Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

PPDS odhaluje Wave, novou cloudovou platformu pro profesionální displeje Philips

 

PDS-Wave-Elevator pitch 250pxNová cloudová platforma Wave od Philips Professional Display Solutions (PPDS), navržená pro a ve spolupráci se systémovými integrátory k instalaci, ovládání a správě profesionálních displejů Philips na dálku z libovolného místa je zde. PPDS Wave snadno a bezpečně poskytuje přístup k výkonu displejů Philips Android SoC, což umožňuje snadné a efektivní nastavení a správu velkých skupin displejů. Kromě toho architektura Wave API-first umožňuje integraci systémů a aplikací třetích stran pro zlepšení stávajících pracovních postupů.

PPDS s potěšením oznamuje spuštění Wave – zcela nové, nejmodernější cloudové platformy, která poskytuje pokročilé a snadné možnosti ovládání a správy a příležitosti pro profesionální displeje dneška i budoucnosti.

Wave, která byla spuštěna na ISE 2022 v Barceloně, je součástí vyvíjející se strategie PPDS „total solutions“. Jedná se o vysoce bezpečnou, intuitivní a škálovatelnou platformu pro vzdálenou správu zařízení. Vyvinuta byla speciálně pro rozsáhlé portfolio profesionálních SoC displejů Philips a pro splnění měnících se potřeb a požadavků koncových zákazníků. Pomáhá zajistit rychlejší a cenově výhodnější instalaci a servisní časy pro více displejů. Je vytvořena na míru pro vozové parky, lokálně i globálně, a může bezpečně poskytovat a monitorovat stovky tisíc displejů po celém světě.

Platforma Wave, která byla rozsáhle testována a vyvinuta ve spolupráci s mnoha partnery pro systémovou integraci PPDS v regionu EMEA a Severní Americe, odstraňuje složitost instalace a nastavení různých modelů a generací displejů. Umožňuje systémovým integrátorům soustředit se na přinášení hodnoty a inovace svým zákazníkům, spíše než bojovat s kompatibilitou.

Okamžité nastavení / plná viditelnost

C-line Logitech-Rally-Bar-Mini 250pxWave je nyní součástí balení všech displejů Philips Q-Line, D-Line, T-Line a C-Line a jakýkoli stávající displej se systémem Android 7 a vyšším lze o Wave doplnit. Platforma Wave umožňuje spravovat libovolný počet účtů a displejů na různých místech, stejně jako provádět hromadné aktualizace, aktualizovat firmware, ladit obrazovky, upravovat nastavení, přidávat základní obsah a přijímat upozornění – snadno a spolehlivě.

AV a IT manažeři a dokonce i zaměstnanci, kteří se nezaměřují na IT, mohou k zařízením přístupovat odkudkoli a prohlížet jejich stav (včetně snímků obrazovky) a přistupovat k přesným informacím, podrobnostem a ovládacím prvkům nebo je přiřazovat ke každému displeji. Je tím eliminována nutnost chodit na místo za účelem ladění a provádění změn.

Vzdálená údržba, ovládání a přizpůsobení

Díky zajištění optimálního výkonu za všech okolností umožňuje Wave proaktivně předvídat problémy, omezovat nebo eliminovat potenciálně nákladné prostoje a přerušení.
Ve srovnání s jinými řešeními výrobců displejů je jedinečný. PPDS Wave poskytuje úplnou kontrolu nad aktualizacemi softwaru displeje a umožňuje řídit, na které displeje a kdy se aktualizace nainstaluje, čímž se minimalizují prostoje a maximalizuje výkon pro lepší obchodní výsledky.
Wave je navíc přizpůsobitelný vlastnímu podnikání a značce systémového integrátora, včetně možnosti umístit řešení na vlastní URL.

To je jen začátek

Při uvedení na trh bude Wave podporovat displeje Philips SoC signage se systémem Android 7 a vyšším, včetně digitálních displejů Philips Q-line, D-Line, T-Line a C-Line.
Dále se počítá s rozšířením na produkty a řešení Philips s přímým zobrazením LED, interaktivní a videostěnné displeje a také profesionální televizory, čímž se výhody Wave promítnou i na další spektrum vertikál, včetně pohostinství, vzdělávání a další. To umožní, aby jedno řešení podporovalo více platforem. Integrátoři tak mohou ovládat různé typy displejů se stejným softwarem a aplikacemi třetích stran, aby fungovaly na různých typech hardwaru bez vlastního vývoje.

---

Více informací o profesionálních displejích Philips najdete zde: https://www.philips.cz/p-m-pr/professional-displays
nebo zde: https://www.ppds.com/