Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

TP-Link Tapo P110: Vylepšená smart zásuvka s měřením spotřeby energie

 Tapo P110

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, představuje na trhu dlouho očekávanou chytrou zásuvku s měřením spotřeby energie TP-Link Tapo P110, která doplňuje řadu smart home produktů.

Kompaktní design, který bude ladit

Jednou z výhod nové zásuvky je už na první pohled kompaktní a elegantní design, který svým minimalistickým pojetím bude ladit v prakticky každém interiéru. Navíc nezabírá příliš místa, a tak bude vedlejší zdířka zásuvky stále volná – nebude chytrou zásuvkou blokovaná. Za zmínku určitě stojí i nehořlavé materiály, z nichž je zásuvka Tapo P110 vyrobena a které minimalizují nebezpečí vzniku požáru.

Ovládání přes mobilní aplikaci

Stejně jako všechna zařízení chytré domácnosti řady TP-Link Tapo je i chytrou zásuvku Tapo P110 možné ovládat v češtině přes stejnojmennou aplikaci. Tímto způsobem můžete na dálku zapínat nebo vypínat připojená zařízení, a to s příkonem až 2 300 W. Pokud si kdekoliv na světě, kde je právě přístup k internetu, vzpomenete, že jste zapomněli zapnout čerpadlo v akváriu, nebo potřebujete vypnout světlo v obývacím pokoji, či jakýkoliv jiný spotřebič, který je do elektrické sítě připojený právě přes chytrou zásuvku Tapo P110, není nic jednoduššího a stačí klepnout na tlačítko v aplikaci.

Zásuvka Tapo P110 je ovladatelná prostřednictvím Wi-Fi (standardy IEEE 802.11b/g/n) a spárovat ji se smartphonem je možné díky podpoře technologie Bluetooth verze 4.2. Veškeré funkce zásuvky lze navíc ovládat hlasem díky podpoře asistentů Google Assistant a Amazon Alexa.

Speciální funkce, které dokážou ochránit váš domov

Samozřejmostí je i podpora speciálních funkcí, které dokážou ochránit váš domov třeba ve chvíli, kdy jste právě na cestách. Například režim V nepřítomnosti dokáže inteligentně simulovat, že je někdo doma, nepravidelným vypínáním a zapínáním připojených spotřebičů, tedy primárně světla. A funkce Časovač zase umí vytvářet týdenní a denní rozvrhy s možností odpočítávání času do vypnutí a zapnutí jednotlivých koncových zařízení, která jsou napájena přes zásuvku Tapo P110. To se hodí pro například řízení čerpadel bazénové filtrace, vzduchování akvarijních rybiček, spínání topení či ventilace a pro mnoho dalších aplikací.


Novinka v portfoliu Tapo: monitoring spotřeby

Zásadní novinkou u modelu TP-Link Tapo P110 je oproti předchozím zásuvkám v portfoliu zařízení pro chytrou domácnost funkce monitoringu spotřeby, díky které budete přesně vědět, kolik připojená elektronika „žere“. A díky tomu si můžete snadno spočítat, zda je vaše záloha za elektrickou energii v normě.


Klíčové vlastnosti Tapo P110:

• Elegantní a kompaktní design chytré zásuvky TP-Link Tapo P110 zapadne skvěle do všech interiérů
• Kompaktní design Tapo P110 nezabírá příliš místa, takže vůbec neblokuje sousední zásuvky
• Nehořlavé materiály pomáhají minimalizovat nebezpečí vzniku požáru
• Pomocí bezplatné aplikace Tapo můžete vzdáleně zapnout nebo vypnout připojená zařízení do 2 300 W
• Rychlé počáteční nastavení pomocí Bluetooth 4.2 a bezplatné aplikace Tapo trvá necelých 20 vteřin
• Podpora hlasových příkazů Google Assistant a Amazon Alexa maximálně usnadní provoz domácích spotřebičů
• Přednastavte si plán na automatickou správu zařízení pomocí funkce Časovač
• Pomocí integrovaného časovače snadno vytvoříte seznamy odpočítávání pro připojenou elektroniku
• Režim V nepřítomnosti automaticky zapíná a vypíná zařízení v různém časovém rozmezí – tento režim pak navozuje dojem, že je někdo doma, čímž spolehlivě odradí potenciální zloděje a narušitele.


Více informací o produktu naleznete zde:
https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smart-plug/tapo-p100/
Fotografie produktu jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157713275302138

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci