Multimediální tablet Acer ICONIA TAB A500

Acer_Iconia_1121Společnost Acer představuje nový 10,1" tablet Acer ICONIA TAB A500, který nabízí multimédia, hraní her a surfování na webu ve stejné kvalitě jako domácí osobní počítač a navíc i jedinečné ovládání prostřednictvím vícedotykové technologie. Tenký, šikovný tablet ICONIA Tab A500 s mnoha inovativními funkcemi je vybaven nejnovějším vysoce intuitivním operačním systémem Google Android 3.0 "Honeycomb", který představuje novou verzi platformy Android optimalizovanou přímo pro tablety, ve spojení se zcela novým uživatelským rozhraním Acer. Navíc předinstalovaný systém Acer clear.fi pro sdílení médií umožňuje snadno připojit tablet k domácí síti clear.fi a jednoduše vyhledávat, přehrávat a sdílet multimédia v domácí síti a okamžitě předávat aktuální informace ze sociálních sítí.

Tablet navržený pro multimediální zábavu je vybaven 10,1" displejem s vysokým rozlišením, barevným kontrastem a širokým úhlem pohledu, který zajišťuje vysokou přesnost podání barev, a tedy lepší vizuální zážitek při pohledu z různých úhlů, a umožňuje uživatelům hrát nebo sdílet video ve vysokém rozlišení. Port HDMI s podporou 1080p umožňuje sledovat multimediální obsah v plném vysokém rozlišení i na velké televizní obrazovce nebo monitoru.

10,1" tablet s kapacitním vícedotykovým displejem zaručuje pohodlné sledování z každého úhlu. Hliníkové šasi vypadá a působí úžasně a povrchové provedení s vysokým leskem a vzorem rytým laserem upoutá jemnou rafinovaností. Přes svou tloušťku pouhých 13,3 mm má dostatečný výkon, abyste se mohli bavit i pracovat kdekoli.

Jednou z nejlepších funkcí tabletu je však možnost hraní arkádových her ve vysokém rozlišení i náročných online 3D her díky vícedotykovému displeji a gyrometrickému ovládání.

Acer ICONIA TAB A500 je vybaven dvoujádrovým procesorem NVIDIA Tegra 2 - prvním mobilním dvoujádrovým procesorem, který umožňuje až dvojnásobně rychlejší surfování na internetu, a tedy zaručuje nejlepší zážitky na webu, a dále grafikou zajišťující jedinečný obraz ve vysokém rozlišení, hraní 3D her i her v kvalitě srovnatelné s konzolí a přehrávání multimédií kdekoli díky grafickému procesoru s ultranízkou spotřebou energie (ULP) NVIDIA GeForce s podporou Flash 10.1.

Široká nabídka připojení včetně Wi-Fi, 3G či Bluetooth 2.1 rozšiřuje možnosti komunikace na cestách. Zadní 5MP kamera a přední HD kamera jsou ideální pro nahrávání videa, videochatování či fotografování a odesílání snímků na Facebook, YouTube či Picasa. Lze ji rovněž využít jako snímač čárového kódu.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci