CADservis

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Android tablet s kapacitním displejem a podporou Flash 10.1

Umax_M789_1113Umax uvádí na trh 7" tablet vyšší třídy s označením Joyplus M789, který nabízí všechny očekávané funkce operačního systému Android 2.2, vysoký výkon, podporu Adobe Flash 10.1 pro přehrávání on-line videa na internetu a citlivý kapacitní 7" dotykový displej. Srdcem novinky M789 je procesor Samsung Cortex A8 1GHz, podpořený 512MB operační paměti a 4GN Nand flash pamětí s přeinstalovaným systémem Android 2.2. Kvalitní 7" vícedotykový displej s kapacitní technologií a rozlišením 800x480 bodů vyniká citlivostí a rychlou odezvou, díky které je ovládání tabletu velmi příjemné. Tablet zvládá přehrávání videa s rozlišením až 1080P a díky HDMI výstupu jej lze připojit k Full HD televizi.

Kromě základních tlačítek menu, home, back a power pro snadné ovládání je tablet vybaven WiFi adaptérem, slotem pro micro SD kartu (až 32GB), reproduktorem, výstupem na sluchátka, mikrofonem a dvojicí USB portů pro připojení k PC a externích USB zařízení. Jedním z takových zařízení může být například u nás dostupný 3G USB modem Huawei E1750 (O2), díky kterému se lze připojit k internetu kdekoliv na cestách, kde není k dispozici WiFi. Nechybí vestavěný G-senzor pro automatickou rotací obrazu a 1,3 Mpixelová kamera. Baterie s kapacitou 4500mAh vydrží napájet tablet až 8 hodin.

Předinstalovaný operační systém Android OS 2.2 s podporu českého jazyka obsahuje celou řadu praktických aplikací pro přehrávání videa, audia i fotografií, emailovou komunikaci, prohlížení webů i zábavu. Díky originálnímu android marketu lze jednoduše stahovat potřebné aplikace přímo z internetu a významně tak rozšířit využití tabletu.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci