Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

RF Set pro ovládání chytré domácnosti

RFSET-SDWK-Z1 od ELKO EPSpolečnost ELKO EP uvedla na trh akční set vybraných komponent, který nabízí možnost jednoduše a levně vyzkoušet výhody a komfort moderní elektroinstalace chytré domácnosti. Součástí akčního setu RF SET-SDWK-Z1 jsou spínací a stmívací aktory, nástěnný dvoutlačítkový ovladač a klíčenka RF Key.

Spínací aktor RFSA-11B, které je součástí setu, je určen pro ovládání (stmívání) světel a spínání spotřebičů. Je programovatelný a může být ovládán až z 32 kanálů, což umožňuje použít až 32 ovladačů. Stmívací aktor umožňuje také vytváření světelných scén. Můžete si uložit až čtyři přednastavené světelné scény a jedním stiskem tak stmívat žárovky i halogenová svítidla.

Součástí setu je také dvoukanálový bezdrátový vypínač RFWB-20, který slouží jako vysílač k ovládání přijímačů systému iNELS RF Control. Ploché provedení usnadňuje jeho rychlou instalaci na jakýkoliv povrch - sklo, dřevo nebo zeď.

Poslední součást setu RF Key klíčenka je přenosný vysílač, kterým je možné ovládat jednotky iNELS RF Control. Díky malým rozměrům ji můžete mít neustále u sebe v kapse nebo jako přívěsek na klíčích. Spektrum jejího využití je velmi široké, nejčastěji se používá k ovládání garážových vrat, závor, bran z auta nebo rozsvícení či ztlumení požadovaných světel.

RF SET je jednoduchým způsobem, jak vyzkoušet chytrou elektroinstalací. Nabízí základní prvky v jednom balení s doporučenou koncovou cenou 3162 Kč včetně DPH.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci
 
CAD - online trafika