OpenOffice (news)

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

ARCHOS s novými vlajkovými loděmi. 6 GB RAM a výkon za výhodnou cenu

Středa, 30 Srpen 2017 13:10

ARCHOS Diamond Alpha Plus HWFNa letošním veletrhu IFA v Berlíně firma ARCHOS - francouzský výrobce mobilních zařízení, představí nejnovější vlajková mobilní zařízení s Androidem – fotografický telefon Diamond Alpha Plus a multimediální tablet s displejem s vysokým rozlišením.

 

ARCHOS Access a Core. Široká nabídka chytrých telefonů pro všechny

Úterý, 29 Srpen 2017 00:00

ARCHOS Access 50 Color 3G HWFAndroid 7.0 na palubě, možnost zvolení modelu s vhodnou úhlopříčkou a přijatelná cena pro Váš domácí rozpočet. Nové smartphony řady Access a Core od firmy ARCHOS – francouzského výrobce mobilních zařízení – debutují na berlínském veletrhu IFA 2017.

 

ARCHOS uvádí na trh tablety Kodak

Úterý, 20 Červen 2017 00:00

KODAK Tablets HWFFirma ARCHOS, francouzský výrobce mobilních zařízení, spolu s Eastman Kodak Company uvádí na evropský trh řadu KODAK tabletů. Modely jsou dostupné ve dvou barevných variantách – černé a žluté – a ve dvou velikostech displeje – 7 palců a 10,1 palců.

 

Nová značka Devia u AT Computers

Úterý, 13 Červen 2017 12:07

devia pouzdranaiphone 250pxSpolečnost AT Computers se stala autorizovaným distributorem značky Devia pro Českou republiku a Slovensko. Ta nabízí luxusní a jedinečná pouzdra pro smartphony iPhone.

 

ARCHOS rozšiřuje svojí nabídku a uvádí na trh 4 nové smartphony

Úterý, 13 Červen 2017 00:00

ARCHOS Diamond Gamma HWFARCHOS francouzský výrobce v oblasti spotřební elektroniky, se rozhodl rozšířit svojí nabídku o nové technologicky vyspělé smartphony. Modelovou řadu Diamond doplní 2 nové modely navržené od Nubia a přinášejí tak nejmodernější hardware a jedinečné rozhraní pro rozsáhlé uživatelské zážitky, zejména ve fotografování.
Navíc s novou řadou Sense, uvádí ARCHOS na trh 2 nové robustní modely bez rámečku. Tato řada reaguje na vyvíjející se trh s využívání smartphonů, kdy uživatelé vyžadují stále lepší rozlišení obrazovky, plynulost, fotografování a odolnost svých smartphonů.

 

AT Computers má nově v nabídce produkty SEAWAG

Čtvrtek, 18 Květen 2017 07:50

seawag250pxSpolečnost AT Computers ve svém portfoliu nově nabízí produkty značky Seawag. Jedná se o vodotěsná pouzdra pro telefony do úhlopříčky 5,7".

 

SpyShop24.cz uvádí na český trh profesionální detektor odposlechů a špionážních minikamer

Středa, 14 Prosinec 2016 10:11

detektor odposlechu 1 1650Ještě nikdy nebylo tak snadné instalovat odposlouchávací zařízení, špionážní štěnice, lokalizátory GPS nebo špionážní minikamery. Mohou být všude kolem nás. Možnosti jsou díky digitalizaci a miniaturizaci těchto špionážních zařízení doslova neomezené. Jsou chvíle, ať již soukromé nebo pracovní, kdy nechceme, aby náš hovor někdo monitoroval nebo pořizoval skrytě obrazový záznam.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 22
CAD - online trafika