Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Voděodolná klávesnice SteelSeries Apex 3 TKL bez numerického bloku

Středa, 13 Říjen 2021 08:45

 

TZ SteelSeries Apex3TKL HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí na trh Apex 3 TenKeyLess (TKL). Herní klávesnice byla navržena, aby se stala nejlepší volbou profesionálních i každodenních běžných hráčů. Je voděodolná a prachuvzdorná, což dokládá certifikace IP32.

 

SteelSeries se stává oficiálním partnerem největšího esportového turnaje The International

Pátek, 01 Říjen 2021 20:48

 

TZ SteelSeries TheInternational21 HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, se stává oficiálním partnerem, respektive oficiální značkou periferií, největšího esportového turnaje na světě The International ve hře Dota 2.

 

Spirituální limitovaná edice klávesnice a myši SteelSeries

Středa, 22 Září 2021 10:09

 

TZ SteelSeries Ghost HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí limitovanou edici „Ghost collection". Speciální spirituálně laděný design získaly myš Aerox 3 Wireless a klávesnice Apex 7 TKL.

 

Nové myši Cooler Master přinášejí inovativní lehký design bez perforace

Pátek, 17 Září 2021 08:37

 

TZ Cooler Master MM730-1 HWForumSpolečnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí nové modely lehkých myší MM730 a MM731. Řada nových herních myší přináší inovativní velmi lehký design.

 

Nedávno uvedená řada myší SteelSeries Prime se dočkala mini modelů

Středa, 15 Září 2021 14:40

 

TZ SteelSeries Prime MINI HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí nové modely myši Prime Mini a Prime Mini Wireless. Na základě výrazného úspěchu řady Prime, která stanovila nový standard, resp. způsobila revoluci technologií integrovaných v herních myších díky prvním optickým magnetickým spínačům, představuje SteelSeries menší a lehčí variantu se stejnou technologií spínačů Prestige OM.

 

Zaplaťte hodinkami TicWatch s Google Pay, nyní i v České republice!

Pátek, 13 Srpen 2021 13:53

TicWatch E3  1 

Posuňte se na novou úroveň a využijte hodinky TicWatch s Wear OS naplno. Vzhledem k tomu, že Google Pay zprovoznil své služby i v České republice, získávají hodinky nový význam – dají se snadno použít jako bezkontaktní platební karta.

 

Cooler Master uvádí na trh barevné počítačové skříně NR200P

Středa, 21 Červenec 2021 10:18

 

TZ Cooler Master NR200P colorways HWForumSpolečnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí čtyři nové barevné varianty počítačové skříně NR200P. Tyto barvy byly vybrány na základě ankety, která vznikla v úzké spolupráci s komunitou tvůrců na Redditu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 88