OpenOffice (news)

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Výběr správného monitoru pro delší sledování

model Philips P8 250pxDnešní rozmanitá nabídka umožňuje vybrat si monitor přesně podle svých potřeb. Někteří z nás však tráví před obrazovkou více času, než je obvyklé. Grafici, programátoři, finanční experti, lidé v kancelářích: bez ohledu na to, co potřebujete ke splnění svých úkolů, pár klíčových funkcí vám přijde vhod. Společnost MMD přichází s návrhy, jaký monitor zvolit, abyste ulehčili své mysli i tělu.

 

Monitor BenQ EW277HDR přináší technologii HDR

TZ BenQ EW277HDR HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na LED monitory, uvádí model EW277HDR. Monitor v sobě kombinuje pokročilý VA panel s vysokou svítivostí, jemným rozlišením a technologie Eye-care pro ochranu zraku.

 

Hledá se perfektní monitor pro prváky

AOC 90P 250pxStovky tisíc mladých lidí v současnosti začínají svá vysokoškolská studia. S ohledem na zdraví a výkonnost je dobré vzít v potaz nákup inovativního, ale dostupného monitoru. Společnost AOC, specialista na monitory, přichází s nabídkou svých monitorů, vyhovujících speciálním požadavkům studentů.

 

Monitory Philips na veletrhu IFA 2017

Philips 328M6FJMB 250pxNa veletrhu IFA v Berlíně se mohou návštěvníci seznámit s novou řadou monitorů Philips včetně rozsáhlé sbírky zakřivených modelů, technologie HDR (High Dynamic Range) pro ještě lepší kontrast a barvu, rozlišení budoucnosti 8K a působivých řešení pro profesionální uživatele.

 

eSport monitor ZOWIE by BenQ XL2546 s technologií Dynamic Accuracy

TZ BenQ XL2546 HWForumZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh model XL2546. eSport monitor navazující na svého předchůdce XL2540 nově nabídne také pokročilou technologii Dynamic Accuracy (DyAc).

 

BenQ uvádí novou modelovou řadu monitorů G80

TZ BenQ G80 HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na LED monitory, uvádí na trh novou řadu monitorů G80, resp. čtyři nové modely GW2480, GW2780, GL2580H a GL2580HM.

 

Super rychlý 240Hz monitor AOC AGON G-SYNC

AOC AG251FG PR G-Sync 250pxPrávě včas pro veletrh Gamescom 2017 uvede společnost AOC na trh svůj nejnovější 240Hz herní monitor. Tento rychlík bude k dispozici druhý srpnový týden. Kromě své impozantní obnovovací frekvence se AOC AGON AG251FG může pochlubit dobou odezvy 1 ms, technologiemi NVIDIA G-SYNC, NVIDIA ULMB a dalšími prémiovými herními funkcemi. Je tak ideální volbou pro profesionální hraní FPS her. Na stánku AOC na Gamescomu (hala 5, B020) si účastníci budou moci osobně vyzkoušet nový monitor stejně jako další top produkty značky AGON.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 16
CAD - online trafika