Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Nová klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini v klasické i bezdrátové variantě

Středa, 22 Červen 2022 12:53

 

TZ SteelSeries ApexProMini HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí na trh modely Apex Pro Mini a Apex Pro Mini Wireless. Nejnovější přírůstky do portfolia hojně oceňované řady klávesnic Apex se vyznačuji malým provedením, důrazem na rychlost a co nejlepší přizpůsobitelností. Vlastní spínače OmniPoint 2.0 v kompaktním 60% layoutu zajišťují 11x rychlejší odezvu, 10x rychlejší aktivaci kláves a nabídnou 2x delší životnost v porovnání s klasickými mechanickými spínači.

Celý článek...
 

Sharp uvádí novou řadu barevných multifunkčních tiskáren formátu A3 Future Workplace pro pracoviště budoucnosti

Pondělí, 23 Květen 2022 14:00

BP-60C36 s

Multifunkční tiskárny nové generace s flexibilní konektivitou, robustním zabezpečením a udržitelnou technologií

Společnost Sharp dnes oznámila uvedení nové řady multifunkčních tiskáren A3 Future Workplace, která rozšiřuje ekosystém chytrých kancelářských nástrojů Sharp a pomáhá firmám hladce se přizpůsobit požadavkům hybridní práce. Patnáct nových barevných multifunkčních tiskáren v řadách BP-70C/60C/55C/50C s rychlostí tisku 26 až 65 stran za minutu nabízí uživatelům snadnou konektivitu a nejmodernější zabezpečení.

Bezproblémová konektivita pro hybridní kancelář
Nová řada multifunkčních tiskáren Sharp nabízí podnikům nebývalou úroveň flexibilní konektivity, vhodné pro potřeby dnešního i budoucího pracoviště. Jako první na světě jsou nové modely vybaveny nativním konektorem pro Microsoft Teams, což znamená, že zaměstnanci mohou snadno tisknout a skenovat dokumenty ze svých kanálů a složek MS Teams. Mobilní aplikace Synappx Go navíc umožňuje bezkontaktní a vzdálený tisk z chytrých telefonů a mobilních zařízení. Pro ještě větší flexibilitu mohou uživatelé bezdrátově tisknout z jakéhokoli notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu s podporou Wi Fi, a to bez nutnosti složitého nastavování. Stačí naskenovat QR kód z panelu tiskárny nebo přiblížit k tiskárně mobilní zařízení. Prostřednictvím NFC tak dojde k automatickému propojení a následné možnosti tisku nebo skenování.

Chytré funkce navržené pro budoucnost, připravené na dnešek
Kromě stylového a moderního vzhledu nabízejí multifunkční tiskárny Future Workplace také řadu funkcí pro úsporu času a intuitivní ovládání. Přizpůsobitelný 10,1palcový dotykový ovládací LCD panel se sklopnou obrazovkou nabízí konzistentní uživatelské rozhraní společné pro celou současnou řadu zařízení Sharp, což zvyšuje uživatelský komfort a umožňuje těm, kteří již zařízení Sharp znají, být ihned připraveni k práci. Nové multifunkční tiskárny jsou vysoce odolné a umožňují vzdálený monitoring a správu bez omezení na umístění. Pro řadu tiskáren Future Workplace je k dispozici cloudový Portál aplikací Sharp, který poskytuje administrátorům možnosti rozšíření cloudových konektorů a aktualizací. Multifunkční tiskárny jsou tak vždy aktuální a poskytují uživatelům nejnovější funkce a zabezpečení.

Bezkonkurenční zabezpečení pro ochranu uživatelů, zařízení a dat
Nové modely jsou vybaveny nejmodernějším, uživatelsky přívětivým zabezpečením, které chrání každé zařízení – i data, která zpracovává. Zabezpečení na bázi systému BIOS okamžitě zabrání spuštění zařízení v případě zjištění chyb a předinstalované kořenové certifikáty zabrání neoprávněnému použití zařízení. Nové multifunkční tiskárny zvyšují laťku díky řadě špičkových bezpečnostních funkcí, integrují se také do širších bezpečnostních strategií a zahrnují podporu antimalwaru BitDefender – díky tomu je pro týmy IT mnohem snazší zajistit bezpečnost dat, zařízení a sítí.

Podpora cílů podniků v oblasti ochrany životního prostředí
Ochrana životního prostředí je nyní pro mnoho podniků klíčovým hlediskem. Nové multifunkční tiskárny Sharp přinášejí významné ekologické výhody a ve srovnání s předchozími generacemi přinášejí až o 27 % vyšší úsporu energie. Nové možnosti vzdálené správy navíc pomáhají výrazně snížit emise oxidu uhličitého spojené s údržbou na místě.

Alexander Hermann, prezident Sharp Information Systems, uvádí: „Chápeme, že hybridní svět práce vyžaduje širší konektivitu a lepší zabezpečení – bez kompromisů v oblasti snižování dopadu na životního prostředí. Proto jsme se v naší nové řadě multifunkčních tiskáren zaměřili na splnění všech těchto bodů a zavázali jsme se je rozvíjet pro celý ekosystém Sharp. Společně s našimi produkty a službami můžeme našim zákazníkům pomoci vybudovat flexibilnější a bezpečnější pracoviště vhodná pro budoucnost.“

Tyto nové modely budou již od června k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů. Později v průběhu roku rozšíří Sharp svoji nabídku také o řadu černobílých modelů.

O Sharp Europe
Společnost Sharp Europe umožňuje malým i velkým podnikům a organizacím zvýšit výkonnost a přizpůsobit jejich pracoviště na budoucnost prostřednictvím řady produktů a služeb podnikových technologií.

Společnost Sharp Europe se sídlem v Londýně poskytuje služby zákazníkům ze soukromého i veřejného sektoru, školství a státní správy, a to v širokém spektru produktů od tiskáren a pokročilých technologií plochých obrazovek přes platformy pro spolupráci až po IT služby.

Jako součást společnosti Sharp Corporation a s podporou společnosti Foxconn investuje Sharp Europe do nových oblastí technologií, které mají potenciál změnit svět, a zaujímá v tomto odvětví vedoucí postavení. Společnost vyvinula první komerčně dostupný 8K monitor na světě a v roce 2019 uvedla na trh první certifikovaný Windows collaboration displej.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak Sharp Europe mění budoucnost práce, navštivte prosím www.sharp.cz

Další informace o řešeních nabízených společností naleznete na webu www.sharp.cz

 

 

 

Napájení pod kontrolou aneb jak se nespálit při realizaci záložních systémů

Čtvrtek, 05 Květen 2022 00:00

 

OL1000ERTXL2U 3D ShadowCo na nasazování UPS ve skutečných podmínkách říkají sami zákazníci a čeho se obávají implementační partneři? A jaké jsou možnosti pro management UPS? Vyzpovídali jsme profesionály slovenské společnosti TCX, která se zabývá integračními projekty pro velké společnosti a subjekty státní správy a jejich zkušenosti naleznete níže.

Celý článek...
 

SteelSeries představuje nejlehčí multižánrové a MMO/MOBA myši Aerox

Úterý, 12 Duben 2022 18:59

 

TZ SteelSeries Aerox5 5WL 9WL HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, rozšiřuje portfolio oceňovaných perforovaných lehkých myší Aerox o modely Aerox 5, Aerox 5 Wireless a Aerox 9 Wireless.

Celý článek...
 

Bezdrátová mechanická klávesnice Cooler Master CK721 v kompaktním provedení

Pondělí, 07 Březen 2022 16:04

 

TZ Cooler Master CK721 HWForumSpolečnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh model CK721. Bezdrátová mechanická klávesnice s 65% rozložením kláves je určena pro každodenní použití i hraní her.

Celý článek...
 

Chronos Summit 2022 představuje novinky Cooler Masteru

Středa, 16 Únor 2022 09:17

 

TZ Cooler Master ChronosSummit22 HWForumSpolečnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, představuje novinky v portfoliu na Chronos Summitu 2022. Pokračující omezení fyzických akcí přimělo Cooler Master uspořádat online summit, na kterém představí nové produkty, projekty a služby.

Celý článek...
 

Cooler Master uvádí ryze vlastní počítačové zdroje XG Platinum

Čtvrtek, 03 Únor 2022 11:02

 

TZ Cooler Master XG Plus Platinum HWForumSpolečnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh napájecí zdroje řady XG Platinum. Jedná se o první řadu zdrojů kompletně navrženou jen na straně Cooler Masteru.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 90