VariCAD
IT Systems - předplatné

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

CyberPower uvádí na trh nový vysoce účinný, ekologicky šetrný model záložního zdroje online UPS pro kancelářská prostředí a datová centra

TZ CyberPower 10 2019Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, uvádí na trh nový model online zdroje nepřerušovaného napájení (UPS) OL6KERTHD o výkonu 6 kVA/6 kW určený především pro datová centra a kanceláře. Zdroj s dvojitou konverzí a online topologií poskytuje čistě sinusový výstup s účiníkem 1. Při výpadku síťového napájení dokáže udržet v provozu až 7 zařízení připojených k výstupním zásuvkám UPS. Baterie jsou vyměnitelné za provozu a jejich kapacitu lze navýšit přídavnými bateriovými moduly. Technologie GreenPower UPS™ minimalizuje spotřebu energie a systém správy baterií optimalizuje jejich životnost. Díky stabilnímu a bezpečnému provedení baterií průmyslové třídy je zdroj vhodný pro kritické aplikace.

Zdroj CyberPower OL6KERTHD s on-line topologií s dvojitou konverzí dodává čisté sinusové výstupní napětí. Je určený k zajištění ochrany napájení pro IT zařízení, servery, pracovní stanice, NAS/úložná zařízení, telekomunikační zařízení, síťové prvky, bezpečnostní/nouzové a dohledové systémy. Uplatnění nalezne v mnoha různých prostředích, zejména v serverovnách a datových centrech, v malých firmách a (domácích) kancelářích, ve výrobních provozech a provozním zázemí, v maloobchodu, dopravních uzlech apod.

Technologie dvojité konverze zajišťuje vysokou kvalitu výstupu i při kompaktních rozměrech. Servisním přemosťovacím přepínačem (bypass) v případě potřeby ručně bezpečně přepneme napájení přímo na rozvodnou síť, což umožňuje provádět rychlou údržbu bez přerušení provozu připojených zařízení. UPS umožňuje výměnu baterií za provozu (hot swap). Lze k němu připojit také externí bateriový modul pro prodloužení doby provozu a je možné jej propojit i se záložními generátory. Životnost baterií prodlužuje patentovaná optimalizační technologie, která vyvažuje napětí v bateriové sestavě.

UPS zdroj CyberPower OL6KERTHD je vybavený ochranami proti přetížení, přepěťovým špičkám a přepěťovým rázům a elektromagnetickému a radiovému rušení. Je vybavený jak výstupní svorkovnicí, tak 6 zásuvkami, z toho 3 pro důležitá zařízení a 3 pro méně důležité účely.

Základní provozní informace jako druh provozu, stav napájení, stav baterie a stav zátěže nebo upozornění na poruchu a jiná a varování se zobrazují na informačním grafickém LCD panelu. K nastavení a ovládání UPS lze použít výrobcem dodávaný software PowerPanel® Business při připojení přes USB port nebo sériový port RS232, případně vzdáleně přes SNMP/HTTP s doplňkovou síťovou kartou.

 

Klíčové vlastnosti UPS CyberPower OL6KERTHD:

• Zdroj nepřerušeného napájení s celkovým výkonem 6 kVA/6kW

• Provedení pro montáž do racku

• Ochrana proti přetížení, rázům, špičkám a rušení

• Možnost použití společně se záložním generátorem

• Volitelné přídavné baterie pro prodloužení doby provozu

• UPS typu on-line s dvojitou konverzí

• Výstup s čistým sinusovým průběhem

• Technologie GreenPower UPS™ a lepší provozní účinnost (cos φ = 1)

• Certifikace ENERGY STAR

• Výměna baterií za provozu

• Certifikace „Cisco kompatibilní"

• Grafický stavový LCD displej

• Z výroby vybaven porty pro připojení přes USB, sériový port a RJ45pro SNMP/HTTP

• Ovládací software PowerPanel® pro správu napájení

 

Fotografie ke stažení jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157711566497803


Bližší specifikace produktu je zde:
https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/OL6KERTHD

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci