POINT.X (2019-20)
Siemens - Free Trial MM

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Philips Momentum 32”, monitor pro konzolové hraní s 4K UHD displejem a Ambiglow

Philips 326M6VJRMB 250pxSpolečnost MMD uvádí na trh nový monitor z produktové řady Philips Momentum, model 326M6VJRMB. Tento 32" monitor je určen pro konzolové hraní. Díky svému 4K UHD panelu, 60 Hz obnovovací frekvenci a technologii Ambiglow, která opticky ještě více rozšiřuje plochu, nabízí pro hráče novou úroveň zážitků. Nový Philips Momentum nabízí krásně ostrý obraz s živými barvami, díky technologii DisplayHDR 600, Adaptiv-Sync a velice nízkému imput lagu. Přičteme-li vynikající zvuk DTS Sound™ a moderní designe, je tato novinka skutečnou lahůdkou.

Nový zážitek z hraní

Nový monitor je vybaven UltraClear 4K UHD rozlišením 3840 x 2160 bodů a VESA certifikovanou technologií DisplayHDR600, která zve hráče přímo do děje. Technologie Ultra Wide-Color nabízí široké spektrum nádherných a precizně vyvážených barev, takže vylepšuje každou zelenou, červenou a modrou pro dechberoucí obrazy. Technologie Adaptive Sync zase zaručuje hladké hraní bez trhání obrazu. Monitor je tak skvěle připraven pro ničím nerušené hraní s maximálním herním zážitkem.

Plné ponoření se do zábavy

Aby bylo ponoření se do děje na novém modelu Philips Momentum 326M6VJRMB dokonalé, tak inovativní technologie Ambiglow vytváří světelný opar na pozadí a dělá tak hraní her, sledování filmů a ostatní akce ještě více zábavné. Navíc je monitor vybaven prostorovým zvukem DTS Sound™ s bohatými basy.

Optimální komfort zaručen

Uživatelovo pohodlí je nejdůležitější. Proto je Philips Momentum 326M6VJRMB vybaven technologií LowBlue Mode pro minimalizování únavy očí a stojan monitoru nabízí možnost náklonu od 5 do 20 stupňů a výškové nastavení až o 110 mm.

Nový Philips Momentum 326M6VJRMB je dostupný za doporučenou koncovou cenu 15 349 Kč (599 euro).