Rodina chytrých senzorů TP-Link Tapo se rozšiřuje o snímač úniku vody T300

 

Tapo T300 large 20230103072011h

S chytrým snímačem vody Tapo T300 od společnosti TP-Link, předního světového dodavatele síťových produktů a chytrých zařízení, se moderní domácnosti stanou ještě bezpečnějšími. Elegantní novinka skvěle zapadá do rodiny produktů Tapo. K senzoru je zároveň nutné pořízení hubu Tapo H100.

Tapo T300 rozpozná možné kapání vody i její únik. Disponuje šesti detekčními sondami na horní i spodní straně, které zachycují kapání i prosakování vody zespodu. V případě této nepříjemné situace začne senzor vydávat hlasitý alarm až do 90 dB a současně prostřednictvím hubu Tapo H100 odešle upozornění do aplikace Tapo. Ta je zdarma dostupná pro Android a iOS v češtině i slovenštině.

Model Tapo T300 podporuje chytré automatizace, které z celé rodiny zařízení Tapo vytvářejí unikátní ekosystém, v němž lze spravovat všechna zařízení internetu věcí podle denních zvyklostí a preferencí. Při vzniklém úniku vody tak může uživatel okamžitě zjistit aktuální situaci prostřednictvím kamery.

Vzhledem ke stupni krytí IP66, který značí ochranu proti intenzivně tryskající vodě a odolnost vůči prachu, zvládne snímač dlouhodobé umístění ve vlhkém či prašném prostředí. Navržen je tak, aby se vešel téměř všude. O napájení chytrého snímače se starají dvě AAA baterie, které jsou součástí balení.

Klíčové vlastnosti Tapo T300:
• 90 dB alarm kapání a úniku vody
• stupeň krytí IP66
• kompaktní rozměry
• elegantní design
• podpora Tapo Hub
• automatizace s dalšími zařízeními Tapo

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci