Vynikající obraz pro jakoukoliv práci Nový Ultra Wide Color monitor Philips

Philips 276E8FJB 250pxNový výkonný 27palcový monitor z řady E je určen pro všechny domácnosti, které si chtějí užít skvělý obraz při jakékoliv práci. S Quad HD rozlišením (2560 x 1440 bodů), nejnovější technologií zobrazování barev Ultra Wide Color a jedinečným designem se nový monitor Philips 276E8FJAB stane středobodem každé moderní domácnosti.

Posunuje hranice kvality pro mainstream produkty

tip hw forum tmavy„Od monitorů určených pro domácí uživatele se vyžaduje mnohostranné použití. Od běžného surfování po internetu, kancelářské práce, editace fotek, střih videa, sledování filmů, až po komunikaci s přáteli po celém světe," hodnotí nároky na dnešní monitory František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti MMD. „Náš poslední 27palcový monitor patří do rozsáhlé řady produktů vytvořených tak, aby byly schopny dělat vše zmiňované a ještě více. Posunují hranice kvality sledování a díky rozsáhlým možnostem připojení nabízí uživatelům prvotřídní kvalitu za vynikající cenu," doplnil Koutník.
Model 276E8FJAB je určen pro uživatele, kteří hledají výkon a eleganci pro svůj domov. Díky pokročilé technologii zobrazování barev Ultra Wide Color je monitor schopen nabídnout pokrytí barevné škály jaké tu ještě nebylo - 114% NTSC dle normy CIE1976 a 132% sRGB dle normy CIE1931, což zdaleka překonává klasické barevné podání 72% NTCS a 99% pokrytí sRGB. Ultra Wide Color rozšiřuje množství vnímaných barev na monitoru. Schopnost, která přijde vhod kdykoliv potřebuje uživatel věrné podání barev, ať už při online nákupech, práci s fotkami či videem. Skvělé bary jsou podpořeny výkonným širokoúhlým panelem s Quad HD rozlišením 2560 x 1440 bodů. Monitor také nabízí rozsáhlé možnosti připojení jako Display Port nebo HDMI a široké pozorovací úhly.

Funkce, které dělají skvělou kvalitu ještě lepší

Nový 27palcový monitor je nabitý funkcemi, které automaticky vylepšují obraz a zpříjemňují sledování. Philips SmartContrast a Philips SmartImage Lite analyzují obsah na monitoru a automaticky, v reálném čase, upravují kontrast, saturaci barev a ostrost obrazu či intenzitu podsvícení. Technologie Flicker-Free automaticky reguluje jas a blikání, které způsobuje únavu očí. K dispozici jsou i kvalitní stereo reproduktory zaručující perfektní zvuk.

Štíhlá elegance

Elegantní provedení nového modelu zapadne do jakékoliv místnosti. Design je podtržen velice tenoučkým rámečkem a edge-to-edge sklem, čímž maximalizuje zobrazovanou plochu a snižuje rozptylování pro oči.

Nový monitor 276E8FJAB řady E od Philipsu bude k dispozici v květnu 2017 za cenu 10 789 Kč.