Nabíječky a praktická pouzdra OZAKI pro nové iPady

OT242 1405Tchajwanská značka originálních krytů OZAKI představila novou řadu produktů v čele s externími bateriemi O!tool Battery. Značka uvedla také pouzdra pro iPad Mini, iPad Mini s Retina displejem a iPad Air. Externí dobíjecí li-pol baterie O!tool Battery T52 a O!tool Battery J104 s tváří robůtka mají kapacitu 5 200 mAh nebo 10 400 mAh v závislosti na modelu. Baterie jsou vybaveny dvojicí USB výstupů pro dobíjení mobilních zařízení, jedním microUSB vstupem pro nabíjení samotné baterie a zásuvkovým konektorem pro přímé a rychlé nabíjení ze sítě. V balení jsou navíc přibaleny čtyři redukce pro US, UK, EU a AU sítě. Od ostatních baterií na trhu se liší LCD displejem, který v případě nabíjení ze sítě ukazuje zbývající čas. Naopak v případě dobíjení dalšího zařízení informuje o zbývající kapacitě v procentech.

OC116 1405Do produktové řady O!coat nově přibyly chytrá pouzdra Relax pro iPad Air. Díky nim je možné iPad postavit a opřít v nejrůznějších úhlech a pozicích v landscape i portrait režimu. Každé pouzdro vypráví „příběh" a nabízí inspiraci na 55 způsobů, jak nejlépe zrelaxovat. Majitelé O!coat Relax si mohou stáhnout aplikaci Just Relax pro iOS, která vyhledává relaxační střediska v okolí. Pouzdra jsou navíc vybavena magnety pro aktivaci pohotovostního režimu tabletu.

 

Stylová barevná pouzdra O!coat Travel z kvalitní pryže pro iPad Air i iPad Mini s Retina displejem jsou vybaveny Y-stojánkem, který nabízí několik poloh pro sledování a práci s tabletem. Každé z 11 tematických cestovních pouzder vypráví příběh některého ze světových měst, např. New York, Londýn, Řím, apod. Všechna pouzdra jsou rovněž vybavena integrovanými magnety.

 

Pouzdra O!coat Slim jsou dostupná v bílé, červené a černé variantě. Pro pohodlné ovládání iPadu jsou vybavena magnety pro aktivaci pohotovostního režimu a poskytují pohodlný přístup ke všem hardwarovým tlačítkům tabletu.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci