Go Big. TCL představuje epickou FOOH kampaň před létem plným fotbalu

Úterý, 18 Červen 2024 18:16

 

TCLMR deguo heng-4 1 250pxLetos v létě se evropské metropole rozzáří kreativními digitálními triky v rámci kampaně "Time to Go Big", kterou oslavuje své partnerství s fotbalovými národními týmy společnost TCL. Jejím cílem je inspirovat fotbalové fanoušky k velkým výkonům a společně s nimi netradičně oslavit největší fotbalovou událost roku.

Celý článek...
 

TCL udává trendy v udržitelnosti. Získala zlatou medaili EcoVadis 2024 a uveřejnila celý report ESG za rok 2023

Pondělí, 17 Červen 2024 14:08

 

TCL ESG 85046Meng 250pxSpolečnost TCL Electronics, přední značka spotřební elektroniky a světová dvojka v oblasti televizorů, představila svou zprávu ESG 2023*, která podrobně popisuje milníky dosažené na dosavadní cestě společnosti TCL k udržitelnosti a její vizi do budoucna.

Celý článek...
 

TCL Europe představuje nové modely soundbarů s podporou Dolby Atmos

Pondělí, 10 Červen 2024 11:23

S45H-Bird-view-45 20231206 250pxSezóna velkých sportovních akcí je v plném proudu. A společnost TCL, světová dvojka v oblasti televizorů , přináší další skvělé možnosti, jak si ji naplno vychutnat. Nově představuje prémiové a cenově dostupné soundbary s podporou Dolby Atmos, které nabízí sportovním i filmovým fanouškům dosud netušené možnosti zábavy.

Celý článek...
 

TCL podporuje národní týmy mnoha favoritů letošního šampionátu

Pátek, 07 Červen 2024 08:57

User-Scenarioof-Sports-Watching 250pxSpolečnost TCL Electronics (1070.HK), přední značka spotřební elektroniky a dvojka mezi televizory na světě, hrdě vyhlíží jeden z vrcholů letošního supersportovního léta. Kromě českého nebo slovenského národního týmu je oficiálním partnerem mnoha velkých favoritů – Španělska, Itálie, Německa; nebo našeho kvalifikačního soupeře z Polska. Teď už je to na nás fanoušcích, abychom obývací pokoje proměnili v domácí stadiony plné emocí, kde budeme moci sledovat souboje svých národních týmů v nejočekávanější fotbalové události léta. Proto využijte příležitosti pro každého hráče a každého fanouška a vychutnávejte kouzlo fotbalu na skvělých televizích s dalšími stamiliony lidí v domácnostech po celé Evropě.

Celý článek...
 

Pět skvělých tipů, jak si vychutnat sportovní zážitky doma naplno

Pondělí, 03 Červen 2024 15:52

TCL tiskova zprava 250pxHokejovým zlatem letošní sportovní televizní sezona určitě nekončí. Fanoušky letos čekají ještě dvě obří sportovní akce, které znovu rozsvítí televizory po celé zemi. V obývacích pokojích, v restauracích, na zahrádkách, v kancelářích se sejdou celé rodiny i party přátel, aby fandili českým sportovcům v bojích o nejcennější kovy. Ostatně, neuvěřitelnou porci emocí a národní hrdosti máme ještě v živé paměti – tak proč si ji o chvíli neprodloužit.
Ať už jde o dokonalý televizor nebo nejlepší ledničku na občerstvení, TCL má pro vás hned několik tipů, jak během vrcholných sportovních akcí proměnit svůj domov v dokonalý prostor pro sportovní zábavu.

Celý článek...
 

Pro všechny milovníky sportů v televizi: TCL Europe uvádí na trh největší televizor QD-Mini LED na světě

Pondělí, 20 Květen 2024 09:26

 

TCL 115 X955 5 250pxFanoušci zábavy se mohou těšit na mimořádné zážitky díky sledování supervelkých televizorů QD-Mini LED. Společnost TCL, světová dvojka v oblasti televizorů a globální jednička mezi značkami 98palcových televizorů, představuje divákům v Evropě svou nejnovější řadu televizorů, která má hráčům, sportovním fanouškům a milovníkům filmů nabídnout ten nejlepší a pohlcující zážitek.

Celý článek...
 

Herní projektory BenQ ze série X přináší nebývalé detaily

Pátek, 09 Únor 2024 14:44

 

TZ BenQ X HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel 4K DLP projektorů a digitálních lifestylových zařízení, uvádí na trh X3100i a X500i. Dva nové 4K HDR projektory určené konzolovým hráčům jsou optimalizované pro hraní nejnovějších AAA herních titulů a nabízí mimořádné audiovizuální detaily.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 48