TP-Link PG1200 KIT: Spolehlivé powerline řešení nové generace vhodné i pro streamování v 8K a hraní her

 

overview 01 large 20220817065402lNový powerline systém PG1200 KIT od známé společnosti TP-Link zajišťuje s pomocí technologie G.hn* vysokorychlostní a stabilní kabelové připojení prostřednictvím elektrického vedení v dosahu až 300 metrů. Adaptéry jsou tak vhodným řešením pro streamování v rozlišení 8K a hraní online her bez zpoždění.

Skvělá rychlost všude tam, kde je potřeba
Vysoká přenosová rychlost a šifrovaní pomocí 128-bit AES klíče na každé powerline jednotce zajistí bezproblémové přenášení velkého objemu dat, sledování filmů v nejvyšší kvalitně i precizní hraní. A to všude tam, kde není možné zajistit signál Wi-Fi, nebo kam nechcete či nemůžete přivést klasický ethernetový kabel. Pak lze právě využít stávající elektrické vedení, které umožní přenos až na tři sta metrů. To se hodí ve velkých budovách a v patrových domech, odlehlých místech jako jsou půdy, sklepy či garáže. Na jednom elektrickém vedení lze provozovat až 8 zařízení PG1200, což zaručuje ochrana proti vzájemnému rušení.

Kompaktní rozměry a úsporný režim
Jednotky disponují standardní elektrickou zástrčkou, gigabitovými LAN porty a tlačítky pro párování. Díky kompaktním rozměrům 88 x 58 x 31,5 mm jednotky nepřekáží ani v menších prostorech. S úsporným režimem „Power-Saving“, který se automaticky přepíná z běžného režimu „Working“, se snižuje spotřeba elektrické energie až o 85 %.

Jednoduché zprovoznění
Připojení k powerline jednotkám TP-Link PG1200 KIT je velice intuitivní a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Pro zprovoznění stačí do první jednotky připojit ethernetový kabel z routeru a z druhé jednotky pak připojit ethernetový kabel do požadovaného zařízení (např. do počítače, televize, herní konzole nebo dalšího routeru).
Uživatelé si mohou pro pokročilejší nastavení stáhnout tpPLC Utility pro správu powerline sítě na počítači.

Klíčové vlastnosti TP-Link PG1200 KIT Powerline Kit:
· Plug and Play datové propojení na vzdálenost až 300 metrů přes stávající elektrické vedení
· Protokol G.hn pro rychlejší, stabilnější a větší kapacitu
· Rychlost až 607 Mbit/s
· Gigabitové ethernetové porty v každé jednotce
· Úsporný režim se snížením spotřeby energie až o 85 %
· Jednoduchá instalace

*G.hn powerline adaptéry nejsou kompatibilní s HomePlug AV/AV2 powerline adaptéry.

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci