Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Nové příslušenství Transcend pro USB typu C

transcend  usb cFirma TRANSCEND obnovuje sortiment bestselleru a představuje tato nejoblíbenější zařízení nyní s moderními konektory USB typu C.


USB 3.1 typu C je standard nabízející nejenom rychlý přenos dat a velkou proudovou propustnost, ale také možnost zasunout konektor do zásuvky bez ohledu na jeho otočení. Konektor typu C uvítají také majitele nejnovějších MacBooků, kteří nebudou muset používat adaptéry.
Nabídka zařízení TRANSCEND s portem typu C bude rozšířena o:
• Flash disk OTG JetFlash 850S určený pro mobilní zařízení Android. Nabízí přenosovou rychlost na úrovni 130 MB/s a je umístěn v kompaktním kovovém pouzdře.
• Přenosný disk StoreJet 25MC se zvýšenou odolností, umožňující uložení 1 TB dat.
• Čtečka karet RDC8K podporující karty SD, microSD, Compact Flash a Memory Stick.
• Čtečka karet OTG RDC2K vyvinutá speciálně pro mobilní zařízení Android. Podporuje karty SD a microSD, a prostřednictvím běžného konektoru USB typu A umožňuje připojit k mobilnímu telefonu klávesnici, myš nebo standardní flash disk, funguje tedy zároveň jako adaptér.

Na trhu je také dostupný oboustranný flash disk OTG JetFlash 890S s kovovým pouzdrem, který má z jedné strany konektor typu C, a z druhé – standardní konektor typu A.