Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

PPDS uvádí na trh nový displej řady Philips S-Line

 

Philips 37BDL3050S 02 250pxPhilips Professional Display Solutions (PPDS) rozšiřuje svou nabídku o nový displej Philips 37BDL3050S patřící do produktové řady S-Line.

Celý článek...
 

Seznamte se s 5. generací herních monitorů AGON s panely Fast IPS & Fast VA: AG275QX/EU a AG275QXN/EU

 

AOC AG275QX QXN 250pxAGON by AOC – jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství – představuje první monitory z nové, 5. generace řady AGON: AG275QX/EU a AG275QXN/EU. Díky velikosti displeje 27″/68,6 cm a panelům Fast IPS (AG275QX/EU) nebo Fast VA (AG275QXN/EU) dosahují oba QHD modely obnovovací frekvence 165 Hz a nabízejí dobu odezvy 1 ms GtG pro zobrazení rychle se pohybujících a přesných soutěžních akcí. Kromě toho DisplayHDR 400 a široký barevný gamut vykreslují živé barvy.

Celý článek...
 

BenQ uvádí na trh osvětlení k monitoru ScreenBar Halo

 

TZ BenQ ScreenBar Halo HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, uvádí na trh ScreenBar Halo. Unikátní osvětlení k monitoru zajistí kvalitnější světelné prostředí při práci i zábavě.

Celý článek...
 

Porsche Design a AGON by AOC představili nový herní monitor PD27S

LR vorne 2 Liquid Design 250pxExkluzivní lifestylová značka Porsche Design a AGON by AOC – jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství – společně představili Porsche Design AOC AGON PRO PD27S, 68,6 cm/27palcový prémiový herní monitor s designem inspirovaným prvky sportovního vozu Porsche. PD27S s obnovovací frekvencí 165 Hz přetaktovanou na 170 Hz, dobou odezvy 1 ms Grey-to-Grey (GtG), certifikací DisplayHDR 400 a širokým barevným gamutem, je jednoduše herní monitor ekvivalentní sportovnímu vozu. PD27S kombinuje nápadný, čistý a funkční design s technologiemi na vysoké úrovni, čímž poskytuje uživateli uspokojení při jakékoli příležitosti, od každodenních úkolů až po použití související s podnikáním, zábavou a vysoce výkonným hraním.

Celý článek...
 

Elegantní řada V5 společnosti AOC se nyní rozšířila o monitory USB-C vybavené webovou kamerou

 

AOC PR V5 WEBCAM 250pxAOC, specialista na displeje, oznamuje tři nové multifunkční monitory ze své řady V5 zaměřené na uživatele domácích kanceláří, a také na studenty. Právě včas, před dalším semestrem. Tři novinky ve třech velikostech (24″/60,4 cm u modelu 24V5CW, 27″/68,6 cm u Q27V5CW a 34″/86,4 cm u ultraširokého CU34V5CW) jsou vybaveny vestavěnými 2MP webovými kamerami s podporou Windows Hello, určenými pro snadné přihlášení a zvýšenou bezpečnost při současném splnění dnešních požadavků na videohovory a schůzky. Ze tří stran bezrámečkové modely V5 jsou tenké displeje s všestranným připojením pomocí USB-C, které nabízejí 65 W Power Delivery pro nabíjení a napájení notebooků nebo tabletů pomocí jediného kabelu při současném přenosu signálu.

Celý článek...
 

PPDS uvádí na trh dosud nejvýkonnější LED panely s přímým pohledem a rozšiřuje řadu Philips L-Line 7000

 

Philips L-Line 7000 250pxPhilips Professional Display Solutions (PPDS) rozšiřuje svou produktovou řadu DV LED Philips L-Line 7000 s rozlišením 4K o nové modely, které nabízejí vysoký jas 3500 nitů, extrémní úsporu energie a prediktivní údržbu. Jedná se o dosud energeticky nejúčinnější a cenově nejefektivnější řešení, které nabízí bezkonkurenční kvalitu a neomezené kreativní možnosti při instalacích videostěn jakéhokoli tvaru, velikosti nebo umístění. Uplatnění najdou v maloobchodě nebo na veřejných místech.

Celý článek...
 

Philips B-Line – nové profesionální televize s vestavěnou aplikací Chromecast

 

B-Line image 250pxPhilips Professional Display Solutions (PPDS) přichází s novou řadou profesionálích televizorů B-Line, které přinášejí větší produktivitu, bezproblémově se integrují do podnikových systémů a umožňují efektivní ovládání.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 46