Cooler Master představuje skříň Qube 500 Flatpack a chladič MasterLiquid Atmos

 

TZ Cooler Master Qube500Flatpack HWForumSpolečnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh dva nové produkty. Počítačová skříň Qube 500 Flatpack i nová generace chladiče MasterLiquid Atmos ztělesňují závazek značky k inovacím, funkčnosti a udržitelnosti.

„Po celou dobu existence společnosti Cooler Master jsme dbali na inovace a na pro uživatelský přístup," říká Jimmy Sha, CEO Cooler Master, a dodává: „Oba modely, jak Qube 500, tak MasterLiquid Atmos, jasně ukazují náš zápal posouvat hranice v oblasti počítačů. Nejsou to jen produkty, je to rozšíření portfolia, které umožňuje plnit závazky vůči naší široké komunitě stavitelů počítačů."

Společnými vlastnostmi Qube 500 Flatpack a MasterLiquid Atmos jsou:

  • Zážitek začíná při rozbalení – u obou produktů vývojáři pamatovali na balení a dali si záležet na tom, aby příjemný uživatelský zážitek při stavbě počítače začal už na samém počátku.
  • Ekologická stopa – s ohledem na životní prostředí se oba produkty hlásí k ekologickému přístupu udržitelnosti. Využívají recyklované materiály a minimalistické a udržitelné obaly.

Cooler Master Qube 500 Flatpack:

  • DIY formát pro každého – na plocho naskládaná konstrukce umožňuje zábavnou a flexibilní stavbu počítače jak pro začátečníky, tak pokročilé.
  • Plně modulární – obsahuje modulární panely, které zjednodušují a zefektivňují skládání počítačové skříně.
  • Komplexní kompatibilita – Qube 500 je navzdory kompaktním rozměrům skříň formátu ATX, která je kompatibilní se základními deskami E-ATX, vodním chlazením a největšími grafickými kartami.
  • Více barevných provedení – dostupné varianty dávají další možnost variability, resp. tvůrčího vyjádření, a přechod od tradičních černých a bílých skříní k nekonvenčním.

Cooler Master MasterLiquid Atmos:

  • Výjimečně tichý – ventilátory SickleFlow Edge 120 používají speciální dynamická ložiska pro mimořádně tichý chod. Výkon testovaný ve výrobě je dále podpořen dlouhou životností.
  • Plně přizpůsobitelný – uživatel má možnost nahradit horní kryt pumpy vlastním designem vytisknutým na 3D tiskárně a plně ovládat ARGB podsvícení druhé generace.
  • Zdokonalená dvoukomorová konstrukce – typické dvoukomorové čerpadlo od Cooler Masteru se dočkalo vylepšení pro lepší a komplexní součinnost.

Oba modely dorazí na celosvětový trh v průběhu září a dostupnost se bude lišit v závislosti na regionech.

Cooler Master Qube 500 Flatpack v základní černé a bílé variantě bude dostupný za 89,99 euro, zatímco barevné varianty za 104,99 euro.

Cooler Master MasterLiquid Atmos ARGB nabízí dvě standardní varianty - 240mm za 159,99 euro a 360mm za 179,99 euro.