Cooler Master uvádí klávesnice MasterKeys Pro ve velikostech „L“ a „M“ s inteligentním bílým LED podsvícením

TZ Cooler Master MasterKeysProLM White HWForumSpolečnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh klávesnice pro profesionální i příležitostné hráče MasterKeys Pro. Přichází ve dvou velikostech „L" a „M" a nabízí ostré a jasné bílé podsvícení kláves s možností naprogramování libovolného režimu, nastavení maker přímo prostřednictvím klávesnice a kvalitní Cherry MX spínače.

„Klávesnice MasterKeys Pro Intelligent White jsou vyhotoveny ve dvou velikostech, s plným počtem kláves, resp. s 90 % pokrytím. Obě nabízí kvalitní Cherry MX spínače a zářivě bílé podsvícení v přednastavených režimech nebo vlastních unikátně naprogramovaných efektech. Provedení Plug and Play a kompletní uživatelsky přívětivé nastavení prostřednictvím klávesnice, tedy provedení bez nutnosti instalace ovladačů a softwaru, eliminuje potíže s kompatibilitou při zapojování," říká Kevin Yang, produktový manažer pro periferie.
Inteligentní LED podsvícení

Řada MasterKeys Pro „L" a „M" nabízí inteligentní, ostré bílé podsvícení a příjemný povrch kláves. Cooler Master navrhl efektivní řešení podsvícení mechanické klávesnice s plnohodnotnými Cherry MX spínači, které zajišťuje jasné a intenzivní LED osvětlení v porovnání s celobarevným RGB. Integrovaná paměť poskytuje prostor pro naprogramování vlastních světelných efektů a uživatelských maker přímo na klávesnici, díky bezproblémovému „On-the-fly" systému umožňujícímu nastavení tzv. za běhu.

On-the-fly systém pro práci i zábavu

Intuitivní umístění funkční klávesy a jednotlivých skupin kláves k manuálnímu ovládání např. regulace rychlosti stmívání, změně režimu podsvícení, výběru uživatelského profilu včetně kompletní deaktivace maker, nastavení defaultního režimu a dalších, usnadňuje a urychluje reakci na aktuální požadavky uživatele při práci či hraní her. Názorná indikace zvolených preferencí dostupná stisknutím a držením funkční klávesy zjednodušuje orientaci a umocňuje uživatelský komfort při „On-the-fly" programování přímo na klávesnici.

Exkluzivní technologie Anti-Ghosting

Cooler Master zkombinoval dvě technologie do jedné a umožnil tak kompatibilitu funkcí a makro profilů také na operačním systému Mac. Spojení N-key a 6-key rollover zajišťuje správnou detekci bez ohledu na počet stisknutých tlačítek.

Obě velikosti klávesnic budou lokálně k dispozici se spínači Cherry MX Brown a Cherry MX Red.

Cooler Master MasterKeys Pro L bude k dispozici na trhu na konci srpna za doporučenou koncovou cenu 3 600 Kč s DPH v České republice a 133,33 euro s DPH na Slovensku.

Cooler Master MasterKeys Pro M bude k dispozici na trhu na konci srpna za doporučenou koncovou cenu 3 400 Kč s DPH v České republice a 125,93 euro s DPH na Slovensku.