Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Herní příslušenství Trust ve futuristickém stylu

Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, představuje herní sluchátka GXT 322 a herní myš GXT 155 ve třech barevných provedeních a futuristickém stylu.

Laserová herní myš Trust Gaming GXT 155 je vyhotovena v černé barvě a bílé, resp. zelené kamufláži. Je určena pro praváky zejména díky umístění unikátního výstupku na prsteníček. Promyšlené provedení vyzdvihuje ergonomii myši stejně jako příjemný povrch připomínající broušený kov a LED podsvícení. Nabízí až 5000 DPI, integrovanou paměť a pokročilý software pro naprogramování 11 tlačítek na celkem 5 profilů. 8 kovových závaží dává hráčům možnost vlastního nastavení hmotnosti. Myš disponuje 1,9 m dlouhým opleteným kabelem. Je kompatibilní s operačním systémem MS Windows.

Herní náhlavní souprava Trust Gaming GXT 322 zrcadlí barevnost myši. Mohutný headset nabízí plastovou schránku ozvláštněnou pochromovanými doplňky a příjemným polstrováním hlavového mostu a náušníků. Komunikaci se spoluhráči zajišťuje flexibilní mikrofon. Herní sluchátka reprodukují kvalitní zvuk s hlubokými basy. Jsou kompatibilní s počítačem a díky dodávané redukci také s mobilním telefonem.

Laserová herní myš Trust GXT 155 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 399 Kč s DPH v České republice a 31,81 euro s DPH na Slovensku. Trust GXT 155W s bílou resp. GXT 155C se zelenou kamufláží je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1 499 Kč s DPH a 34,99 euro s DPH.

Herní headset Trust GXT 322 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 149 Kč s DPH v České republice a 24,79 euro s DPH na Slovensku. Trust GXT 322W s bílou resp. GXT 322C se zelenou kamufláží je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1 299 Kč s DPH a 27,89 euro s DPH.