Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Profesionální monitory pro široké použití: AOC představuje nové monitory série 75

AOC 75-seriesSpolečnost AOC, specialista na monitory, přichází s novou řadou monitorů, kterou nese označení Série 75 a je určena především pro profesionální uživatele. K základním charakteristikám nové řady modelů AOC patří stylové provedení, kompletní ekologická certifikace, rozmanité velikosti od 18.5″ do 27″ (47 cm až 69 cm) a vysoce kvalitní panely IPS i TN s technologií Flicker-Free. Série 75 vychází vstříc mnohým potřebám, a je proto ideálním doplňkem pro nejrůznější pracoviště.

Funkční a uhlazený design

Všechny monitory nové série disponují elegantním, matně černým designem a držákem VESA, díky kterému se každý monitor jednoduše připevní na zeď. Každý model má vestavěné stereo reproduktory, což šetří pracovní prostor.

Kvalitní panely a vylepšená konektivita

Všechny monitory se pyšní vysoce kvalitními panely (IPS, TN) a také Full HD rozlišením. Výjimkou jsou pouze modely E975SWDA a Q2775PQU. Zejména I- a Q-modely ze série zaujmou svými IPS panely, jež poskytují barevně konzistentní obraz a široké pozorovací úhly. Hvězdou nové série je model Q2775PQU, nabízející rozlišení QHD (2560 x 1440 bodů), ostrý a detailní obraz nebo více prostoru na pracovní ploše. Využít jej lze například pro zobrazení čtyř pracovních oken zároveň, každé s rozlišením 720 bodů. Všechny monitory – s výjimkou 18,5" modelu E975SWDA, který nemá HDMI – nabízejí vstupy VGA, DVI a HDMI pro připojení dalších digitálních či analogových zdrojů. Vyšší modely zahrnují i DisplayPort a USB 3.0, díky čemuž uživatelé snadno připojí USB periferie. Výkonný USB port rovněž umožňuje velmi rychle dobíjet mobilní zařízení i během užívání monitoru. V každém balení uživatel najde i hlavní kabely jako DVI nebo DisplayPort.

Úsporné a ergonomické

V moderním pracovním prostředí jsou energeticky úsporné technologie nanejvýš důležité pro firmy, které chtějí fungovat udržitelným a úsporným způsobem. Nové monitory AOC ze série 75 vynikají nízkou spotřebou energie a jsou plně certifikovány řadou ekologických označení (například EPA 6.0, TCO 6.0, EPEAT Gold). Když se monitor nepoužívá, je ho možné kompletně vypnout pomocí hardwarového vypínače, čím šetří ještě víc energie. Dalším důležitým aspektem vedle energetické úspornosti je zdraví a pohodlí uživatelů. Všechny monitory ze série 75 jsou vybaveny řadou ergonomických funkcí, které jim umožňují vlastní pohodlné nastavení výšky, libovolné otáčení, naklánění atd. Velmi užitečná je i technologie Flicker-Free, šetřící namáhané oči.

Následující modely AOC série 75 budou k dispozici v březnu 2016:

S IPS panelem:
I2475PXQU
I2775PQU
Q2775PQU

S TN panelem:
E975SWDA
E2275SWJ
E2275PWJ
E2275PWQU
E2475SWJ
E2475PWJ
E2775SJ

Tyto tři IPS modely budou k dispozici v červnu 2016:
I2275PWQU
I2375PQU
I2475PQU

V případě, že chcete zjistit podrobnější technické informace o jednotlivých modelech, najdete je na: www.aoc-europe.com.