabízejí zajímavé designové provedení, větší kapacitu dat a špičkové bezdrátové připojení o rychlosti až 10,8 Gb/s.

 

Inovativní PoE switch pro IP kamery a dohledová řešení

Středa, 27 Březen 2019 00:00

TL-SL1218P HW ForumSpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, uvádí na český trh nový 16-portový PoE switch TL SL1218MP, který patří do skupiny podnikových switchů JetStream. Switch je určen pro napájení IP kamer a pro stavbu malých a středních podnikových dohledových řešení. Současně nabízí široké možnosti dohledu a řízení provozu včetně optimalizace pro různé druhy zátěže.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 35