Siemens

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Router Archer AX10 pro domácnost roku 2020

TP-Link HW Forum2Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nový router Archer AX10 s Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě. Díky novému standardu umožňuje připojeným zařízením bezdrátově komunikovat na gigabitové úrovni. Připojíte se k 1Gb/s Wi-Fi síti s telefonem nebo notebookem a získáte rychlosti srovnatelné s připojením přes ethernetový kabel.

Živé přenosy videa ve 8K/4K, online hraní ve 4K rozlišení, videochat ve vysokém rozlišení, nebo nepřerušované zálohování gigabajtů videí a fotografií na domácí NAS je jen drobný výčet možností, které Wi-Fi 6 router od TP-Linku přináší.

Pokryje široké okolí
Přítomnost čtyř externích antén napovídá, že router je vybaven technologií MU-MIMO pro současné připojení mnoha zařízení, a pro optimalizaci využití přenosového pásma je zde OFDMA. V kombinaci s Beamforming úpravou signálu pak vytváří silný a spolehlivý Wi-Fi signál v celé domácnosti, a poskytuje tak hladké a stabilní připojení pro každé zařízení.
Okamžitá reakce na každé kliknutí
Aby router Archer AX10 poskytoval okamžitou reakci na veškeré síťové požadavky, je vybaven tří jádrovým procesorem s frekvencí 1,5 GHz, který zajišťuje zpracování ohromného objemu přenášených dat, a minimalizuje tak veškeré prodlevy v síti. Výsledek je pak prostý, po spuštění přehrávání online videa v prohlížeči dostanete okamžitou odezvu a video se spustí i ve 4K rozlišení. Při živém online video chatování, pak získáte vyšší kvalitu přenášeného obrazu.

Gigabit i bezdrátově
Router Archer AX10 umožňuje plně využívat výhody širokopásmové rychlosti až do 1 Gb/s prostřednictvím celkem pěti gigabitových portů. Připojená zařízení přes ethernetový kabel budou komunikovat bez limitu a jediného zadrhnutí. Sdílené filmy na lokální síti tak budou dostupné pro veškerá zařízení v nejvyšší kvalitě a pro všechny najednou. Bezdrátový přenos v 5GHz pásmu dosahuje závratné rychlosti až 1,2 Gb/s a v 2,4GHz pásmu je doplněn dalšími 300 Mb/s. Přehrávání online obsahu pak bude limitováno jen a pouze rychlostí vašeho poskytovatele internetu.

Nastavení na pár kliknutí
Jak už jsme si u TP-Linku zvykli, nastavení probíhá jednoduše přes mobilní telefon a aplikaci Tether, která je dostupná jak pro Android, tak iOS. Změnu hesla nebo nastavení sítě pro hosty pak můžete provézt kdykoliv a kdekoliv, z pohodlné sedačky v obýváku nebo z hotelové restaurace na horách. V případě, že budete zrovna sedět u PC, lze nastavení provézt i přes webové rozhraní, taktéž během několika minut. Výhodou je v tomto případě více možností nastavení. Některé změny v nastavení sítě stačí i jen vyslovit nahlas, bez PC i mobilu, avšak v přítomnosti hlasové asistentky Amazon.

 

Klíčové vlastnosti Archer AX10:

• Technologie Wi-Fi 6 – Archer AX10 je vybaven nejnovější bezdrátovou technologií Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě.

• Rychlosti příští generace až 1,5 Gb/s – Dvoupásmový router Archer AX10 dosahuje ještě vyšší rychlosti, až 1,5 Gb/s (1201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz).

• Připojte desítky zařízení – Více současných připojení a snížená latence s technologií OFDMA a MU-MIMO.
• Tříjádrový procesor – Okamžitá reakce na veškerou síťovou aktivitu pomocí tříjádrového procesoru s frekvencí 1,5 GHz.

• Širší pokrytí – 4 antény a technologie Beamforming (tvarování paprsků) zaměřují signál na jednotlivé klienty pro širší pokrytí.

• Plné gigabitové porty – Využijte všech výhod širokopásmových rychlostí až do 1 Gb/s.

• Snadné nastavení – Pomocí aplikace Tether dokončete aktualizaci vaší sítě během několika minut.

• Kompatibilní s Alexa – Ovládejte svůj router hlasovými příkazy a udělejte si svůj život chytřejším a snadnějším spolu s Amazon Alexa.

 

Více informací o produktu naleznete zde:
https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-ax10/#specifications

Fotografie produktů jsou k dispozici zde: https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157712811470937

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci