CADservis

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Jistota na cestách s TRANSCEND DrivePro 230

Transcend DrivePro 230 8 HWFFirma TRANSCEND představuje DrivePro 230 – kameru do auta rozšířenou o funkce zvyšující bezpečnost jízdy.
DrivePro 230 využívá k Full HD záznamu optický senzor Sony Exmor™. Jeho použití umožňuje získat jasný, kontrastní obraz i za nepříznivých světelných podmínek. Díky GPS modulu lze k záznamu přidat zeměpisné souřadnice.


Kamera je vybavena funkcemi, které přispívají k bezpečné jízdě. Zařízení varuje pomocí zvukového signálu před změnou jízdního pruhu a varování před kolizí (před příliš rychlým přibližováním se k dalšímu autu). Při vjetí do tunelu nebo za soumraku upozorní DrivePro 230 na nutnost rozsvítit světla. Kamera umožňuje také nastavit čas pro připomenutí odpočinku.
Kamera umožňuje komunikaci prostřednictvím Wi-Fi s mobilními zařízeními pomocí aplikace DrivePro dostupné pro systémy Android a iOS. Po spárování kamery může uživatel měnit její nastavení a zobrazit živý náhled.
Když je auto na parkovišti, DrivePro 230 nabízí užitečnou funkci dohledu. Uživatel může vybrat mezi dvěma provozními režimy: aktivace záznamu pomocí snímače pohybu a nepřetržitý zrychlený záznam (time-lapse).
Součástí dodávky kamery je paměťová karta microSDHC řády High Endurance s kapacitou 16 GB. Tato karta se vyznačuje zvýšenou odolností proti vnějším vlivům a odolnost zaručuje spolehlivé nahrávání 3 000 hodin záznamů. Karta je vyrobena na bázi čipů MLC NAND.
DrivePro 230 je dostupná v provedení s přísavným držákem nebo s oboustrannou lepicí páskou.