Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

TP-Link Omada EAP615-Wall: nástěnný přístupový bod AX1800 s Wi-Fi 6

EAP615 Wall 1.0 05Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, představuje na trhu novinku v podobě AX1800 bezdrátového přístupového bodu (AP) Omada EAP615-Wall, jenž podporuje nejnovější standard Wi-Fi 6, zároveň disponuje gigabitovými porty či technologií MU-MIMO a je určený k montáži na zeď.

Rychlá Wi-Fi ve dvou pásmech

Přístupový bod v nenápadném minimalistickém balení funguje ve dvou pásmech, která dokážou běžet simultánně, což dále zvyšuje rychlost a reaktivitu bezdrátového připojení. Maximální rychlost přenosu dat činí až 1 775 Mbit/s, z toho v méně náročném frekvenčním pásmu 2,4 GHz dosahuje až 574 Mbit/s, v pásmu 5 GHz pak jde až o 1 201 Mbit/s. Technologie MU-MIMO umožňuje současné připojení více koncových zařízení najednou při plné rychlosti. Optimalizovat výkon sítě lze kromě toho i díky technologii Band Steering (řízení pásma) či efektivnější modulaci OFDMA.


Gigabitové porty pro pevné připojení

Součástí přístupového bodu jsou i čtyři gigabitové ethernetové porty, z toho jeden ve formě odchozího a tři příchozí. Jeden z příchozích portů zvládá mimo jiné i podporu technologie PoE (Power-over-Ethernet) pro napájení elektrickou energií, což znamená, že při instalaci odpadá nutnost tahání dalších kabelů. Konkrétně se jedná o standard 802.3af/at PoE.

Instalace je navíc snadná i díky tomu, že je tělo přístroje kompatibilní se standardizovanou elektroinstalační krabicí průměru 86 mm, tedy jak pro EU, tak i pro Spojené státy americké.


Slušná integrace a centralizovaná správa

Zařízení je možné integrovat do jednotné platformy Omada SDN, jejíž součástí je funkce ZTP (Zero-Touch Provisioning), centralizovaná cloudová správa a inteligentní monitorování. Do řešení centralizované správy získáte přístup přes cloud, respektive přes aplikaci Omada, jejíž používání je maximálně pohodlné.


Elegantní vzhled i speciální síť pro hosty

Nenápadný, a přitom elegantní vzhled přístupového bodu je vhodný do prakticky jakéhokoliv interiéru. Ať už se jedná o hotelové pokoje, restaurace, nemocnice, kanceláře nebo jiné veřejné prostory, splyne minimalistické zařízení s prostředím.

K dispozici je spousta technologií zabezpečení bezdrátové sítě a také různé možnosti ověřování, díky čemuž se nemusíte bát vytvořit k přístupovému bodu speciální síť pro hosty. K možnostem ověřování patří SMS, Facebook Wi-Fi, Voucher a další.


Klíčové vlastnosti Omada EAP615-Wall:

• Neuvěřitelné rychlosti sítě Wi-Fi 6 – simultánní rychlosti 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 1 201 Mbit/s v pásmu 5 GHz poskytují výslednou přenosovou rychlost 1 775 Mbit/s v síti Wi-Fi.

• Vysoce výkonné možnosti připojení – zajištění vyšší efektivity sítě a nižší latence.

• Čtyři gigabitové porty – 4 gigabitové ethernetové porty (1× odchozí + 3× příchozí), přičemž jeden z příchozích portů podporuje technologii PoE, která poskytuje elektrické napájení pro připojené zařízení.

• Centralizovaná správa – integrace s platformou Omada SDN umožňuje cloudový přístup a vzdálenou správu.

• Zabezpečená síť pro hosty – poskytuje několik možností ověřování (SMS/ Facebook Wi-Fi/Voucher atd.) a řadu technologií pro zabezpečení bezdrátové sítě.

• Snadná instalace a podpora PoE


Více informací o produktu naleznete zde.

Fotografie produktu jsou k dispozici zde. 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci