Zesilte zvuk her se zcela novými sluchátky Philips TAG5106

 

Philips TAG5106-KV 250pxSpolečnost MMD, přední specialista na displeje a značkový licenční partner pro monitory Philips, s potěšením oznamuje uvedení zcela nových prémiových herních sluchátek určených pro hráče, kteří hledají ideální kombinaci pohodlí, vynikajícího zvukového výkonu a pokročilých bezdrátových technologií. Sluchátka Philips TAG5106 jsou vybavena duálním bezdrátovým systémem podporujícím 2,4 GHz i Bluetooth a nabízí opravdové řešení dva v jednom, které poskytuje pokročilou kvalitu herního zvuku i mobilní hudby, to vše v jediném elegantním a cenami ověnčeném produktu.

Klíčové vlastnosti

• Přesné 50mm měniče pro vzrušující, detailní zvuk
• Odnímatelný mikrofon s potlačením hluku, aby zvuk byl slyšet hlasitě a čistě
• Duální bezdrátové připojení 2,4 GHz/BT a 3,5 mm kabelové připojení pro pohodlnou kompatibilitu s více platformami
• Prostorový zvuk DTS Headphone:X 2.0 nové generace pro skutečně pohlcující poslech
• Integrované LED osvětlení pro dynamičtější herní zážitek
• Mimořádně dlouhá výdrž baterie 45 hodin
• Oceňovaný ergonomický design pro dlouhotrvající pohodlí

Philips TAG5106-1 250px„Dnešní hráči hledají herní sluchátka, která splní své sliby, a právě náhlavní souprava Philips TAG5106 splňuje všechna očekávání. Díky duálnímu bezdrátovému systému podporujícímu jak 2,4 GHz, tak i Bluetooth, tato sluchátka kombinují flexibilitu, pohodlí a kvalitu zvuku, která je opravdu dokonalá,“ říká Ilkan Reyhanoglu,Philips TAG5106-3 250px produktový manažer IT příslušenství ve společnosti MMD Monitors & Display.

Špičkový zvuk pro špičkové hraní

Pokud jde o vytvoření skutečně pohlcujícího herního zážitku, zvuk je stejně důležitý jako grafika. Philips TAG5106, vybavený technologií 7.1kanálového prostorového zvuku nové generace DTS Headphone:X 2.0, poskytuje vylepšené vykreslení basů, čistotu zvuku a signály přiblížení, stejně jako novou úroveň vnímání vzdálenosti, která rozlišuje mezi blízkým a vzdáleným zvukovým polem. To vytváří výjimečný pocit realismu, který staví hráče do středu dění a umožňuje jim užít si zážitek jako nikdy předtím. Sluchátka Philips TAG5106 jdou ale ještě o krok dále, s na míru vyladěnými 50mm měniči (vyladěnými profesionálními akustickými inženýry), aby poskytovala bohatý a přesný zvuk, tak přesný, že hráči slyší blížící se kroky, což jim dává konkurenční výhodu, kterou hledají. A konečně, odnímatelný jednosměrný mikrofon s potlačením okolního hluku nabízí další výhodu v tom, že hráčům umožňuje jasně a snadno komunikovat se svými spoluhráči.

Philips TAG5106-4 250pxNáhlavní souprava Philips TAG5106 je také ideální volbou pro ty, kteří hledají více než jen herní výkon. Kromě bezdrátové technologie 2,4 GHz, která dokáže poskytnout spolehlivý, bezztrátový herní zvuk s ultra nízkou latencí na PC, Mac a PlayStation, jsou tato sluchátka vybavena současným připojením Bluetooth pro mobilní zařízení. Hráči mohou pohodlně přepínat mezi 2,4 GHz a bezdrátovým připojením Bluetooth pouhým kliknutím na tlačítko, což zajišťuje maximální flexibilitu. Mimořádně dlouhá 45hodinová výdrž baterie poskytuje hodiny zábavy, ať už jde o hraní her nebo poslech hudby či jiného zvukového obsahu. A bez ohledu na to, jak se používají, poskytují sluchátka Philips TAG5106 extrémní pohodlí, díky oceňovanému ergonomickému designu, který zahrnuje adaptivní hlavový nosník a náušníky s koženkou a paměťovou pěnou, zajišťujícími pohodlí, které je dlouhodobé a stylové.

Cena a dostupnost

Herní sluchátka Philips TAG5106 budou k dispozici za cenu 2433 Kč (99,90 Eur).

Více informací o Philips TAG5106:
https://www.philips.cz/c-p/TAG5106BK_00/5000-series-herni-sluchatka