Nový přenosný projektor BenQ GV31 s flexibilní projekcí obrazu

 

TZ BenQ GV31 HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a digitálních lifestylových zařízení, uvádí na trh GV31. Nový model přenosného projektoru nabízí Full HD rozlišení, možnosti flexibilní projekce například na strop a operační systém Android TV s aplikací Netflix.

„Projektor GV31 vám otevře nové možnosti," říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: „Kombinuje jedinečné vlastnosti, jako jsou flexibilní projekce, Android TV, kvalitní audio a video reprodukce, a tím přináší zcela nové způsoby, jak si v domácím prostředí užívat oblíbeného obsahu."

Bohaté zkušenosti v oblasti vývoje DLP projektorů daly vznik novému přenosnému projektoru, který nabízí kvalitní audiovizuální zážitek. Full HD rozlišení sekunduje oceňovaná technologie CinematicColor zaručující vysoce přesnou reprodukci barev. Jednou z výrazných předností projektoru je promyšlená konstrukce umožňující nastavit úhel projekce a promítat obraz například na strop místnosti. Samozřejmostí je automatické zaostření a automatická korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení.

Uživatelskou přívětivost bez nutnosti připojení externího zařízení zajišťují kvalitní integrované reproduktory s výkonem až 16 W šířící 2.1kanálový zvuk s basovou složkou do 270° prostoru. Pokud se uživatel rozhodne, lze původně projektor s výdrží 3 hodiny přehrávání videa využít jako bezdrátový reproduktor s výdrží baterie až 6 hodin.

Projektor disponuje operačním systémem Android TV včetně předinstalované aplikace Netflix, tak aby uživateli maximálně usnadnil nejběžnější použití. To podporuje i bohatá konektivita reprezentovaná například univerzálním konektorem USB-C, WiFi nebo Bluetooth připojením.

BenQ GV31 bude k dispozici v druhé polovině září 2023 za doporučenou koncovou cenu 15 990 Kč s DPH v České republice a 680 euro s DPH na Slovensku.