Control

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Udělejte si pod stromečkem místo pro herní monitory AOC řady G1

AOC C24G1 FRONT 250pxSpolečnost AOC, globální lídr na poli herních monitorů, nabízí jeden z nejlepších dárků pro vaše blízké i pro vás osobně – nový herní monitor. S příchodem Vánoc se regály kamenných i online obchodů naplnily áčkovými herními tituly a nejlépe si je vychutnáte na novém herním monitoru od AOC. Nedávno uvedená řada herních monitorů G1 nabízí nejvíce muziky za vaše peníze. V atraktivním designu přináší 144Hz obnovovací frekvenci, 1 ms MPRT odezvu a tři velikosti - 24" (59,9 cm), 27" (68,6 cm) a 31,5" (80 cm), tedy pro každého něco.

 

Průvodce vánočními tipy na monitor od Philipsu

Philips 436M6VBP VBPAB ftl2 image250pxVánoční čas se blíží a s ním i pravidelné hledání vhodných dárků pro rodinu nebo přátele. Společnost MMD nabízí zajímavé a inovativní monitory Philips, které jsou určeny jak pro hráče a domácí uživatele, tak i pro vyšší pracovní výkon. Perfektní dárek pro všechny, ať jsou to profesionálové nebo herní nadšenci.

 

Philips BDM3470UP - Barvy, komfort a přívětivost ve velkém 34” formátu

Philips BDM3470UP 250pxSpolečnost MMD představuje vylepšený velkoformátový monitor Philips BDM3470UP. Tento 34" (86,7 cm) UltraWide QHD monitor je vybaven širokou škálou funkcí a inovativních technologií pro podporu produktivity a maximálního zážitku jak v kanceláři, tak doma. Technologie CrystalClear a IPS panel přinášejí živé barvy a ostrý obraz, přičemž funkce UltraWide MultiView nabízí dostatek místa pro práci i zábavu. Bohatá výbava portů dělá z připojení různých zařízení hračku a díky SmartErgoBase stojanu si každý uživatel najde optimální pracovní polohu. Díky své mnohostrannosti je skvělou volbou jak pro profesionály, tak i domácí uživatele.

 

Nový herní monitor AOC G2590PX/G2 ze speciální řady G2 Esports Signature Editon

AOC Gaming Press Release G2 Monitor 250pxSpolečnost AOC, globální lídr na poli herních monitorů, oficiálně představuje svůj první herní monitor s brandingem G2 Esports – model G2590PX/G2. Vznik tohoto monitoru umožnila úzká spolupráce AOC a G2 Esports, jedné z nejsilnějších a nejúspěšnějších herních organizací na světe. Speciální edice G2 Esports Signature Editon zahrnuje jedinečný design s oficiálním G2 Esports samuraj grafikou a logy. Tento 24,5palcový monitor bude vybaven výkonnými herními parametry jako například 144Hz obnovovací frekvence, doba odezvy 1 ms nebo Free Sync.

 

Gunrunners.AOC slaví dva tituly z letošního Mistrovství ČR v počítačových hrách

Gunrunners.AOC 250pxHistorický úspěch slaví esport organizace Gunrunners.AOC. O uplynulém víkendu totiž slavila vítězství, která vybojovala ve hrách Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) a PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (PUBG) na Mistrovství České republiky v počítačových hrách. Díky tomuto získanému doublu se stala nejúspěšnější organizací MČR 2018. U obou titulů byly i špičkové monitory AOC AG251FZ, které se staly oficiálními herními monitory tohoto nejprestižnějšího letošního turnaje u nás.

 

1. vánoční tipy na monitor od Philipsu

Philips 436M6VBP VBPAB ftl2 image250pxVánoční čas se blíží a s ním i pravidelné hledání vhodných dárků pro rodinu nebo přátele. Společnost MMD nabízí zajímavé a inovativní monitory Philips, které jsou určeny jak pro hráče a domácí uživatele, tak i pro vyšší pracovní výkon. Perfektní dárek pro všechny, ať jsou profesionálové nebo je herní nadšenci.

 

Seznamte se s širokou nabídkou B2B monitorů AOC

AOC 27e1h front 250pxSpolečnost AOC představila nejnovější přírůstek do její mainstreamové řady kancelářských monitorů E1 – 27" (68,58 cm) model 27E1H, který přijde na trh v listopadu 2018. S touto novinkou, tak AOC nabízí kompletní B2B portfolio monitorů pro malé a střední firmy, velké podniky, vzdělávací instituce a veřejnou správu. Všechny monitory odpovídají přísným ekologickým normám a regulacím, jako jsou EPEAT Gold/Silver, TCP, Engery Star a GS. Pro firmy, které vyžadují ergonomické stojany a moderní vzhled, nabízí AOC známou řadu 90 s ze tří stran bezrámečkovým designem, IPS panelem a USB 3.0 hubem, nebo řadu P1 s širokou nabídkou portů, výběrem ze dvou verzí rozlišení a třech typů panelů dle požadavků zákazníka. Všechny B2B monitory značky AOC mají 3letou záruku.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 24