TP-Link EAP211-Bridge KIT: Praktické řešení pro bezdrátové spoje s dosahem až 1 kilometr

 

EAP211-Bridge KIT UN 1.0 01Nová sada dvou venkovních přístupových bodů EAP211-Bridge KIT od společnosti TP-Link, světového výrobce síťových zařízení, vyniká odolností i dosahem. Ocení ji zejména podniky, které potřebují zajistit spolehlivé a bezpečné bezdrátové spoje na větší vzdálenosti, např. mezi budovami nebo v kamerových systémech.

Rychlá a spolehlivá síť snadno a rychle

Nový přístupový bod je určen především pro budování venkovních spojů typu bod-bod (point-to-point) nebo vícebodových spojů (point-to-multipoint). Spolehlivé bezdrátové připojení v pásmu 5 GHz, které přístupový bod zajišťuje podle standardu 802.11ac, dosahuje rychlosti až 867 Mb/s. Dvě vestavěné, duálně polarizované sektorové antény se ziskem 7 dBi poskytují vyzařovací úhel 70° horizontálně i vertikálně. Lze tak vytvořit bezdrátový spoj na vzdálenost až 1 km. Tři gigabitové ethernetové porty, které se rovněž nachází na těle přístroje, lze využít pro připojení IP kamer nebo dalších zařízení.

Jednoduchou instalaci zajistí automatické párování jednotek a agilní LED diody na těle přístroje indikující správné nasměrování přístupových bodů proti sobě. Stupeň krytí IP65 dostatečně ochrání jednotky před vodou a dalšími nepříjemnými povětrnostními podmínkami a zabrání vniknutí prachu na citlivé součástky. Přístupový bod je zároveň vybaven 6 kV ochranou proti zásahu bleskem. Napájení je možné pomocí pasivního 24 V PoE injektoru, který je součástí balení, nebo pomocí volitelného 12V DC adaptéru.


Bezproblémová integrace do Omada SDN

Přístupový bod lze spravovat samostatně z vestavěného webového rozhraní nebo z mobilní aplikace Omada. Jednotky lze začlenit také do systému Omada SDN, který sjednocuje přístupové body, přepínače a routery. Všechna integrovaná zařízení pak lze jednoduše spravovat z jednoho rozhraní pomocí kontroleru nebo mobilní aplikace. Takové řešení s centralizovanou správou je vhodné při nasazení většího počtu přístupových bodů, kdy se výrazně zjednodušuje konfigurace, správa a dohled celé podnikové sítě.


Klíčové vlastnosti TP-Link EAP211-Bridge KIT:

• Rychlost až 867 Mb/s v pásmu 5 GHz
• Bezdrátový přenos až na 1 km
• Automatické párování
• 3 gigabitové ethernetové porty
• Pasivní PoE napájení pro flexibilní nasazení
• Vestavěné webové rozhraní pro správu samostatně
• Podpora Omada SDN pro centralizovanou správu z kontroleru
• Mobilní aplikace Omada pro lokální a vzdálenou správu
• Technlogie Load Balance, Airtime Fairness, MU-MIMO a Beamforming
• Krytí IP65 a 6kV ochrana proti blesku

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci