POINT.X (2018-19)
myGEM
Dytron

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Monitory Philips umožňují profesionálům optimalizovat jejich produktivitu

Philips 243S5LHMB 00-A1P-global250pxSpolečnost MMD nabízí řadu monitorů Philips, které pomáhají uživatelům dosahovat vyšší efektivity a produktivity. Od architektů a designérů, přes filmové editory, fotografy a manažery, až po účetní. Dovolené jsou za námi a tak je ideální doba porozhlédnout se po novém monitoru, který bude odpovídat všem požadavkům – vysoký výkon, prvotřídní barevné podání nebo chytrá řešení se širokou konektivitou. V nabídce monitorů Philips pro profesionály si vybere každý.

 

AOC: Herní monitory pro miliony hráčů

AOC na gamescomu 250pxHerní trh láme rekord za rekordem, jak nám naposledy prakticky předvedl veletrh gamescom, na který zavítal rekordní počet účastníků přesahujících číslo 370 000. Jedním z předních hráčů na tomto trhu je i AOC. O úspěchu této globální značky se v interview rozpovídal Stefan Sommer, ředitel pro marketing & byznys management pro Evropu.

 

Zvyšte svoji produktivitu s Philips 328P6VUBREB

Philips 328P6AUBREB ftl rflx image 250pxSpolečnost MMD uvádí na trh nový monitor Philips Brilliance 328P6VUBREB s USB-C dokováním, který je určen především pro profesionály. Po úspěchu jeho předchůdce, monitoru Philips 328P6AUBREB, posouvá nový model laťku ještě výš. Disponuje Ultra Clear 4K UHD rozlišením (3840 x 2160 bodů), HDR 600 pro obraz téměř jako živý, USB 3.1 pro ještě rychlejší přenos dat, konektorem RJ-45 pro bezpečný přenos dat a spoustou dalších funkcí pro uživatelovo pohodlí, jako jsou LowBlue Mode, MultiView a SmartErgoBase.

 

Jak zvýšit svoji produktivitu pomocí přenosných monitorů AOC s USB-C napájením

AOC I1601FWUX LR detail front 250pxSpolečnost AOC ukazuje, jak si může uživatel jednoduše usnadnit práci s novým přenosným monitorem AOC I1601FWUX s USB-C napájením. Tento 15,6" (39,6 cm) IPS dislej je dodáván se smart coverem, který udělá z běžného krytu chytrý podstavec pro horizontální i vertikální polohu monitoru. Model využívá USB-C konektor na přenos video signálu i napájení zároveň, vše pomocí jediného kabelu. Díky tomu můžete využívat výhody více monitorů kdekoli budete chtít, bez dalších, zbytečných kabelů. Přesvědčte se o přínosu další obrazovky na cestách s AOC I1601FWUX.

 

Něco pro každého: Philips monitory na IFA 2018

Philips 436M6VBPAB 250pxNa veletrhu IFA 2018, v hale 22, mohou návštěvníci objevit novou sestavu Philips monitorů, obsahující super široká a dotyková řešení pro lepší produktivitu, USB-C dokovací řešení pro lepší konektivitu, zakřivené, ultra tenké obrazovky pro lepší ponoření se do děje, modely věnované konzolovému hraní a mnohem více.

 

Síla fotografie

Philips 272P7VPTKEB 00 250px19. srpen je celosvětově uznávaným dnem fotografie, na počest dne, kdy byl vynalezen předchůdce fotoaparátu. Tento den spojuje miliony fotografů na celém světě, kteří díky svému dílu navrací život lokálním i globálním komunitám. Ale není to jen záležitostí jednoho dne. Fotografování nebylo nikdy tak oblíbeno a široce praktikováno, jako nyní. Díky neomezeným možnostem a bezprostřední cestě k divákům mluví fotografie univerzálním jazykem a nabízí inspiraci pro každého z nás.

 

Prohnutý monitor BenQ EX3203R s VESA DisplayHDR 400 a FreeSync 2 certifikací

TZ BenQ EX3203R HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na LED monitory, uvádí na trh monitor EX3203R. 32palcový model kombinuje HDR, pokročilé herní technologie a funkce EyeCare pro ochranu zraku uživatelů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 23