Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Nový monitor BenQ MOBIUZ EX3415R pro hráče závodních her

 

TZ BenQ MOBIUZ EX3415R HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, rozšiřuje portfolio herních monitorů MOBIUZ o model určený hráčům závodních her EX3415R.

34palcový zakřivený monitor s širokoúhlým poměrem stran 21:9, UWQHD rozlišením 3440 x 1440 pixelů a poloměrem zakřivení 1900R je určen hráčům závodních her, ale také stříleček a dalších. Herní zážitek a celkové ponoření se do hry podporuje také integrace kvalitního zvukového systému treVolo.

Monitor zaujme technickými vlastnostmi

Výše zmíněné specifikace doplňují další, které dále vylepšují zobrazení. Obnovovací frekvence 144 Hz, odezva 1 ms, podpora AMD FreeSync a HDRi či speciální herní funkce umocňují zážitek při hraní: Black eQualizer zlepšující viditelnost soupeřů ve tmavých místech, Color Vibrance pro snadné přepnutí mezi přednastavenými úrovněmi saturace barev a k dispozici je také závodní režim.

Integrovaný zvukový systém treVolo představuje 2.1kanálový systém, tedy dva 2W reproduktory a 5W subwoofer, a 5 nastavitelných uživatelských zvukových profilů přednastavených pro hraní stříleček, závodních a sportovních her.

Prostor pro efektivní fungování

Stisknutím tlačítka pro split-screen lze aktivovat vizuálně oddělenou oblast pro umístění chatu, herních Youtube návodů nebo Twitch livestreamu. Pohyb v nastavení a přepínání mezi režimy usnadňuje dálkové ovládání.

Maximální pohodlí

Monitor lze přizpůsobit výškově, ale také jej naklonit i otočit. Je též kompatibilní s profesionálními závodními kokpity.

Po technické stránce přináší již zavedené technologie BenQ pro ochranu zraku, redukující škodlivé vlivy zejména při dlouhých herních seancích. Monitor vlastní certifikaci TUV Rheinland za technologie flicker-free a Low Blue Light, které doplňuje také Brightness Intelligence Plus automaticky upravující jas dle okolního osvětlení.

BenQ MOBIUZ EX3415R je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 26 490 Kč s DPH v České republice a za 1039 euro s DPH na Slovensku.