CADservis
IT Systems - předplatné

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Nové foto filtry Rollei Premium a Rollei Extremium

Rollei Filtry smallSpolečnost Rollei uvádí na náš trh novou řadu vysoce kvalitních kruhových fotografických filtrů Rollei CPL, Rollei ND a Rollei UV.

Kruhové šroubovací filtry Rollei
Vedle profesionálních obdélníkových filtrů uvádí společnost Rollei novou řadu vysoce kvalitních kulatých filtrů v několika variantách pro nejrozšířenější průměry objektivů v rozmezí od 49mm do 82mm.

Filtry Rollei Premium a Extremium - pro výjimečnou kvalitu obrazu
Nové filtry řady Rollei Premium jsou vyrobeny z extrémně odolného skla Gorilla® Glass. Mají rovněž speciální povrchovou úpravu Luminance, kterou vyvinula společnost Rollei a zajišťující nejvyšší stupeň světelné propustnosti, vynikající barevnou neutralitu, věrné podání barev a účinnou ochranu proti odrazům.
Filtry Rollei Extremium - pro nejnáročnější prostředí
Pro maximální spolehlivost i v nejnáročnějších podmínkách je řada Rollei Extremium s titanovými kroužky, které zajišťují vynikající rozměrovou stabilitu i při extrémních změnách teploty a vlhkosti, a to spolu se všemi optickými vlastnostmi a výhodami skel řady Premium.
Rollei Premium ND
ND filtry s různou intenzitou se používají pro dlouhé expozice a umožňují další experimentování s hloubkou ostrosti při náročných světelných situacích. Filtry Rollei Premium jsou k dispozici ve třech úrovních ztmavení ND8, ND64 a ND1000, které lze také kombinovat pro dosažení optimálních výsledků.
Rollei Premium UV
Ultrafialové světlo může mít nepříznivý vliv na barevnou věrnost snímků. Pomocí UV filtru tomu lze zabránit a zároveň pomáhá chránit prvky objektivu před poškozením a nečistotami. UV filtr může zůstat na objektivu, protože nemá vliv na jeho další optické vlastnosti.
Rollei Premium CPL
S polarizačním filtrem CPL lze upravit dopad světla, který se odráží od reflexních povrchů a vody, a zvýšit nebo snížit efekt podle potřeby. CPL filtry Rollei pomáhají zlepšit celkový kontrast obrazu tím, že odstraní odlesky, které dopadají z úhlu až 90° od zdroje.