VariCAD
ZWsoft

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

ELKO EP se postará o správné napětí u vás doma

hlídací napěťové relé HRN 33 250pxVýpadek elektřiny určitě zažil každý – nesvítíte, netopíte, nevaříte, nedopíšete důležitý dokument do práce... A pokud je po obnově elektrického okruhu některý ze spotřebičů poškozen, máte problém.

Reklamaci spotřebičů z důvodu přepětí nebo podpětí řada výrobců neuznává. A jestliže takto bez náhrady přijdete o televizi, lednici, myčku, pračku či troubu, škoda jde do desítek tisíc. Situacím, kdy v elektrické síti dlouhodobě převládá tzv. přepětí (více než standardních 230V), anebo podpětí (spotřebič napájený 230V má z elektrické sítě jen 170V) však lze předcházet.

Řešením jsou hlídací napěťová relé ELKO EP (typové řady HRN), která stavu přepětí nebo podpětí u spotřebičů zamezují. Pokud jedna ze situací nastane, relé vypne elektrický okruh a navíc prostřednictvím GSM brány vám umí poslat upozornění na mobilní telefon. ELKO EP vám navíc doporučí vyškoleného odborníka, jenž napěťové relé instaluje přímo do rozvaděče, stavební úpravy nejsou potřeba. Cena výrobku včetně instalace je do tří tisíc korun.

Hlídací napěťové relé HR-33 lze pořídit za 556 Kč bez DPH.

Podrobnější informace najdete zde: http://eshop.elkoep.cz/hrn-33--/