Rozbalte unikátní herní dárečky od AOC

 

Christmas PR Images 2023 Red 250pxVydejte se na pestrobarevnou vánoční cestu, která je jako stvořená pro širokou škálu monitorů pro nejrůznější herní osobnosti. Objevte ideálního technického společníka pro soutěživého nadšence, strhujícího průzkumníka, strategického mistra, příležitostného hráče společenských her, dobrodruha s příběhem nebo profesionálního sportovce.

Celý článek...
 

AGON by AOC uvádí na trh dva ultraširoké herní displeje s frekvencí 144 Hz/180 Hz a HDR: CU34G2XE/BK a CU34G2XP/BK

 

AOC CU34G2XE PV FTL 250pxAGON by AOC - jedna z předních světových značek herních monitorů a IT příslušenství – hrdě představuje dva nové 34″ (86 cm) herní monitory pro milovníky ultraširokého zobrazení: AOC GAMING CU34G2XE/BK a jeho rychlejšího „high-spec“ sourozence CU34G2XP/BK. Tyto monitory byly pečlivě navrženy tak, aby posouvaly hranice pohlcujícího hraní a zároveň poskytovaly vynikající hodnotu. Monitory CU34G2XE/BK a CU34G2XP/BK jsou cenově dostupné technické modely, které hráčům nabízejí panoramatický herní výhled s opravdu vysokým výkonem.

Celý článek...
 

Monitory AOC a Philips se staly šampiony EPEAT Climate+™

 

MMD Final 250pxSpolečnost MMD, přední technologická společnost a licenční partner značky Philips Monitors, a společnost AOC, jeden z předních výrobců displejů, s hrdostí oznamují, že nedávno získaly certifikaci EPEAT Climate+. Jejich loga jsou nyní viditelně zobrazena na webových stránkách EPEAT, což dokládá jejich důležitou roli a uznání v oblasti ekologicky ohleduplných technologií. Tato certifikace podtrhuje jejich odhodlání vyvíjet vysoce výkonné produkty, které ale zároveň dodržují přísné ekologické normy.

Celý článek...
 

AGON by AOC oznámilo vzrušující Black Friday nabídku na herní monitory

 

AOC CAMPAIGN LP BANNER 250pxAGON by AOC - jedna z předních světových značek herních monitorů a IT příslušenství – s potěšením oznamuje jedinečnou nabídku na herní monitory s velkým výkonem a mimořádnou cenou. Hráče a technické nadšence čeká řada vysoce výkonných modelů, z nichž každý je navržen tak, aby pozvedl herní zážitek díky špičkovým funkcím a výjimečné kvalitě.

Celý článek...
 

Monitory Philips posouvají hraní her na novou úroveň s monitorem Philips Evnia 32M2C5500W

32M2C5500W FTL-image H 250pxS blížící se sezónou vánočních svátků se hráči dočkají nového přírůstku v nabídce herních monitorů Evnia, novinky z portfolia monitorů Philips: Philips Evnia 32M2C5500W. Tento monitor je navržený a vybavený tak, aby poskytoval rychlost, pohlcení a pohodlí herním fanouškům všech kategorií. Čekejte nekonečné herní zážitky za vynikající cenu, vše zabaleno do opravdu stylového designu.

Celý článek...
 

Díky monitoru AOC GAMING Q27G3XMN/BK od AGON by AOC je hraní na MiniLED dostupné každému

 

Q27G3XMN BK FTL 250pxAGON by AOC - jedna z předních světových značek herních monitorů a IT příslušenství – uvádí na trh nový monitor AOC GAMING Q27G3XMN/BK. Tento pokrokový 27″ (68,6 cm) monitor stojí na pomezí revoluční technologie MiniLED a bezkonkurenčního herního výkonu za cenu, která bourá běžné hranice. Monitor Q27G3XMN/BK je určen hráčům, kteří hledají špičkový zážitek HDR s působivými barvami za skvělou cenu, a doslova tak září mezi ostatními herními monitory.

Celý článek...
 

Monitory Philips pro lepší domácí a herní zážitky v Black Friday akci a vánoční tipy

 

Large 1920x592 Generic Evn 250pxJednou z hlavních výhod akcí Black Friday je možnost obrovských úspor, zejména u zboží, které se zlevňuje jen zřídka, jako je elektronika. Akce Black Friday jsou skvělým způsobem, jak překonat sváteční shon: nakupující mohou využít nabídky a slevy k nákupu dárků s dostatečným předstihem před Vánocemi. A protože akce na Černý pátek jsou ideálním způsobem, jak nakoupit dárky pro své blízké (alespoň podle téměř 40 % respondentů ), Philips Monitors rád nabídne akce pro všechny chutě a potřeby, abyste si užili ještě větší potěšení z hraní her nebo našli špičkové řešení pro práci či produktivitu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 53