Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Monitory Philips jsou nyní certifikovány podle TCO Certified 9. generace

 

MMD PRESS RELEASE TCO Certified Article Visual 250pxSpolečnost MMD, přední specialista na displeje a licenční partner monitorů značky Philips, získala v prosinci pro svou řadu vysoce udržitelných produktů certifikaci TCO Certified 9. generace. Jako jeden z prvních výrobců, kteří certifikaci získali, má Philips Monitors k datu uvedení na trh rekordních 64 certifikovaných monitorů. Ve srovnání s předchozími generacemi zavádí TCO Certified 9. generace přísnější a komplexnější kritéria v průběhu životního cyklu produktu a umožňuje činit další kroky pro vývoj udržitelných IT produktů.

Celý článek...
 

AGON by AOC oznamuje herní monitor AGON PRO (300 Hz, QHD) a myš GM510 s podporou NVIDIA Reflex

 

AG274QGM FTL AGON 250pxAOC, jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství, se svou značkou AGON by AOC, představila AGON PRO AG274QGM, mimořádně rychlý mini LED monitor. 68,6 cm (27”) AG274QGM se může pochlubit IPS panelem s rozlišením QHD (2560 x 1440 pixelů), až neuvěřitelnou obnovovací frekvencí 300 Hz, podporou NVIDIA G-SYNC ULTIMATE a NVIDIA Reflex Analyzerem. Jako doplněk k tomuto monitoru od AGON by AOC lze použít herní myš AOC GAMING GM510, která nyní rovněž podporuje funkci NVIDIA Reflex. Lze ji použít společně s AG274QGM, aby hráčům poskytla přesné údaje o jejich systémové latenci. Hráči nyní mohou vstupovat do soutěžních zápasů s vědomím, že jejich latence je tak nízká, jak jen může být, a jejich rychlým reflexům nebrání jejich vybavení. Pojďme do horké zóny!

Celý článek...
 

AOC dárkový rádce pro letošní Vánoce

 

AOC GAMING ACC 250pxAOC, jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství, společně se svou značkou AGON by AOC, letos uvedla na trh širokou škálu monitorů a periferních zařízení. AOC nyní zabalila to nejlepší ze svých pracovních, zábavních a herních produktů a představuje zajímavé tipy na dárky pro nadcházející Vánoce.

Celý článek...
 

BenQ rozšiřuje řadu monitorů DesignVue o 34palcový ultra široký model PD3420Q

 

TZ BenQ PD3420Q HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na profesionální monitory, uvádí na trh model PD3420Q. Nový přírůstek série DesignVue pro profesionální designery nabízí 34palcový ultra široký displej s poměrem stran 21:9. Je vybaven exkluzivní BenQ AQCOLOR technologií a poskytuje maximální pokrytí barevných prostorů včetně Display P3, stěžejního pro uživatele zařízení Mac.

Celý článek...
 

PHILIPS MONITORS ZÍSKALA OCENĚNÍ CES 2022 INNOVATION AWARDS

 

SPHI Press-Release-559M1RYV CES-2022 Honoree KV 375x235 250pxpolečnost Philips Monitors dnes oznámila, že získala ocenění CES® 2022 Innovation Awards za svůj 55” monitor Philips Momentum 559M1RYV, navržený speciálně pro Xbox. Letošní program CES Innovation Awards obdržel rekordně vysoký počet, více než 1800, příspěvků. Oznámení bylo učiněno ještě před CES 2022, nejvlivnější technologickou událostí světa, která se koná ve dnech 5. až 8. ledna v Las Vegas.

Celý článek...
 

Vysokorychlostní hraní ve vysokém rozlišení s monitorem Q27G2S/EU od AGON by AOC

AOC q27g2s eu campaign right angle 250pxAOC, jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství, se svou značkou AGON by AOC, představuje AOC GAMING Q27G2S/EU, skvělý herní monitor vhodný pro všechny dobrodruhy dnešní herní scény. Tento monitor s úhlopříčkou 68,6 cm (27”) se může pochlubit 10bitovým IPS panelem pokrývajícím široký barevný gamut, rozlišením QHD pro ostré detaily a rychlou obnovovací frekvencí 165 Hz pro soutěžní herní zážitky.

Celý článek...
 

Společnost BenQ podporuje iniciativu neziskové organizace One Tree Planted prostřednictvím soutěže Inspirováno přírodou

 

TZ BenQ OneTreePlanted HWForumSpolečnost BenQ vyhlásila designovou soutěž Inspirováno přírodou a ve spolupráci s neziskovou organizací One Tree Planted vysadí jeden strom za každý obdržený příspěvek, který se kvalifikuje do soutěže.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 41