IT Systems - online trafika

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Trust uvádí bezdrátová špuntová sluchátka Duet

TZ Trust Duet HWForumSpolečnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh bezdrátová špuntová sluchátka Duet. Využívají technologii Bluetooth a dokovací stanici jako powerbanku.

Trust Duet jsou vyvedena v matné šedé barvě. Obě pecky jsou navrženy pro pohodlné nošení a v uchu drží díky speciálním háčkům padnoucím do jakéhokoliv tvaru ušního boltce. Sluchátka jsou dodávána v ochranném nabíjecím pouzdru s vestavěnou 500mAh dobíjecí baterií a LED diodami signalizujícími stav. Disponují výdrží až 1,5 hodiny a pomocí stanice je lze za 35 minut nabít na plnou kapacitu 5krát. Celková doba přehrávání hudby bez připojení k elektrické síti tak dosahuje přibližně 9 hodin. Baterii integrovanou v pouzdře lze následně pomocí dodávaného USB kabelu dobít za 1,5 hodiny.

Konektivitu zajišťuje technologie Bluetooth 4.2, která nabízí dosah 10 m. Sluchátka v sobě ukrývají také mikrofon pro hands-free volání.

Trust Duet jsou k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1999 Kč s DPH v České republice a 69,99 euro s DPH na Slovensku.