Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Monitory Philips se připojují k zelené koalici a rozšiřují špičkové služby v oblasti snižování odpadu

1 250pxSpolečnost MMD, přední specialista na displeje a licenční partner monitorů značky Philips, oznamuje další mezník na cestě k udržitelným technologiím u svých monitorů. Monitory Philips spolupracují se společností Closing the Loop, globálním poskytovatelem služeb zadávání ekologických zakázek, a TCO Development, organizací, která stojí za přední světovou certifikací udržitelnosti v oblasti IT (TCO Certified), na pilotním projektu udržitelnosti a úspornosti monitorů. Projekt je jedním z 8 pilotních projektů financovaných PREVENT Waste Alliance, platformou pro výměnu a mezinárodní spolupráci, jejímž cílem je snižovat množství odpadu, odstraňovat znečišťující látky a maximalizovat opětovné využití zdrojů. Tímto pilotním projektem monitory Philips podporují projekt, který rozšiřuje certifikované řešení, díky němuž je elektronika, včetně monitorů, vůči odpadu neutrální a nastavuje nové standardy pro průmysl, protože roste poptávka po zadávání ekologických zakázek.

 

Nové esportové monitory AGON PRO s HDR, HDMI 2.1 a 1 ms GtG

 

AOC ag324ux front key visual 250pxAOC, jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství, se svou značkou AGON by AOC, nedávno oznámila novou kategorii produktů pro nejnáročnější a nejkonkurenceschopnější hráče a hráče esportu: AGON PRO. Nyní je řada rozšířena o dva další modely s výjimečnými specifikacemi: 80 cm (31,5”) AG324UX (4K při 144 Hz) s HDR400 a 68,6 cm (27”) AG274FZ (FHD při 260 Hz). Oba modely jsou vybaveny panelem IPS pro poutavé a živé barvy a nabízejí dobu odezvy 1 ms GtG pro mimořádně plynulý obraz bez duchů.

 

Nové specializované verze ArtemisOne Pro

 

ARTEMIS color250pxSoftware ArtemisOne Pro, speciálně vyvinutý pro Philips Professional Display Solutions, přichází s novými moduly ArtemisOne Pro Sensor a ArtemisOne Pro Food, které rozšíří možnosti využití tohoto oblíbeného software ve specializovaných oblastech.

 

AOC uvádí na trh čtyři profesionální monitory QHD a 4K s chytrým připojením USB-C

AOC u27p2 front 250pxAOC rozšiřuje svou profesionální řadu pracovních monitorů P2 o čtyři nové modely ve velikostech 27 palců (68,6 cm) a 32 palců (80 cm). Každý z nových monitorů využívá konektivitu USB-C pro možnost připojení jediným kabelem k notebookům, tabletům a mobilním zařízením, kdy je současně přenášen video signál nebo data na připojené SSD či pevné disky a zařízení jsou současně napájena. 32palcový U32P2CA a 27palcový U27P2CA se zaměřením na firemní uživatele, kteří vyžadují velké obrazovky s vysokým rozlišením pro zobrazení více aplikací najednou, se pyšní ultra ostrým rozlišením 4K (3840 x 2160), zatímco 32palcový Q32P2CA a 27palcový Q27P2CA mají nativní rozlišení QHD (2560 x 1440).

 

Nový monitor BenQ MOBIUZ EX3415R pro hráče závodních her

 

TZ BenQ MOBIUZ EX3415R HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, rozšiřuje portfolio herních monitorů MOBIUZ o model určený hráčům závodních her EX3415R.

 

Nový AGON PRO AG254FG s 360 Hz a Nvidia Reflex

 

AOC G AGON PRO PR AG254FG 250pxAOC, světová jednička v oblasti herních monitorů a IT příslušenství značky AGON by AOC, dnes uvádí zcela novou kategorii produktů pro nejnáročnější a nejkonkurenceschopnější hráče a hráče z oblasti esportů: AGON PRO. První model uvedený na trh v kategorii AGON PRO přináší hráčům, kteří vyžadují legendární specifikace, špičkové technologie. 24,5” (62,2 cm) AGON PRO AG254FG využívá rychlý IPS panel s rozlišením Full HD a obnovovací frekvencí 360 Hz pro bezkonkurenční herní výkon v kombinaci s dobou odezvy 1 ms GtG a Nvidia G-Sync s NVIDIA Reflex Latency Analyzer k minimalizaci latence systému.

 

49palcové zakřivené monitory AG493UCX2 a AG493QCX

 

AGON PR 1200x628 250pxAOC, světová jednička v oblasti herních monitorů a IT příslušenství, obnovuje své herní portfolio, od monitorů přes náhlavní soupravy, mechanické klávesnice, myši, podložky pod myš a další příslušenství pro hráče všech úrovní, pod svou novou zastřešující značkou AGON by AOC. Nedávno oznámená první kategorie AOC GAMING definuje potřeby digitálních dobrodruhů. Kategorie monitorů a periferních zařízení AGON nyní vytváří ekosystém produktů, které jsou navzájem kompatibilní a zajišťují tak zcela pohlcující a stylovou herní atmosféru a mohou uspokojit náročné a soutěžní hráče.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 39