Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Přenosný monitor AOC I1601P s hybridním připojením USB-C a USB-A

 

i1601p front left 250pxZnačka AOC, specialista na monitory, rozšiřuje své portfolio přenosných monitorů o model I1601P. Ten nabízí snadné rozšíření ze sestavy s jedním monitorem na multi-monitorové řešení – ať už na cestách, v práci nebo v malé domácí kanceláři. 15,6“ novinka I1601P (s úhlopříčkou 39,5 cm) se svou kompaktností a velikostí přibližuje notebookům. Monitor je vybaven IPS panelem, s rozlišením Full HD, který nabízí bohaté barvy, ostrost i široké pozorovací úhly (170° / 170°). Lze jej připojit přes vstup USB-A i USB-C pomocí jediného kabelu, který je součástí balení.

 

Monitor Philips 498P9Z: aneb když se super-wide setká se špičkovým výkonem

AOC 498P9Z FTL2 image 250pxAbychom udrželi krok s dnešním rychle se měnícím pracovním prostředím, neustále hledáme způsoby, jak co nejefektivněji zvládnout každodenní úkoly. Plně funkční monitor v tomto ohledu hraje mimořádně důležitou roli.

Aby vyhověl potřebám profesionálů jako jsou grafičtí designéři, architekti, programátoři, finanční specialisté nebo všichni uživatelé, kteří cítí potřebu mít dokonalý přehled o všech běžících aplikacích na obrazovce – uvádí Philips na trh nový extra širokoúhlý model Philips 498P9Z s úhlopříčkou 49” (124 cm) a poměrem stran 32:9.

 

AOC U28G2XU 4K herní monitor s 144 Hz a 1 ms

 

AOC U28G2XU PV  FRONT 250pxAOC, přední světová značka v segmentu herních monitorů, uvádí na trh herní monitor U28G2XU z oblíbené řady G2, který nabízí úhlopříčku 71 cm (28"), rozlišení 4K a obnovovací frekvenci 144 Hz. Je navržen pro hráče, kteří hledají nejlepší a nejnovější technologie. Díky svému IPS panelu s křišťálově čistým rozlišením 4K (UHD) zobrazuje i složité detaily a živé barvy.

 

Philips Momentum – první monitor na světě navržený speciálně pro Xbox

559M1RYV FTL2 image Xbox 250pxMMD, specialista na displeje a licenční prodejce monitorů značky Philips, oznamuje uvedení prvního monitoru na světě určeného pro herní konzole řady Xbox. Nový monitor Philips Momentum je postaven od základu tak, aby poskytoval maximální zážitek pro fanoušky hraní na Xbox. Díky zahrnutí nové specifikace HDMI 2.1 je nyní možné dostat maximum z herní konzole nové generace (rozlišení 4K a rychlejší obnovovací frekvence 120 Hz) a zajistit tak ultra jasný a ultra plynulý herní výkon. Vezmeme-li to z jiného úhlu pohledu, tak ve spolupráci s Xbox vzniklo řešení, které poskytuje optimalizovaný ověřený výkon řady Xbox od samotného okamžiku připojení a umožní bezkonkurenční ponoření se do her. Monitor Philips Momentum, určený speciálně pro herní konzole Xbox, bude nyní k dispozici s úhlopříčkou 55" (139,7 cm).

 

Philips LED SOLUTIONS – displeje pro každou formu a tvar

 

LED9000 250 pxNové LED displeje Philips jsou bez hranic a limitů. Zažijete s nimi úplnou tvůrčí svobodu s neomezeným LED displejem, který vám umožní kombinovat tolik displejů, kolik chcete, a vytvořit tak vlastní tvar jakékoli velikosti.

 

Pokročilé zabezpečení pro elegantní pracovní stanici - Philips B Line 243B9H

 

Philips 243b9h 00 info 250pxTi, kteří pracují před monitorem mnoho hodin, ať už doma nebo v kanceláři, mají specifické potřeby na snadné používání monitoru a pohodlí. Produktová řada Philips B Line je navržena tak, aby vyhovovala potřebám profesionálů, kteří hledají pohodlný, spolehlivý a bezpečný monitor. Nejnovější 24“ (úhlopříčka 23,8“/60,5 cm) FullHD model této řady, Philips 243B9H, může být právě tím monitorem, který hledají.

 

Nejnovější profesionální TV Philips MediaSuite skladem v regionu EMEA

HOSPITALITY - Hotel Room Business - Mediasuite 250pxHotelové televizory Philips MediaSuite se vyznačují stylovým designem, vylepšenou funkčností a celou řadou nových funkcí pro uživatele a manažery.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 38