CyberPower představuje inovované záložní zdroje s technologií GreenPower

 

CyberPower - UT1500EG a UT2200EG 1Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, představuje inovované záložní zdroje (UPS) řady UT, které jsou nově vybavené technologií GreenPower UPS™. Záložní zdroje tak minimalizují spotřebu oproti běžným systémům UPS a uživatelé se mohou těšit z významných úspor nákladů na energii.

Úsporné i ekologické
Společnost CyberPower si uvědomuje jak dopady současné energetické krize, tak nutnost ochrany životního prostředí. Proto vyvinula patentovanou technologii GreenPower UPS™, která zlepšuje efektivitu provozu UPS a zároveň snižuje zahřívání modifikovaných modelů. Ušetřit tak lze až 93 % spotřeby energie oproti standardním UPS systémům.

Vylepšené modely řad UT1500EG (1500 VA, 900 W) a UT2200EG (2200 VA, 1320 W) vybavené zásuvkami SCHUKO nebo FR* mají díky technologii GreenPower UPS™ oproti stávajícím záložním zdrojům nový design, ochranné ethernetové porty pro datové sítě s propustností 1Gbps, nabíjecí porty USB-A a USB-C a samozřejmě nižší spotřebu energie. Zároveň se výrazně méně zahřívají, čímž se prodlužuje životnost baterie.

UPS pro ochranu důležitých zařízení
UPS CyberPower využívají line-interaktivní topologii s automatickou regulací napětí (AVR) se stabilizovaným výstupem pro AC. Zajištěna je tak ochrana napájení pro IT zařízení, jako jsou počítače či úložiště. UPS jsou také kompatibilní s generátory pro prodloužení napájení. Samozřejmostí je ochrana proti přetížení, filtr elektromagnetického rušení a alarm s vlastní konfigurací. Ergonomická konstrukce umožňuje uživatelům umístění zařízení na stůl nebo do jiných malých prostor. Přístroje jsou vybaveny LED indikátorem signalizujícím provozní aktivitu či stav baterie. Součástí modelů jsou čtyři FR nebo SCHUKO zásuvky.

Hlavní rozdíly oproti předcházejícím modelům bez GreenPower:
• nový design
• ochranné porty pro datovou síť s propustností 1Gbps
• nabíjecí porty USB-A a USB-C
• nižší vlastní spotřeba energie
• výrazně nižší zahřívání (a tedy i odvod tepla)
* předpokládaná dostupnost UT1500EG-FR během 1. kvartálu 2023, UT2200EG-FR je skladem u prodejců.

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci