Logitech představil soupravu štíhlé bezdrátové klávesnice a myši

Logitech Wireless Combo MK520Logitech Wireless Combo MK520 je souprava bezdrátové klávesnice a myši v plné velikosti. Klávesnice s vydutými klávesami s nízkým profilem poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné psaní. Laserová myš padne příjemně do pravé i levé ruky díky tvarovanému designu s bočními úchopy z měkké gumy. Baterie vydrží klávesnici napájet tři roky a k dispozici jsou i tlačítka pro přímé ovládání multimédií jedním stisknutím, takže můžete okamžitě ztlumit hlasitost svého počítače nebo přeskočit na další skladbu, aniž byste museli sahat po myši.

Baterie myši mají výdrž jeden rok a vysoce výkonný laser znamená, že sledování pohybu bude hladké a bezproblémové prakticky na každém druhu povrchu – s výjimkou skla nebo zrcadla.

Miniaturní přijímač Logitech Unifying je natolik malý, že může zůstat zapojen v notebooku i během přenášení a dokáže bezdrátově připojit myš i klávesnici současně. Navíc lze snadno přidat i jinou kompatibilní myš, klávesnici nebo numerickou klávesnici. Přijímač Unifying využívá bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz, která zaručuje stabilní spojení téměř bez zpoždění nebo výpadků v dosahu až 10 metrů. Tato technologie je navíc vybavena 128bitovým šifrováním AES signálu klávesnice.

Očekává se, že souprava bezdrátové klávesnice a myši Logitech Media Combo MK520 bude v České republice k dostání v druhé polovině srpna za doporučenou maloobchodní cenu 1 490 Kč.