E LINKX
GFI
IT Systems - předplatné

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Monitor určený fotografům BenQ SW271C míří na trh

 

TZ BenQ SW271C HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na profesionální monitory, uvádí model SW271C. Profesionální monitor s fotografickým zaměřením navazuje na svého předchůdce a inovuje jej o několik důležitých vlastností.

 

Nové dotykové monitory Philips

 

PHI 222B1TC 250pxDispleje jsou všude kolem nás - uplatňují se doma, v kancelářích, ve veřejných prostorech. Vždy ale musí splňovat nějaké konkrétní požadavky a jsou určeny pro různé aplikace. Toto prominentní použití neustále inspiruje při vytváření nových a výkonných technologií, které splní opravdu všechna očekávání. Proto přichází nová řada dotykových monitorů Philips s technologií In-Cell (řada B1TC), nabízející pohodlný, rychlý a pohotový dotykový zážitek a která je připravena zvýšit produktivitu kohokoli. Existují však některé situace, které vyžadují vysoce specifické, odolné a univerzální monitory: informační body, kiosky a aplikace v obchodě. Řešením jsou nové dotykové monitory Philips s otevřenými rámy (řada B1TFL). Tyto interaktivní displeje jsou určeny zejména pro veřejné expozice a dovolují naplnit nejrůznější uživatelské scénáře.

 

Nová řada monitorů AOC V4 - pro práci i zábavu

 

AOC q24v4ea info screen visual 250pxAOC uvádí na trh novou řadu monitorů s označením V4, nabízející rozlišení QHD a UHD s velikostí panelů 23,8" (60,5 cm), 27" (68,6 cm) a 31,5" (80 cm). Díky jednoduchému, ale atraktivnímu, ze tří stran bezrámovému designu, jsou tyto modely skvělou volbou pro domácí uživatele, kteří dbají na rozpočet a mají smysl pro design. Všechny monitory jsou vybaveny panely IPS reprodukujícími živé a přirozené barvy. Díky 75Hz obnovovací frekvenci modelů QHD je pohyb o 25 % plynulejší, než je tomu u běžných 60Hz monitorů. Podpora Adaptive-Sync ve všech modelech navíc eliminuje trhání a přeskakování obrazu, když se mění snímková frekvence, což z těchto monitorů dělá skvělou příležitost pro občasné hráče. Se všemi těmito funkcemi je řada V4 dokonalým všestranným nástrojem pro práci z domova i pro zábavu.

 

Nové profesionální monitory AOC s vysokým rozlišením

 

AOC q32p2 front right 250pxAOC rozšiřuje své portfolio profesionálních monitorů řady P2 o tři nové modely: 31,5” (80 cm) U32P2 s 4K UHD (3840 x 2160 pixelů), 31,5” Q32P2 s QHD (2560 x 1440 pixelů) a 28” (71,1 cm) U28P2A, také s rozlišením 4K UHD. Pro zvýšení produktivity při práci doma nebo v kanceláři nabízejí tyto monitory značný prostor na obrazovce, výškově nastavitelný podstavec s možností orientace na výšku a vestavěný USB rozbočovač pro snadné připojení periferních zařízení. Díky podpoře technologie Adaptive-Sync, která přizpůsobuje snímkovou frekvenci grafické karty obnovovací frekvenci monitoru, je eliminováno přeskakování a trhání obrazu. Nové 31,5” monitory AOC P2 jsou v Evropě k dispozici od února 2021, zatímco 28” model bude k dispozici od dubna.

 

PSG Esports oficiálním partnerem monitorů Philips pro konzolové hraní

 

PSG AnnouncementPost 1280x720 forPSG-1 250pxParis Saint-Germain Esports a MMD, specialista na displeje a licenční prodejce monitorů značky Philips, uzavřeli partnerství. MMD se se svými monitory pro konzolové hraní stává oficiálním partnerem soutěžních hráčů, streamerů a tvůrců PSG Esports FIFA 21 a nabídne jim nejnovější špičkové zážitky ze sledování, které se opravdu hodí pro šampiony.

 

Philips 242B1G - ekologický monitor pro vysokou produktivitu

Philips 242b1g 00 250pxJeden z nejzelenějších monitorů produktové řady Philips B Line je zde: Philips 242B1G (úhlopříčka 23,8"/60,5 cm), navržený pro udržitelnou produktivitu a určený ekologicky smýšlejícím profesionálům. Tento ekologický monitor přináší novou úroveň úspory energie, uživatelský a zobrazovací komfort (panel IPS poskytuje věrné barvy a široké pozorovací úhly), a zajišťuje špičkový výkon každý den, při respektování životního prostředí.

 

AOC spojuje své síly s Red Bull Racing Esports

AOC a Red Bull JF2 8496 250pxAOC, specialista na displeje a přední dodavatel herních monitorů, rozšiřuje své partnerství s herním gigantem Red Bull, podporou jejich simulační divize Red Bull Racing Esports.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 37
Helios