COB flip chip technologie přináší do nové řady Philips Unite LED 5000 spolehlivost, energetickou výhodnost a Micro-LEDky

 

Philips Unite LED  5000 Series Panel Retail Big mall HD2 250pxNejnovější přírůstek do PPDS řady 5000 dvLED displejů má ambice přepsat pravidla hry na LED instalace. Flip chip COB technologie bude mít pořádný dopad v prostředí velkých obchodních nebo vzdělávacích obrazovek.

PPDS s potěšením oznamuje nejnovější přírůstek do své pokročilé a neustále se vyvíjející řady dvLED displejů – které zvládají vnitřní i venkovní použití v různých cenových hladinách – s uvedením nového flip chip COB řady Philips Unite LED 5000 na konferenci InfoComm 2024 v Las Vegas. K dispozici bude globálně od července 2024 – včetně Severní Ameriky, EMEA, Indie a Asie
Čerstvě odhalená Philips Unite LED 5000, která jako druhá základní dvLED řada doplňuje v dubnu oznámenou Philips Public LED 5000, se pyšní vysokou spolehlivostí a energetickou efektivitou. Jejím cílem je nastavení nových průmyslových standardů pro výběr, kvalitu, všestrannost i dostupnost - byla vyvinuta a přizpůsobena tak, aby podporovala současné i budoucí potřeby korporátních a vzdělávacích prostředí.Philips Unite LED  5000 Series Panel Hospitality Luxury resort HD2 250px

Jednolitý vizuální zážitek

Prezentace v náročných prostředích, jako jsou řídící centra nebo výstavní haly, vyžaduje dobrou čitelnost a viditelnost každého detailu. Technologie COB flip chip umožňuje použití Micro LED k dosažení nekompromisního rozlišení až 8K a výš a podporuje vysoký dynamický rozsah ve standardu HDR10+.
Řada Philips Unite LED 5000 bude k dispozici v 27,1" panelu (600 x 337,5 mm) pro tradiční instalace LED stěn formátu 16:9. Bude také nabízet různé konfigurace i varianty pixelového rozestupu, včetně společné katody (P0.78, P0.93, P1.25) a společné anody (P1.56, P1.875), všechny typy pak mají obnovovací frekvenci 3840 Hz.

Vynikající stabilita a spolehlivost

Kromě kvalitního zobrazení je v náročných prostředích klíčová také spolehlivost 24/7. Flip chip COB kombinovaný s technologií společné katody přináší vynikající stabilitu a spolehlivost modelům Philips Unite LED 5000 P0.78, P0.93, P1.25. Zároveň tato kombinace zajišťuje významné snížení produkce tepla i spotřeby energie, což pomáhá snižovat provozní náklady.
Pro zvýšenou ochranu a rozšíření možností vnitřních instalací má řada Philips Unite LED 5000 certifikát odolnosti IP67, což znamená, že panely jsou plně chráněny proti prachu a vlhkosti. To také pomáhá prodloužit životnost produktu a snížit náklady na údržbu.
V neposlední řadě o spolehlivosti vypovídá také rozšířená záruka. Jako všechny LED displeje Philips, řada Unite LED 5000 je chráněna třemi roky záruky od PPDS už v základu, s možností rozšíření až na pět let.

Rychlá instalace, čistý design

Philips Unite LED 5000 AIO 135 250pxPro zajištění rychlých a efektivních instalací mají všechny skříně Philips Unite LED 5000 napájecí kabely předem zapojené, datové kabely pak lze propojit snadno a rychle díky chytrému loop-through systému.
Skříně řady Philips Unite LED 5000 také dobře vypadají. Zadní deska má stylový vlnkovaný vzor a je navržená tak, aby z ní nevyčnívali kabely, takže z jakéhokoliv úhlu působí čistě a profesionálně. V rámci předpřipravených balíčků je k dispozici také třeba povrchová úprava hran z broušeného hliníku.

Ekologické balení

Zatímco COB flip chipy jsou už samy o sobě úsporné a efektivní, PPDS jde udržitelnému rozvoji naproti také balením svých digitálních cedulí, business televizí i interaktivních dvLED produktů tak, aby se co nejvíce snížil odpad, včetně plastu.
Všechny panely a příslušenství jsou dodávány v minimalizovaných hnědých kartonových krabicích. Uvnitř je jenom stručný, jednobarevný návod k použití – další instrukce jsou vytištěné na víko vodou omyvatelnou barvou, čímž se ušetří další papír. Část plastových sáčků a EPE bavlněné pěny nahrazuje inovativní kartonová výplň vyrobená ze 100 % recyklovaného papíru, která zajišťuje stejně vysokou úroveň bezpečnosti a ochrany produktu.