TP-Link Archer T600UB Nano: Vysokorychlostní dvoupásmový adaptér pro lepší připojení

 

Archer T600UB Nano 02Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových řešení a produktů chytré domácnosti, představuje kompaktní Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zajistí flexibilní bezdrátové připojení pro všechna zařízení tak, aby fungovala s nejnovějším dvoupásmovým Wi-Fi routerem.

Malý pomocník pro vysokou flexibilitu

Adaptér přijímá Wi-Fi signály na dvou samostatných pásmech a díky podpoře technologie 256QAM dokáže výrazně zvýšit datové rychlosti. V pásmu 2,4 GHz přidá 50 Mb/s navíc, což umožňuje využití rychlosti až 200 Mb/s pro běžné používání, jako je prohlížení webu na starších zařízeních. V pásmu 5 GHz dosahuje rychlosti až 433 Mb/s, což zajistí pohodlné streamování v HD kvalitě či hraní online her bez zpoždění.

Díky miniaturnímu elegantnímu designu stačí adaptér zapojit do libovolného USB portu počítače nebo laptopu a uživatelé mohou ihned objevovat jeho přednosti ať už na cestách, nebo doma. Samotná instalace i nastavení zařízení je snadné a intuitivní. Bezpečnost bezdrátového připojení zajišťují šifrovací standardy WPA/WPA2/WPA3.

Bluetooth až pro sedm zařízení

Uživatelům starších zařízení bez Bluetooth přijde vhod i integrace této technologie přímo v adaptéru. Po připojení do USB portu počítače nebo laptopu lze bezdrátově používat až sedm zařízení, například Bluetooth sluchátka, tiskárnu, myš, klávesnici, chytrý telefon nebo herní ovladače.

Klíčové vlastnosti adaptéru TP-Link Archer T600UB Nano:

• Vysokorychlostní dvoupásmová Wi-Fi s rychlostí až 633 Mb/s (433 Mb/s v pásmu 5 GHz, 200 Mb/s v pásmu 2,4 GHz)
• Podpora Wi-Fi 5
• Bluetooth 4.2
• Nano design pro trvalé připojení v USB
• Pokročilé zabezpečení bezdrátové sítě pomocí standardů WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3-SAE
• Operační systém Windows 11/10/8.1/8/7 pro Wi-Fi
• Operační systém Windows 11/10/8.1/7 pro Bluetooth

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci