Působivý 23,8 palcový 4K UHD monitor Philips 241P6VPJKEB

Philips 241P6VPJKEB Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic, uvádí na český a slovenský trh monitor Philips 241P6VPJKEB s působivým 4K UHD rozlišením. Nový 23,8palcový model doplňuje řadu UltraClear 4K UHD monitorů Philips a může se pochlubit vynikajícím výkonem. Kromě UltraClear 4K UHD rozlišení umí zobrazit až 1,074 miliardy barev a pokrýt tak 99 % sRGB barevné škály. Navíc má zabudovanou webkameru i mikrofon.

Nejostřejší obraz

I přes své malé rozměry zvětšuje nový monitor Philips pracovní plochu uživatelů
a přináší jim skutečný pocit z prostoru právě díky 4K rozlišení. UHD s 3 840 x 2 160 body poskytuje až čtyřikrát vyšší rozlišení než běžné Full HD. Uplatnění najde v nejrůznějších profesích od běžné kancelářské práce až po vědecká pracoviště. Například finanční experti mohou zobrazit víc řádků a sloupců ve svých tabulkách a jejich oči se přitom neunaví. Kreativci pracující ve velkém rozlišení uvidí ještě víc detailů, mohou zoomovat nebo skrolovat pro větší přehlednost a srovnávat vedle sebe až čtyři okna a geofyzici prohlížející si vědecké snímky mohou ještě důkladněji studovat nejjemnější detaily.

„Nový Philips 241P6VPJKEB je jedním z prvních 23,8palcových 4K monitorů na trhu. Nabízí úžasnou ostrost obrazu a maximálně těží z možností škálovatelnosti obrazu, které nabízí nový systém Windows 10. Současně naplňuje závazek společnosti MMD zprostředkovávat uživatelům co nejpříjemnější a nejproduktivnější zážitek ze sledování," řekl František Koutník, country manažer MMD pro Českou republiku a Slovensko.

Skvělý výkon a barevné podání

Nový model je navržený tak, aby byl schopen využít 4K UHD technologii na maximum. U barev například využívá až 10bitové hloubky pro jejich přirozenou reprodukci. A pokrytím 99 % sRGB barevné škály si uživatelé mohou být jistí, že všechny barvy, které vidí na svém monitoru, jsou živé a intenzivní a stejné i při používání různých aplikací či zařízení. Panel využívá zobrazovací technologii AH-IPS, která poskytuje monitoru vynikající pozorovací úhly a kontrast.

Na možnostech připojení záleží

Nový monitor Philips 241P6VPJKEB je vyzbrojen funkcemi, které jsou pro uživatele v dnešním maximálně propojeném světě důležité. Tento model podporuje funkci MultiView, takže se lidé mohou připojit a prohlížet si obrázky zároveň ze dvou oddělených zdrojů – například z počítače nebo televize. Díky technologii MHL si mohou uživatelé obsah ze svých chytrých telefonů nebo jiných zařízení vychutnat na velké obrazovce nebo použít rozbočovač USB 3.0 pro rychlé dobití. Pro efektivnější práci jsou zde k dispozici také integrovaný mikrofon a webkamera.

Nový Philips 241P6VPJKEB/00 je už dispozici za cenu doporučenou 14990 Kč (549 EUR).