CADservis

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Smartphone Acer ICONIA SMART s velkým širokoúhlým displejem

AcerIconia_1122Společnost Acer uvádí na trh nový smartphone Acer ICONIA SMART. Nový telefon v sobě spojuje přednosti tabletu s formátem smartphonu - velký širokoúhlý 4,8" displej s poměrem stran 21:9. Design s charakteristicky protaženým, tenkým a mírně zakřiveným tvarem dodává zařízení zajímavý vzhled. Celokovové tělo opatřené nenápadnými vlnitými vzory se vyznačuje elegancí. Navíc se díky zakřivené zadní straně a minimální šířce (64,5 mm) dobře drží v ruce. Téměř celou přední část tvoří vícedotykový 4,8" displej s vysokým rozlišením se čtyřmi klávesami Domů, Hledat, Zpět, Menu. Na zadní straně se nachází 8MP kamera s bleskem s LED diodou. Smartphone je vybaven nejnovější verzí operačního systému Google - Android 2.3 Gingerbread.

Smartphone nabízí neomezený přístup na webové stránky stejně jako běžný osobní počítač, a tedy se stránky nemusejí zmenšovat a přizpůsobovat. Díky rozlišení 1024x480 a velkému 4,8" displeji (úhlopříčka 12,2 cm) není nutné webové stránky zvětšovat ani je přetáčet vlevo či vpravo. Stačí jen displej přetáčet nahoru a dolů, stejně jako na osobním počítači. Rychlý prohlížeč Android, který je vybavený veškerými funkcemi, nabízí vícedotykové ovládání, optimalizaci Java skriptu, podporu Adobe Flash Player 10,1 a otvírání několika stránek najednou. Telefon disponuje rychlým připojením prostřednictvím HSDPA s rychlostí 14,4 a WiFi a konektivitou Bluetooth 2.1 + EDR.

Na displeji s poměrem stran 21:9 můžete sledovat film v originálním formátu. Displej podsvícený LED diodami využívá technické řešení shodné s televizorem a zobrazuje velmi jasný a živý obraz, který je navíc doprovázen realistickým zvukem technologie Dolby Mobile. Technologie DLNA či kabel HDMI umožňují připojit smartphone k televizoru a sledovat obsah na ještě větší ploše!

Smartphone je osazen výkonným procesorem 1 GHz, který ho spolu s velkým displejem dokáže proměnit v herní konzoli. Přístroj dokáže snímat pohyb v šesti osách (pomocí gyroskopu a akcelerometru).

Smartphone, který je vybavený 8MP kamerou s bleskem s LED diodou, má navíc na přední straně 2MP kameru pro IP videohovory ve vysoké kvalitě.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci