Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

TP-Link Archer TX55E: Protože i váš stolní počítač si zaslouží Wi-Fi 6

Archer TX55E 1Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu nový AX3000 PCIe adaptér Archer TX55E, který zvládne možnosti běžného stolního počítače rozšířit o bezdrátové připojení s podporou standardu Wi-Fi 6 (802.11ax). Jako bonus pak získáte i další bezdrátovou technologii Bluetooth, a to ve verzi 5.2.

Bezkonkurenční rychlost připojení
PCIe adaptér TP-Link Archer TX50E s sebou přináší bezkonkurenční rychlost bezdrátového připojení, a to konkrétně do rychlosti až 2 402 Mb/s ve frekvenčním pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Uživatelský zážitek umocňuje také o 75 procent nižší latence (odezva), díky které si na svém stolním PC můžete užívat on line hraní, plynulé videokonference nebo streamování videa bez jakýchkoliv kompromisů.

Široké pokrytí díky dvěma anténám
Adaptér disponuje také dvojicí externích antén s vysokým ziskem, které umožňují snadnější připojení i z okrajových částí domácnosti a také vyšší stabilitu. Výsledkem je vyšší a stabilnější pokrytí v rámci vašeho domova. Vyšší úroveň pokrytí můžete využít také u technologie Bluetooth 5.2, která dosahuje až čtyřnásobné úrovně pokrytí a dvojnásobných rychlostí spojení oproti standardu Bluetooth 4.2.

Vylepšené chlazení i zvýšené zabezpečení
Pokud jde o další vlastnosti PCIe adaptéru TP-Link Archer TX55E, zde je nutné zmínit i speciální pozlacený chladič, který počítá s vyšší teplotou skříně počítače, a pomáhá tak zvyšovat stabilitu a spolehlivost i v takovém náročnějším prostředí. Výrobce přirozeně myslel také na zabezpečení komunikace, a to konkrétně v podobě šifrování WPA3, jež přináší aktuálně nejvyšší úroveň zabezpečení proti odposlechu. Zákazníci jistě ocení zpětnou kompatibilitu s plnou podporou dřívějších standardů 802.11ac/a/b/g/n

Klíčové vlastnosti Archer TX55E:
• Bezkonkurenční rychlost Wi-Fi 6 – překonává gigabitovou bariéru rychlostí až 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz).
• Plynulý zážitek – o 75% nižší latence zajišťuje mimořádně responsivní hraní, videochaty i živé vysílání.
• Spolehlivá připojení – čipová sada Intel® Wi-Fi 6 přináší rychlejší a čistší Wi-Fi, aby se plně využil potenciál routeru Wi-Fi 6.
• Široké pokrytí bezdrátovou sítí – připojte se k Wi-Fi na více místech vašeho domova pomocí dvou externích antén s vysokým ziskem, které zajistí větší pokrytí a zvýšenou stabilitu.
• Bluetooth 5.2 – nejnovější technologie Bluetooth dosahuje 2× vyšší rychlost a 4× širší pokrytí než verze Bluetooth 4.2.
• Vylepšené zabezpečení – nejnovější vylepšení zabezpečení WPA3 poskytuje zvýšenou ochranu v zabezpečení osobního hesla.
• Perfektní zpracování – speciální pozlacený chladič je vytvořen pro zlepšení stability a spolehlivosti i v horkém prostředí.
• Zpětná kompatibilita – plná podpora standardů 802.11ac/a/b/g/n.

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci