Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Cooler Master představuje pokročilou řadu kompletních počítačů

Čtvrtek, 12 Leden 2023 18:04

 

TZ Cooler Master AdvancedSystem HWForumSpolečnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, oznamuje vstup na trh s hotovými počítačovými systémy. Nové stolní počítače reprezentují tři řady. Be Excellent zahrnující modely Cooler Master Cooling X a AIOX NUC, které využívají výkonné procesory a grafické karty, a vynikají účinným chlazením. Be Different je řadou netradičních počítačů Shark X, Sneaker X a Mini X, které se výrazně odlišují od zavedených standardů. Be Creative v této chvíli nabízí limitovanou edici k 30. výročí založení značky počítače Cosmos Inflinity, tento počítač je vzpomínkou a oslavou legendární série počítačových skříní Cosmos.

Celý článek...
 

Vánoční gaming a zábava

Čtvrtek, 15 Prosinec 2022 13:20

 

NintendoVánoce jsou svátky klidu a pohody, tak proč si je nezpříjemnit něčím zábavným? Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších gamingových produktů v různých cenových kategoriích, které potěší náruživé i příležitostné hráče.

Celý článek...
 

Jak dostat na PlayStation 5 ještě více her? Stačí zvětšit úložiště.

Čtvrtek, 01 Prosinec 2022 13:50

 

crucial-p5-plus-ssd-dynamic-image-left-image smallHerní konzole Sony PlayStation 5 si svými výkony i nabízenými hrami jednoznačně zaslouží pozornost, avšak oproti svému konkurentovi z dílny Microsoftu trpí jedním nedostatkem. Jsou dostupné pouze v jedné variantě s kapacitou 825 GB. Může se zdát, že je to víc než dost, ale po čase vám prostě dojde. Sony však na toto myslelo už dopředu a umožňuje uživatelům zvětšit si kapacitu PS5 instalací SSD disku. A pokud ji provedete dle doporučení, nepřijdete ani o záruku. Jste šťastným majitelem PS5 a potřebujete zvětšit úložiště? Tak pojďme na to.

Celý článek...
 

Zesilte zvuk her se zcela novými sluchátky Philips TAG5106

Středa, 30 Listopad 2022 13:36

 

Philips TAG5106-KV 250pxSpolečnost MMD, přední specialista na displeje a značkový licenční partner pro monitory Philips, s potěšením oznamuje uvedení zcela nových prémiových herních sluchátek určených pro hráče, kteří hledají ideální kombinaci pohodlí, vynikajícího zvukového výkonu a pokročilých bezdrátových technologií. Sluchátka Philips TAG5106 jsou vybavena duálním bezdrátovým systémem podporujícím 2,4 GHz i Bluetooth a nabízí opravdové řešení dva v jednom, které poskytuje pokročilou kvalitu herního zvuku i mobilní hudby, to vše v jediném elegantním a cenami ověnčeném produktu.

Celý článek...
 

AOC AS110D0 - maximální flexibilita pro monitor a skvělá ergonomie pro vás

Čtvrtek, 24 Listopad 2022 16:37

asset-q7uqzr-big 250pxAOC patří mezi přední značky v oblasti herních monitorů a IT příslušenství. V letošním roce jsme na stránkách hwforum.cz několikrát psali o monitorech, herních myších, klávesnicích a sluchátkách, ale poprvé přinášíme informaci o držáku VESA této značky. Jde o zařízení, které bývá často ve stínu výše uvedených produktů, ale z hlediska efektivity práce a ergonomie je nesmírně důležité. Pojďme si tento držák stručně představit.

Celý článek...
 

Výkonná herní myš AGON AGM600 pro hardcore hráče (RECENZE)

Středa, 23 Listopad 2022 14:57

 

AGON AGM600 Side left 250pxOd AGON by AOC k nám na test doputovala herní myš AGON AGM600, která by svými parametry měla oslovit nadšence do esportů a hardcore hráče FPS a akčních titulů. Chtěli jsme vyzkoušet, zda bude stejně kvalitní, jako již dříve uvedená herní myš AGM700 ze stejné produktové řady AGON.

Celý článek...
 

Vysoce výkonná herní myš AGON AGM600 pro hardcore hráče

Čtvrtek, 13 Říjen 2022 08:01

 

Campaign right angle 250pxAGON by AOC – jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství – uvádí na trh herní myš AGON AGM600, určenou zejména pro nadšence do esportů a hardcore hráče FPS a akčních titulů. Díky ergonomickému a pohodlnému designu s texturovanou opěrkou pro palec a přilnavým povrchem, 10 přizpůsobitelným tlačítkům a integraci RGB, bude AGM600 kýženým kouskem do sady každého hardcore hráče, který svého protivníka nalezne vždy s vysokou přesností. Myš AGM600 je certifikována na technologii NVIDIA Reflex, takže nabízí maximální odezvu a nízkou latenci.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 92