E LINKX
GFI Unlimited

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Philips rozšiřuje svou produktovou řadu B o nové dotykové monitory

 

Philips 242B9TL 250pxMMD, přední světový hráč v oblasti displejů a licenční partner monitorů značky Philips, uvádí na trh nové LCD monitory s technologií SmoothTouch a antireflexní vrstvou: monitor Philips 172B9TL (17“/43,2 cm) a monitor Philips 242B9TL (úhlopříčka 23,8"/60,5 cm).

 

Leadeři v designu a gamingu uvádějí na trh výjimečné herní monitory

 

Partnership Porsche Design x AOC 250pxPorsche Design a AOC uzavřely partnerství, které kombinu-je sofistikovanou a funkční filozofii designu Porsche Design s nejmodernějšími technologiemi displejů AOC. Společně uvedou na trh výjimečné herní monitory, vyvinuté pro hráče, kteří hledají nejvyšší výkon, a přitom dávají pozor na progresiv-ní, přesto stylový vzhled jejich herní stanice. První herní monitor Porsche Design AOC AGON bude představen na podzim roku 2020.

 

Nový přenosný a dotykový monitor AOC 16T2

AOC 16t2 front left 250pxAOC, specialista na monitory, uvádí na trh nový přenosný dotykový monitor s USB-C připojením. Novinka má úhlopříčku 39,6 centimetru (15,6"), IPS displej a rozlišení Full HD. Prostřednictvím dvou portů USB-C (využívajících alternativní režim DisplayPort) nebo portu HDMI je možné jej jednoduše připojit k notebooku, stolnímu počítači nebo smartphonu. Díky vestavěné 8000 mAh baterii lze 16T2 používat na cestách, aniž byste potřebovali elektrickou zásuvku, a může dokonce nabíjet chytrý telefon. S tloušťkou menší než jeden centimetr, inteligentním skládacím krytem umožňujícím orientaci na výšku i na šířku a volitelnému upevnění na stěnu VESA je tento monitor jako stvořený pro byznysmeny na cestách, mobilní hráče, studenty, IT administrátory nebo domácí kutily. Model 16T2 bude dostupný od října letošního roku za doporučenou cenu 8 509 Kč.

 

eSportové monitory ZOWIE by BenQ se dočkaly vylepšení

 

TZ ZOWIEbyBenQ XL-K HWForumZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh modely XL2411K a XL2546K. Nové eSportové monitory s přídomkem „K" navazují na stejnojmenné předchůdce a nabízí několik vylepšení zavedených na základě zpětné vazby hráčů, jako je například možnost sdílení uživatelských profilů prostřednictvím aplikace XL Setting To Share.

 

AOC uvádí tři monitory ze série E2 s vysokým rozlišením

AOC u32e2n product main 250pxAOC, specialista na monitory, oznamuje tři nové přírůstky do produktové řady monitorů E2, která je zaměřena na profesionální i domácí uživatele s vysokými požadavky, ale omezeným rozpočtem. Mezi nové „základní" modely řady E2 patří 80centimetrový (31,5") QHD model Q32E2N a 4K (UHD) model U32E2N. Nebo potřebujete více místa na obrazovce? Ultraširoký IPS panel Q34E2A s rozlišením 1080 pixelů a poměrem stran 21:9 nabízí živé barvy a mimořádný prostor, se kterým můžete pracovat. Elegantní monitory jsou dodávány s výklopným stojanem a možností montáže VESA, integrovanými reproduktory a nejdůležitějšími konektory.

 

Philips E Line - nová řada monitorů pro studium, práci i zábavu

Philips 242E1GAJ 00 250pxMMD, přední světový hráč v oblasti displejů a licenční partner monitorů značky Philips, uvádí na trh novou řadu E Line, určenou zejména pro mladší uživatele. Nabízí totiž skvělé vlastnosti pro všechny, kdo chtějí moderní design a výkon určený pro studium, práci či hraní počítačových her.

 

Nová řada monitorů Philips E2

Philips 272E2FA 250pxMMD, přední specialista a licenční partner monitorů Philips, uvádí na trh produktovou řadu Philips E2. Nová rodina monitorů, která kombinuje elegantní design a inovativní funkce tak, aby vyhovovaly domácímu i kancelářskému životnímu stylu. Ultra úzký, ze tří nebo ze čtyř stran bezrámový design, zaručuje maximální velikost pro zobrazování s minimálním rozptylováním a je vhodný zejména pro grafický design a profesionální aplikace. Navíc, díky široké škále funkcí, jsou tyto monitory ideální volbou pro každého, kdo hledá přesnost barev a detailů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 35