Siemens
IT Systems - předplatné

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

NETGEAR uvádí novou bezpečnostní kameru Arlo Q

Arlo II min

 

Společnost NETGEAR rozšiřuje svou řadu úspěšných a vysoce výkonných bezpečnostních kamer Arlo o indoorový model Arlo Q. Novinka se od předchozích modelů liší především možností obousměrného přenosu zvuku, vyšší kvalitou obrazu, širším sledovacím úhlem či možností nepřetržitého natáčení snímaného prostoru v režimu 24/7.

 

Vysoce kvalitní obraz i za tmy

Kompaktní dvoupásmová Wi-Fi kamera Arlo Q je efektivním pomocníkem pro monitorování vnitřních prostorů, jako jsou byty, domy, chaty, garáže či kanceláře. Její vysoké Full HD rozlišení (1 080p), 4Mpx obrazový senzor a osminásobný digitální zoom umožňují uživatelům detailně sledovat monitorovaný prostor v úhlu až 130°. Součástí kamery je i vestavěný systém nočního vidění zajišťující kvalitní obraz během zhoršených viditelnostních podmínek.

Obousměrný audio systém pro naprostou kontrolu

Kamera Arlo Q je vybavena pohybovým a zvukovým senzorem, který při neobvyklé aktivitě okamžitě zašle uživateli hlášení na jeho mobilní zařízení. Díky zabudovanému obousměrnému audio systému má uživatel možnost nejen zřetelně slyšet hlasy a zvuky v místnosti, kde se kamera nachází, ale zároveň může s dotyčnými osobami komunikovat. To mu dává nad monitorovaným prostorem naprostou kontrolu.

Cloud zdarma

Veškeré nahrávky pořízené kamerou Arlo Q se automaticky ukládají do cloudu, kde si je uživatelé mohou následně prohlédnout. Základní verze tohoto cloudu je volně dostupná, videa jsou zde zdarma uložena po dobu sedmi dní. Tuto možnost doposud nikdo jiný na trhu nenabízí. Za příplatek mají uživatelé možnost využít také pokročilou verzi cloudu, která slouží pro ukládání videí natočených v rámci funkce nepřetržitého video nahrávání (v režimu 24/7).

Snadné nastavení prostřednictvím aplikace Arlo

Intuitivní a zdarma dostupná aplikace Arlo umožňuje sledovat živě streamovaná či již natočená videa, stejně jako záznamy okolí kamery pořízené při zaznamenání pohybu. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro nastavení a správu kamer.

Cena a dostupnost

Bezpečnostní kamera NETGEAR Arlo Q je již v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 6 900 Kč s DPH.