TP-Link vystavuje na veletrhu CES 2023 kompletní síťové řešení Wi-Fi 7 pro domácnosti a firmy

 

Archer GE800 1Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů pro spotřebitele a firmy, stojí v čele vývoje Wi-Fi 7 a odhaluje potenciál této špičkové technologie na veletrhu CES 2023, kde vystavuje kompletní síťové řešení Wi-Fi 7 pro domácí a podnikové sítě. Kromě toho jsou zde prezentovány také novinky pro chytrou domácnost Tapo.

Na veletrhu CES 2023 se prezentuje ucelená řada Wi-Fi 7 produktů, ale z hlediska českého a slovenského zákazníka jsou nejzajímavější právě ty modely, které se brzy objeví na lokálním trhu.

Reálných 10G, reálná akcelerace, neskutečná zábava
Jedním z nich je Archer GE800, první herní router TP-Link s Wi-Fi 7 a skutečnou 10G rychlostí. Tento třípásmový herní router Wi-Fi 7 poskytuje kombinovanou rychlost přes 18 Gb/s. GE800 je vybaven nejnovějším výkonným procesorem a čipovou sadou, které poskytují dostatečný výkon pro nejintenzivnější herní sítě. GE800 je vybaven dvěma 10G porty a dvěma porty 2,5G, aby vyhověl potřebám multigigové zábavy, jako jsou hry, 8K AR/VR a domácí NAS servery. GE800 je bohatě vybaven funkcemi pro akceleraci her, jako prioritizace herního provozu, stabilizace připojení a snižování latence. Vyhrazené herní pásmo upřednostňuje online hry, takže již nebudou konkurovat rodinnému streamování v 8K rozlišení.

Opravdová multigigová Wi-Fi pro celou domácnost
Dalšími produkty, na které se můžeme těšit patří do meshové rodiny Deco. V rámci veletrhu byly představeny tři modely Deco. Lze je snadno rozeznat díky elegantnímu provedení, které pomáhá zapadnout do různých domácích dekorů. Vizuální prvek „7“ na přední straně evokuje technologii Wi Fi 7, čímž se jednoduše odlišuje od všech ostatních produktů Deco.
Nejvyšší model Deco BE95 poskytuje multigigabitové připojení pro celou domácnost, a vstupuje tak do nové 10G éry. Rychlost Deco BE95 je až 33 Gb/s a skládá se ze čtyř frekvencí, z nichž dvě jsou 6GHz pásma, což výrazně zlepšuje celkový výkon. Pokud váš telefon a notebook v současné době nepodporují Wi-Fi 7 nebo 6 GHz pásmo, je možné jedno z pásem 6 GHz použít i jako záložní, vyhrazené pro zajištění silnějšího a stabilnějšího signálu celého mesh systému. Výrobek je vybaven dvěma 10G porty a poskytuje nebývalý zážitek, ať už jde o rychlý přístup k internetu nebo k síti LAN.
Další modely v řadě jsou Deco BE65, Wi-Fi 7 mesh systém s kombinovanou rychlostí 11 Gb/s a čtyřmi porty 2,5G, a dále Deco BE85 využívající taktéž třech pásem s rychlostí 22 Gb/s a dvěma 10G porty.

Chytré zabezpečení i pro Wi-Fi 7
S příchodem Wi-Fi 7 byl aktualizován i bezpečnostní software HomeShield na verzi 3.0, která přidává další funkce a exkluzivní aplikace pro komplexní ochranu.

Komplexní ochrana – HomeShield poskytuje komplexní pokročilé funkce zabezpečení. Nově nabízí blokátor reklam, který odstraňuje otravné reklamy a vyskakovací okna a zabraňuje sledování osobních dat. Ochrana proti vniknutí chrání domácí síť a aplikace před vnějšími útoky a eliminuje zranitelnosti. Pro ty, kteří mají vyšší požadavky na zabezpečení, poskytuje HomeShield klienta pro VPN připojení.

Ochrana všech zařízení – HomeShield chrání všechny druhy zařízení domácí sítě, včetně telefonů, počítačů, televizorů, herních konzolí a dalších zařízení v chytré domácnosti. Ochrana je aktivní okamžitě po jejich připojení k bezdrátové síti. Jednoduše se vše nakonfiguruje v aplikace Deco, a tím se dosáhne zabezpečení celé domácí sítě.

Chraňte se všude – Na rozdíl od většiny služeb zabezpečení sítě, které fungují pouze doma, HomeShield nově poskytuje ochranná opatření i mimo domov. Díky předinstalovaným aplikacím zůstávají mobilní zařízení vás i vašich dětí v bezpečí a pod rodičovskou kontrolou i na cestách. Rodiče mohou sledovat aplikace v telefonech svých dětí, dále spravovat platební metody a monitorovat čas strávený u obrazovky.

S technologií HomeShield přináší bezpečnější připojení k internetu přes Wi-Fi 7 více klidu do vašeho chytrého bydlení.

Podívejte se na představení ostatních produktů Wi-Fi 7 společnosti TP-Link na veletrhu CES 2023 na adrese: https://www.tp-link.com/cz/exhibition/ces-2023/

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci