Společnost TP-Link rozšiřuje oblíbenou řadu Deco X50-PoE o samostatnou jednotku

 

X50-PoESpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, přidává do nabídky samostatnou jednotku Wi-Fi 6 mesh systému Deco X50 PoE. S rychlostí AX3000 je tento mesh jedinečný právě svým napájením přímo po ethernet kabelu (napájení pomocí PoE), možností montáže na strop nebo zeď a také 2,5 Gbit porty. Tato populární sada Wi-Fi mesh systému byla dosud k dispozici pouze v baleních se dvěma nebo třemi jednotkami. Nově však bude možné dokoupit samostatné jednotky pro flexibilní rozšíření stávající sítě.

Bleskově rychlé bezdrátové připojení

Deco X50-PoE vybavená technologií Wi-Fi 6 poskytuje bezdrátovou rychlost až 3 Gb/s, což umožní všem připojeným uživatelům pohodlně streamovat videa v nejvyšší kvalitě, hrát online hry i stahovat velké soubory. To vše současně.

S 2,5 gigabitovým ethernetovým portem poskytuje Deco X50-PoE výjimečný multigigabitový výkon, jenž ocení i nároční uživatelé. Zařízení navíc disponuje dalším gigabitovým portem, přičemž oba zmíněné porty podporují PoE napájení.

TP-Link modelem Deco X50-PoE je skutečně precizním řešením pro celou domácnost. Zařízení podporuje stejnosměrné napájení pro flexibilní sítě, přičemž síťový adaptér je součástí balení.

Bezproblémová síť řízená umělou inteligencí

Vyzbrojená technologií Mesh s umělou inteligencí se jednotka Deco automaticky učí a přizpůsobuje své chování podle síťového prostředí, kvality klientů a chování uživatelů v domácnosti. Pomocí sofistikovaných, vícefaktorových algoritmů jednotka Deco optimalizuje a vytváří ideální Mesh Wi-Fi řešení pro jedinečné potřeby vaší domácnosti. Více informací o pokročilé AI Mesh technologii a jejích výhodách pro bezproblémový provoz domácí nebo podnikové sítě naleznete na webu TP-Link.


Instalace téměř kamkoliv, snadné nastavení

Flexibilní instalace jednotek umožňuje širokou škálu jejich rozmístění a vytvoření dokonalé a jednotné domácí sítě. Zařízení, kterých může být až 150, se mohou libovolně pohybovat po domě a vždy se v tichosti připojí k jednotce s nejsilnějším signálem, přičemž není třeba manuálně měnit síť ani heslo. Jednotky Deco X50-PoE lze položit na stůl, připevnit na zeď či je dokonce nainstalovat na strop. Povedený kompaktní design zařízení zároveň skvěle zapadne do každé domácnosti, šetří místo a poskytuje naprostou online svobodu.

Samostatná jednotka dokáže pokrýt až 230 m², dvě spolupracující jednotky vytvářejí síť, která pokryje až 420 m², tři jednotky dosáhnou až na 600 m², přičemž pro větší plochu je možné dokupovat další vysílače. Veškeré jednotky Deco jsou totiž kompatibilní. Síť zároveň můžete spravovat přes mobilní aplikaci Deco. Ta je dostupná v češtině i slovenštině a s její pomocí uživatelé bez problémů zvládnou nastavení krok za krokem bez odborných znalostí.

Bezpečnost na prvním místě

Standardem modelů od TP-Link je silná úroveň zabezpečení prostřednictvím technologie TP-Link HomeShield. Ta přináší vyspělé funkce pro ochranu sítě a internetu věcí. K těm patří ochrana sítě, rodičovská kontrola či technologie QoS (Quality of Service).

Klíčové vlastnosti Deco X50-PoE:

• AX3000 dvoupásmová Wi-Fi: 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz)
• Flexibilní instalace (stůl, zeď, strop)
• Podpora technologie PoE
• Zpětná kompatibilita se všemi generacemi Wi-Fi
• Plynulé přepínání mezi jednotkami při pohybu připojeného zařízení
• Kabelová síť Multi-Gig 2,5 Gb/s - 1x port 2,5 Gb/s + 1x Gigabit port
• Perfektní zabezpečení sítě prostřednictvím technologie TP-Link HomeShield
• Snadné nastavení

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci