Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

TP-Link TL-WPA4226 KIT: Sada powerline adaptérů snadno rozšíří dosah sítě

 TL-WPA4226 KIT 1

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, představuje na trhu novinku v podobě AV600 Powerline Wi-Fi sady TL-WPA4226 KIT, která snadno jediným dotykem rozšíří dosah vaší domácí Wi-Fi sítě. A to pod jedním názvem (SSID) a heslem.

Data šířená elektrickými rozvody snadno a rychle
Nová sada dokáže šířit datové připojení prostřednictvím rozvodů elektrické energie. Výhodou je v tomto směru funkce automatické synchronizace Wi-Fi, díky které je nastavení powerline sady snadné a intuitivní. Stačí stisknout dedikované tlačítko Wi-Fi Clone a SSID sítě i heslo se automaticky zkopírují z vašeho stávajícího routeru. Další funkce s názvem Wi-Fi Move pak automaticky synchronizuje veškeré změny nastavení v rámci sítě.

Díky powerline rozšíříte síť do všech koutů domácnosti
Powerline set podporuje pokročilý standard HomePlug AV2, který zajišťuje stabilní, vysokorychlostní přenos dat až do rychlosti 600 Mb/s a vzdálenosti 300 metrů. Díky tomu tak svoji Wi-Fi síť můžete rozšířit do všech koutů domácnosti, alespoň tedy do těch, ve kterých máte elektrickou zásuvku. Díky powerline technologii tak dosah vaší Wi-Fi sítě nebude už nikdy omezen dosahem vašeho routeru.

O elektrickou zásuvku nepřijdete
Součástí adaptéru TL-PA4020P je také integrovaná elektrická zásuvka, do které můžete připojit další elektrické zařízení. Adaptér tak neblokuje zásuvky, které jsou na mnohých místech domácnosti drahocenným „zbožím“, zejména tam, kde jste si elektrické rozvody nemohli naplánovat sami.

Snadné zapojení typu Plug and Play
Powerline sadu TP-Link TL-WPA4226 KIT zapojíte do stávající sítě velice jednoduše, a to formou Plug and Play. Nejprve stačí do elektrické sítě a prostřednictvím ethernetového kabelu i k routeru připojit adaptér TL-PA4020P. Následně do kterékoliv požadované elektrické zásuvky (samozřejmě na stejném elektrickém okruhu) připojíte i druhý z adaptérů, TL-WPA4220. Po stisknutí dedikovaného tlačítka Pair, tedy spárovat, je bezpečná vysokorychlostní a bezdrátová síť nastavena.

Správa adaptérů přes smartphone
Svoje powerline adaptéry můžete díky aplikaci tpPLC Utility a tpPLC snadno spravovat přímo ze svého chytrého mobilního telefonu. Například zde nastavíte rozvrh pro dostupnost Wi-Fi či vypnete a zapnete LED kontrolky na zařízeních. Stačí si stáhnout příslušnou aplikaci pro platformy iOS nebo Android, případně nástroj tpPLC pro PC.

Klíčové vlastnosti TL-WPA4226 KIT:

  • Rozšíření dosahu jedním dotykem – Wi-Fi klonovací tlačítko zjednodušuje nastavení vaší jednotné domácí Wi-Fi sítě.
  • Standard HomePlug AV2 poskytuje až 600Mbps vysokorychlostní přenos dat po stávající elektrické síti, ideální pro HD a 3D streaming videa a online hraní her.
  • Dostaňte 300Mbps bezdrátové připojení do dříve těžko připojitelných míst u vás doma nebo v kanceláři.
  • Integrovaná elektrická zásuvka, takže žádné připojení k elektrice nepřijde nazmar.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/powerline/tl-wpa4226-kit/

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci