IT Systems - Alza Media (Publero)
IT Systems - online trafika

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

AOC představuje své novoroční zázraky: stylové Full HD či zakřivené QHD monitory

AOC PDS241 FTR 250pxRok 2017 pomalu končí a vánoční volno je za rohem. Děti i dospělí se těší na Vánoce i Silvestr, ale hlavně na to, až si rozbalí své dárky. Mnozí ale zatím teprvé shání to pravé ořechové pro své blízké. Opozdilci, nemusíte se strachovat, že jste propásli velké sváteční slevy! Jestliže ještě nemáte správný monitor nebo byste rádi jeden někomu věnovali, společnost AOC, specialista na monitory, vám nabízí několik možností, jak si užít sváteční období s většími obrazovkami, vyšším rozlišením a bleskurychlými panely.

 

ZOWIE by BenQ nabízí vylepšené herní monitory RL2455T a RL2755T

TZ ZOWIEbyBenQ RL2755 RL2455 HWForumZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, přináší vylepšené modely monitorů pro konzolové hraní RL2455T a RL2755T. Nově nabízí nastavitelný stojan a inovovanou ergonomii.

 

Nový monitor Philips s Adobe RGB, QHD a USB-C

Philips 328P6AUBREB  250pxSpolečnost MMD představuje nový monitor Philips Brilliance QHD s USB-C a HDR (High Dynamic Range – vysoký dynamický rozsah). 32palcový 328P6AUBREB nabízí vynikající kvalitu obrazu a pohodlné dokování přes jediný kabel.

 

Sága řady AGON: Od první bitvy po nový herní plán

AG352QCX 250pxSpolečnost AOC poprvé představila svou prémiovou řadu herních monitorů řady AGON v roce 2016. Od té doby již uplynul dobrý rok a půl a monitory AGON dále posilovaly. Nejen, že se osvědčily jako bestsellery, ale káply do noty recenzentům po celé Evropě. Opakovaně vyhrávaly různá ocenění a tituly jako „nejlepší herní monitory". A co víc: společnost AOC na nedávném veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem ohlásila nejnovější členy rodiny AGON – sérii AGON³ s extra rychlou dobou odezvy pouhých 0,5 ms a zbrusu novými technologiemi jako HDR.

 

Zakřivený monitor BenQ EX3501R s HDR

TZ BenQ EX3501R HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na LED monitory, uvádí na trh model EX3501R. Monitor zaměřený na uživatele cílící na kvalitní obraz spojený s hrami a videi nabízí podporu standardu HDR10 na úhlopříčce 35 palců.

 

Výhody technologie USB-C

USB-C-DP-daisychain 250pxV dnešním rychle se měnícím světě se téma mobility dostává do popředí. Moderní životní styl ať už doma, v práci nebo kdekoliv jinde si vyžaduje technologie, které drží krok s uživateli. Přenosnost, snadné připojení a flexibilita už dávno nejsou volbou, ale nutností. USB-C, nejnovější průlom v technologii přenosu dat, mobilní život ještě vylepšuje. Společnost MMD nabízí výběr monitorů s dokováním USB-C, které z této technologie těží maximum.

 

Profesionální 4K UHD monitor BenQ SW271 s HDR

TZ BenQ SW271 HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na LED monitory, uvádí na trh model SW271. Profesionální monitor určený pro fotografy nabízí 10bitový IPS panel s úhlopříčkou 27 palců, 4K UHD rozlišením a pokročilými technologiemi splňujícími standard HDR10. Dále disponuje 99% pokrytím barevného prostoru Adobe RGB a 100% pokrytím sRGB, resp. Rec. 709. Vysokou přesnost barev podtrhuje hodnota Delta E ≦ 2 a pokročilá 14bitová 3D LUT tabulka.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 17
CAD - online trafika