Cenové dostupný projektor Epson EH-TW480 nejen pro domácí kino

Epson_EH-TW480-1146Epson vyvinul nový projektor EH-TW480 s řadou uživatelsky přívětivých ovládacích prvků. Tento HD-Ready přístroj s rozlišením 720p přináší sytý a ostrý obraz. Hráči, filmoví nadšenci a sportovní fanoušci si tak mohou vychutnávat kvalitní projekci za příjemně nízkou cenu. Stejně intenzivní bílý a barevný světelný výstup dosahující hodnoty 2 800 lumenů a vysoký kontrastní poměr 3 000:1 zaručují vysokou kvalitu projekce dokonce i za denního světla. Technologie technologie 3LCD je pak zárukou čistého a jasného obrazu, který nezatěžuje oči. Projektor má dva vestavěné 2wattové reproduktory, Projekční lampa má dle tvrzení výrobce životnost až 5000 provozních hodin.


Posuvný ovládací prvek pro manuální horizontální korekci a funkce automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení umožňují rychlé a snadné nastavení projektoru, což znamená, že obraz může být vždy vyrovnaný, bez ohledu na to, v jakém úhlu je projektor nakloněný.

Na velkou projekční plochu lze přenášet video signál z Blu-ray přehrávačů, herních konzolí, set-top boxů a dalších zařízení. Hráči ocení speciální barevný režim pro videohry, který doladí hru, zatímco další uživatelé, kteří se rádi podělí o své fotografie či série snímků, mohou díky USB čtečce své umění či zážitky prezentovat snadno a bez nutnosti připojení dalších zařízení.

Doporučená maloobchodní cena projektoru Epson EH-TW480 je 14 865 Kč (včetně DPH).