Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

SteelSeries odhaluje zbrusu nové headsety Arctis Nova Pro

Úterý, 24 Květen 2022 15:11

 

TZ SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, představuje budoucnost kvality poslechu zvuku v podobě nové řady headsetů Arctis Nova Pro. Cílem čtyřleté usilovné práce bylo překonat současné vnímání kvality zvuku, odbourat problematické body a navrhnout dokonalé řešení pro maximální zážitek při poslechu.

Celý článek...
 

Interaktivní velkoformátové displeje BenQ RM03

Pondělí, 25 Duben 2022 15:36

 

TZ BenQ RM03 HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, uvádí na trh novou řadu interaktivních displejů RM03. Nové modely chytrých interaktivních displejů jsou vybaveny intuitivními výukovými nástroji a funkcemi a vylepšují celkový zážitek, ať už se jedná o distanční, hybridní či prezenční výuku. Výraznými vlastnostmi jsou technologie ClassroomCare, které chrání zdraví studentů a učitelů.

Celý článek...
 

LED projektor BenQ X3000i se 4K rozlišením určený hráčům míří na trh

Středa, 16 Březen 2022 10:36

 

TZ BenQ X3000i HWForumSpolečnost BenQ, přední výrobce DLP projektorů, uvádí na trh model X3000i. Herní projektor přenášející filmový zážitek na herní plátno nabízí kvalitní reprodukci barev v podobě 100% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a exkluzivní technologie BenQ CinematicColor. Celkový pocit jako v kině umocňuje integrace zvukového systému treVolo. Herním vlastnostem dominuje nízký input lag 4 ms.

Celý článek...
 

Bezdrátová náhlavní souprava AOC GH401 z produktové řady AOC GAMING

Pondělí, 22 Listopad 2021 17:23

 

AOC GH401 PV F 1 250pxAOC, jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství, se svou značkou AGON by AOC, na podzim rozšířila své portfolio herních periferií o bezdrátová sluchátka AOC GH401. Jsou určeny zejména pro hráče, kteří nechtějí být při komunikaci se svými spoluhráči rušeni připojovacím kabelem. Disponují bezdrátovou technologií 2,4 GHz, která díky 50mm neodymovým měničům nabízí čistý a poutavý zvuk s podporou basů.

Celý článek...
 

TrueCam M11 GPS 4K – první kamera do auta s vysokým rozlišením 4K

Pátek, 19 Listopad 2021 13:54

01 TrueCam M11 GPS 4K MAINelem6, s. r. o., výrobce autokamer značky TrueCam, představuje první kameru do auta podporující video s rozlišením 4K/30fps. Vlajková loď značky má oči všude a je stále ve střehu, i když je vozidlo zaparkované. To vše za přispění superkondenzátoru s dlouhou životností, špičkové techniky i optiky.

Celý článek...
 

SteelSeries odhaluje nové bezdrátové headsety Arctis 7+ a Arctis 7P+

Pondělí, 01 Listopad 2021 17:44

 

TZ SteelSeries Arctis7P HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí na trh modely Arctis 7+ a Arctis 7P+. Bezdrátové herní headsety staví na hojně oceňovaných předchůdcích z populární řady Arctis a dále rozvíjí průlomovou technologii, která změnila standardy vnímání zvuku ze hry na počítačích i na konzolích nové generace.

Celý článek...
 

Vyrazte do akce s kvalitní outdoorovou kamerou

Středa, 20 Říjen 2021 13:36

 

lamax-w71 1

Jsou okamžiky, které se neopakují. Ať už jde o zážitky z pohodové dovolené u moře nebo o adrenalinovou výpravu do hor, jedno zůstává společné, chceme si uchovat co nejvěrnější vzpomínky. Většina z nás pak sáhne po mobilním telefonu a jednoduše fotí a natáčí. Kdo ale jednou poznal výhody outdoorové kamery, ten může potvrdit, jak málo stačí k tomu, aby se záznam přiblížil realitě.
Kouzlo outdoorové kamery spočívá především v její odolnosti. V podstatě s ní můžete natáčet a fotit v situacích a podmínkách, kde by se váš mobilní telefon nebo fotoaparát jen stěží dal použít, zkrátka přímo v akci. Malý přístroj tak mobil zastoupí v situacích, jako je třeba potápění, jízda na snowboardu nebo túra v extrémním počasí. Jednou z takových akčních kamer je LAMAX W7.1. Co umí?

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 45