Bezdrátové konferenční řešení BenQ poskytuje spolehlivé zabezpečení převyšující předpisy v oblasti FinTech

 

TZ BenQ InstaShowWDC30 HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, představuje bezdrátový prezentační systém pro podniky InstaShow WDC30, který splňuje a v určitých bodech dokonce převyšuje přísné normy a předpisy v oblasti FinTech.

Zařízení InstaShow WDC30 je vybaveno AES 128bitovým šifrováním, WPA3, certifikací CC EAL6+ a umožňuje bezproblémové bezdrátové prezentace a efektivitu schůzek díky vysoké kvalitě audiovizuálního přenosu přes WiFi 6.

„InstaShow WDC30 integruje nadčasové technologie a zaručuje absolutní bezpečnost dat, protože dochází k návratu společností k osobním, respektive hybridním schůzkám. V posledních letech se mnoho společností potýkalo s úniky dat v důsledku nezabezpečených bezdrátových zařízení, která se stala terčem kybernetických útoků," říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: „V aktuální době je široce populární standard CC EAL4, nicméně v BenQ jsme šli ještě dál a investovali jsme značné prostředky, abychom dosáhli vysoké úrovně zabezpečení splňující certifikaci CC EAL6+, která zaručuje nejvyšší standardy pro citlivá odvětví, jako jsou finanční služby."

Zatímco AES 128bitové šifrování, WPA3 a CC EAL6+ chrání firemní informace a duševní vlastnictví před neoprávněnou manipulací nebo únikem, samotné zařízení poskytuje snadnou a rychlou možnost bezdrátového sdílení prezentace stisknutím jediného tlačítka až pro 64 účastníků.

Jedná se o jediný WiFi 6 router s WPA3 integrovaný do prezentačního systému. Zajišťuje ultrarychlý obousměrný přenos dat, umožňuje rozdělení obrazovky do 4 oken z až 8 zdrojových zařízení a plynulý přenos audiovizuálního obsahu v rozlišení 4K až do 60 snímků za sekundu.

InstaShow WDC30 využívá služeb čipsetu Qualcomm, který vytváří vysokorychlostní zóny, aby si poradil s vícepásmovým provozem, interně izoluje a automaticky vybírá optimální WiFi kanály díky CCA (Clear Channel Assessment) pro stabilní bezdrátový přenos až do vzdálenosti 30 m, a tím zajišťuje plynulost prezentace pro hladký průběh jednání v malých prostorech i větších konferenčních místnostech.

Zařízení funguje jako plug-and-play, tedy umožňuje zapojit a rovnou používat bez nutnosti instalace ovladačů, nativně podporuje HDCP a je plně kompatibilní s operačními systémy Mac, Windows, iOS a Android, přičemž podporuje připojení z mobilních zařízení přes AirPlay, Google Cast či BenQ InstaShare App. InstaShow WDC30 nabízí funkcí HID touchback a možnost zapnutí/vypnutí mobilní projekce jedním tlačítkem, což umožňuje vedoucím schůzek efektivně řídit obsah tím, že povoluje promítání pro vybrané účastníky.

Zařízení InstaShow je včetně konektoru navrženo a důkladně otestováno tak, aby vydrželo minimálně 12 000 připojení a jeho povrch je tvořen nanoiontovým stříbrem eliminujícím bakterie s osvědčením „Certified Germ Resistance".

BenQ InstaShow WDC30 je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 45 499 Kč bez DPH v České republice a 1835 euro bez DPH na Slovensku.

Více informací o bezdrátovém řešení BenQ je k dispozici na webu https://www.benq.eu/cs-cz/business/wireless-presentation/instashow-wireless-collaboration.html