Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

TP-Link Deco X90: Dosud nejvýkonnější mesh systém s Wi-Fi 6

01 large 1601281960974gSpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu nový Wi-Fi Mesh systém AX6600 Deco X90 pro pokrytí celé domácnosti, který je doposud nejvýkonnějším mesh systémem TP-Link s podporou Wi-Fi 6 (802.11ax), a je dostupný ve verzi s jednou, tak i dvěma jednotkami.

 

Inteligentní analýza síťového prostředí

Mesh systém TP-Link Deco X90 disponuje umělou inteligencí, která zajišťuje inteligentní analýzu síťového prostředí pro ideální pokrytí Wi-Fi. To tak bude přímo přizpůsobeno konkrétním potřebám vaší domácnosti. S tím souvisejí i inteligentní antény, které dokážou prodloužit a zlepšit pokrytí díky využívání algoritmů pro automatickou detekci dalších jednotek řady Deco a vzájemné zesílení signálu. Pokrytí se díky tomu dostane do každého kouta vaší domácnosti.


Připojte až 200 zařízení

K síti můžete prostřednictvím Mesh systému Deco X90 připojit až 200 koncových zařízení bez kompromisů v rychlosti, a to hlavně díky využití technologií jako OFDMA a MU-MIMO. Tímto způsobem je zajištěna vyšší kapacita a efektivita na místech s vysokou hustotou uživatelů. Každý z nich může plnohodnotně streamovat a hrát on line hry, aniž by zažíval výpadky či zpoždění, čemuž pomáhá už samotná specifikace Wi-Fi 6.


Silné zabezpečení

Již standardem je u TP-Linku silná úroveň zabezpečení a vybavuje své produkty funkcemi Home Care. Deco X90 však dostalo do vínku ještě vyšší, prémiovou variantu, TP Link HomeShield, která přináší vyspělé funkce pro ochranu sítě a zařízení IoT. K těm patří ochrana sítě, robustní rodičovská kontrola, technologie QoS (Quality of Service) i ucelené přehledy.


V neposlední řadě si pak všechny potřebné funkce a vlastnosti sítě nastavíte v přehledné a intuitivní mobilní aplikaci Deco, která vás v češtině i slovenštině provede nastavením krok za krokem.


Klíčové vlastnosti Deco X90:

• Třípásmová síť Wi-Fi routeru AX6600 – zvyšuje celkovou rychlost až na neuvěřitelných 6 600 Mbit/s
• Systém Mesh s umělou inteligencí – inteligentní analýza síťového prostředí zajistí ideální pokrytí Wi-Fi šité na míru vaší domácnosti
• Inteligentní antény – silnější signál zvýší míru pokrytí a zlepší bezdrátovou konektivitu
• Připojení více zařízení – připojte až 200 zařízení, ale nikoli za cenu snížení výkonu
• Bezproblémové pokrytí silnějším signálem – zajistěte si celoplošné pokrytí domácnosti čistším a silnějším signálem ze sítě Wi-Fi 6
• TP-Link HomeShield – chrání vaši domácí síť díky vyspělým funkcím na ochranu sítě a zařízení IoT
• Nastavení snadné jako nikdy dříve – aplikace Deco vás provede nastavením krok za krokem


Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x90/

Fotografie produktu jsou k dispozici zde:

https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157719425434806 

 

 

 

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu nový Wi-Fi Mesh systém AX6600 Deco X90 pro pokrytí celé domácnosti, který je doposud nejvýkonnějším mesh systémem TP-Link s podporou Wi-Fi 6 (802.11ax), a je dostupný ve verzi s jednou, tak i dvěma jednotkami.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci