CADservis
IT Systems - předplatné

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Všechny monitory Philips nyní se zárukou na 3 roky

Philips 328P6AUBREB-2Společnost MMD oznámila, že na všechny monitory značky Philips zakoupené v České republice po 1. lednu 2018 poskytuje záruku 3 roky bez ohledu na produktovou řadu. Všechny monitory Philips jsou navrhované a vyráběné podle nejvyšších standardů a mohou se pochlubit skvělým výkonem, bezproblémovou instalací a snadným používáním.

Maximální důvěra společnosti MMD ve vlastní výrobky se odráží v prodloužení záruky na tři roky na všechny její produkty na území České republiky s platností od 1. ledna 2018. Toto rozhodnutí podtrhuje fakt, že monitory Philips představují nejen nejnovější inovace na trhu monitorů, ale i to, že zákazníci mohou těžit z perfektního servisu.

Před tímto rozhodnutím byla záruční doba monitorů odlišná v závislosti na příslušné produktové řadě. Zákazníci, kteří si koupili model z řady B, P, S a BDM, vždy měli záruku 3 roky, ale zákazníci, kteří si pořídili monitor řady V, C nebo E, měli standardní záruku dva roky. Toto rozdělení již neplatí. MMD nyní poskytuje záruku 36 měsíců na všechny produkty zakoupené po 1. lednu 2018.

Některé věci se ale nemění. Například to, že nejjednodušším způsobem, jak si nárokovat a získat záruku v případě poruchy na zakoupeném monitoru, je pečlivě si uschovat doklad o nákupu. A poslední doporučení – vždy je nutné přečíst si záruční podmínky přiložené k vašemu monitoru.

Více informací o zákaznické podpoře a záruce můžete najít zde: www.philips.com/support. Zákazníci mohou případně kontaktovat místní centrum pro podporu zákazníků Philips.