Dell - Rugged
IBM POWER
Dell - Precision

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Velkoformátový displej BenQ DuoBoard výrazně zvýší produktivitu

TZ BenQ DuoBoard CP8601K HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, uvádí na trh BenQ DuoBoard s modelovým označením CP8601K. All in one interaktivní velkoformátový displej je navržen pro využití v moderních zasedacích místnostech.

„DuoBoard kombinuje všechny technologie, které by uživatelé mohli potřebovat v zasedacích prostorách. Pohodlně nahradí aktuální projektor, plátno, tabuli nebo videokonferenční sestavu," říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: „S jediným BenQ DuoBoard podpoříte kreativitu, zapojení a synergii zaměstnanců."

BenQ DuoBoard je 86palcový panel s 4K UHD rozlišením. Jeho srdcem je Collaboration+, sada jedinečných funkcí navržených pro maximalizaci efektivity, produktivity a týmové spolupráce:

  • Duo Board: připojením dvou CP8601K lze vytvořit jeden pokračující pracovní prostor, který poskytne dostatek místa pro více spolupracovníků
  • Duo Windows: rozdělením plochy jednoho panelu na dvě současně spuštěné aplikace na každé straně získávají uživatelé možnost rychlé reakce (multitaskingu)
  • Duo OS: umožňuje mít spuštěné dva různé operační systémy zároveň (Android, iOS, macOS a Windows)
  • Duo Users: funkce multi-touch dovoluje ovládat panel několika uživatelům na jednom displeji
  • EZWrite: cloudové řešení klasické bílé tabule umožňuje sdílet obsah vzdáleným účastníkům schůzky snadno tak, aby i oni mohli přidat své vstupy například z jejich mobilních zařízení

BenQ DuoBoard je dále vybaven integrovanou kamerou s mikrofonem s funkcí redukce okolního hluku a ozvěny, snadno dostupnou jedním kliknutí v aplikaci BenQ Launcher.

Důležitou součástí je také bezproblémová správa zobrazení a bezpečnost. BenQ Device Management Solution (DMS) zprostředkuje správcům vzdálené ovládání všech displejů zapojených v síti z jednoho zařízení, zatímco Account Management System (AMS) poskytne kontrolu nad přístupem uživatelů prostřednictvím přihlášení přes NFC. K dispozici je také ochrana McAfee Mobile Security.

BenQ DuoBoard CP8601K je dostupný za doporučenou koncovou cenu 367 990 Kč včetně DPH v České republice a 14 399 euro s DPH na Slovensku.

Menší 65palcová varianta BenQ DuoBoard CP6501K je dostupná za doporučenou koncovou cenu 214 990 Kč včetně DPH v České republice a 8 399 euro s DPH na Slovensku.

Více informací o řešeních zobrazení pro firmy najdete na stránkách https://business-display.benq.eu/