Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů
Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

BenQ přispívá k ochraně studentů před COVID-19 a integruje snímače kvality vzduchu do svých velkoformátových displejů

Úterý, 19 Leden 2021 13:57

 

TZ BenQ C19 IFP HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, oznamuje inovace v portfoliu interaktivních panelů, které nově disponují snímači kvality ovzduší pro zajištění lepší ochrany uživatelů v době pandemie COVID-19.

 

BenQ uvádí laserové 4K projektory s krátkou projekční vzdáleností

Čtvrtek, 26 Listopad 2020 14:14

 

TZ BenQ V60 HWForumSpolečnost BenQ, přední výrobce DLP projektorů, uvádí na trh modely V6000 a V6050. Novinky z oblasti DLP laserových projektorů nabízí velmi krátkou projekční vzdálenost a kvalitní obraz s přesnými barvami v prémiovém designu vhodném do obývacího pokoje.

 

BenQ uvádí 4K HDR chytré projektory s oficiálním OS Google Android TV

Pátek, 20 Listopad 2020 15:35

 

TZ BenQ iSeries HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, uvádí novou řadu chytrých projektorů pro domácí kino s Android TV. Inovované modely staví na svých předchůdcích a přináší vylepšení v podobě 4K rozlišení, multiplatformní bezdrátové projekce, dětem přístupného obsahu a možnosti spustit veškerý obsah z obchodu Google Play.

 

Nové headsety SteelSeries Arctis 7 jsou kompatibilní s next-gen konzolemi

Středa, 07 Říjen 2020 15:11

 

TZ SteelSeries A7P7X HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí na trh Arctis 7X a Arctis 7P. První vlastní headsety určené pro příští generaci konzolí PlayStation a Xbox mají stejné kvalitní parametry jako originální model Arctis 7 a přidávají USB-C adaptér využívaný dříve jen u Arctis 1 Wireless.

 

Sdílejte zážitky s novým digitálním rámečkem Meural

Středa, 07 Říjen 2020 09:25

Digitalni-fotoramecek-netgear-meural-MC315Společnost NETGEAR představila nový prémiový 15,6palcový digitální fotorámeček Meural s bezdrátovým Wi-Fi připojením. Zařízení nabízí svým uživatelům i jimi vybraným kontaktům možnost bezpečně sdílet a přehrávat své fotografie odkudkoli na světě.

 

Bezdrátová sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC pro dokonalý zážitek z hudby

Čtvrtek, 20 Srpen 2020 00:00

LAMAX NoiseComfort ANC 01 LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální techniky, uvádí na trh bezdrátová sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC, která jsou prvními Bluetooth sluchátky v nabídce značky, která zároveň disponují technologií aktivního potlačení šumu.

 

SteelSeries uvádí headset Arctis 1 Wireless pro Xbox

Úterý, 19 Květen 2020 15:14

TZ SteelSeries A1W Xbox HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, uvádí na trh Arctis 1 Wireless for Xbox. Multiplatformní herní headset s unikátním USB-C adaptérem bude také plně kompatibilní s Xbox Series X.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 42