Cyber Power a ABBAS spolupracují na zajištění bezpečného chodu systémů v domově seniorů

 

1PE-0000645-00G PU 01 NS CZáložní rackový UPS zdroj Cyber Power Professional Series PR3000ELCDRT2U představuje perfektní ochranu pro elektronická zařízení. Díky přehlednému LCD displeji je uživatel dokonale informován o stavu napájení baterie či zátěži. S výkonem 2800 W, čistým sinusovým průběhem a dalšími funkcemi jej ocení zejména organizace, které potřebují mít své systémy pod kontrolou i v případě výpadku proudu. To vědí i ve společnosti ABBAS, proto řešení od Cyber Power využili v zabezpečení systémů v domově seniorů.

Vláda ČR poptávala spolehlivé a bezpečné řešení záložního zdroje pro domov seniorů. Úřady na projektu spolupracovaly se společností ABBAS, která je dodavatelem bezpečnostních systémů a s projektovou společností Mekos Group. Zvolené řešení od Cyber Power zajistilo záruku bezproblémového chodu systémů bez výpadků.
Implementace modelu Cyber Power Professional Series PR3000ELCDRT2U v kombinaci s kartou pro vzdálené ovládání RMCARD205 přinesla nepřetržitou ochranu bezpečnostního systému, kamer se záznamem, protipožárního systému, televize a vstupního systému. Pro chod domova důchodců se jedná o klíčové systémy, jelikož zajišťují bezpečnost klientů i možnost rychlého zásahu v případě náhlých zdravotních problémů.
Bez přítomnosti UPS a korektního vypnutí systémů může při náhlém výpadku nebo poklesu el. napětí dojít k poškození ukládaných dat, což vede k nutnému odstavení části nebo celého systému a čekání na servisní zásah IT oddělení. Taková situace pak může mít vliv na chod celého zdravotnického zařízení. Díky úspěšné implementaci se však senioři mohou cítit zcela bezpečně.

Další benefity řešení od Cyber Power
Patentovaná technologie úspory energie GreenPower UPSTM od Cyber Power zlepšuje účinnost UPS a současně snižuje hromadění tepla. Čistý sinusový zdroj energie zajišťuje delší výdrž a udržuje teplotu zařízení v požadovaném rozmezí. UPS reguluje nestabilní kolísání napětí a zařízení jsou bezpečně připojena k síti, aniž by bylo potřeba používat baterii. Ta slouží jako záloha pro případ výpadku a lze ji měnit i za chodu.
Rackový záložní zdroj je konstrukčně připravený pro serverové skříně, disponuje USB rozhraním, dvěma zásuvkami IEC 320 C19 a osmi zásuvkami IEC 320 C13. Při zátěži na 100 % udrží při chodu na baterii systémy po dobu 1,4 min., ale při poloviční zátěži až 6,3 min., což představuje dostatek času na uložení rozdělané práce. Tím se zabrání ztrátě nebo poškození aktuálně otevřených dat. Po obnově elektrického napájení pak mohou systémy opět bezpečně nastartovat a pokračovat ve své činnosti.

UPS je možné spravovat a monitorovat pomocí dodávaného softwaru PowerPanel® Management Software, ale také přímo na záložním zdroji, který disponuje kvalitním LCD displejem.

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci