Nový Wi-Fi LTE router Mercusys MB110-4G umožňuje přístup k internetu pro více zařízení prakticky kdekoliv

 

Mercusys MB110-4GSpolečnost Mercusys uvádí na trh zcela nový 4G LTE bezdrátový router MB110-4G, který dokáže sdílet přístup k internetu až 32 zařízením současně. K jeho provozu stačí vhodná datová nano SIM karta a přístup k elektrické energii.

Kompaktní router představuje ideální řešení pro všechny, kteří chtějí mít kvalitní internetové připojení stále po ruce, ať jsou kdekoli. Mohou to být konference, teambuildingové akce, pracovní cesty ale samozřejmě i chaty či chalupy. S rychlostí stahování až 150 Mb/s a rychlostí Wi-Fi až 300 Mb/s poskytuje na frekvenci 2,4 GHz spolehlivou a rychlou síť, kterou lze využívat nejen k pracovní rutinně, ale také při zábavě, jako je hraní online her, sledování filmů či ke stahování větších souborů.

Bezdrátový router Mercusys MB110-4G pracuje s většinou SIM karet od operátorů po celém světě. Je plně kompatibilní s FDD-LTE a TDD LTE. Uživatelé nemusí nic složitě nastavovat, stačí jen vložit nano SIM kartu, router zapnout a sdílet síť s ostatními uživateli. Celkově lze k jedné síti připojit až 32 zařízení.

Díky záložnímu LAN/WAN portu může router fungovat jako router, který je kompatibilní s kabelovými, optickými a DSL modemy, případně je schopný internet poskytovat pro kabelová zařízení. V případě potřeby lze také využít port pro připojení externí antény.

Router tak představuje vysoce univerzální zařízení, které najde své využití v každé situaci, aniž by se uživatelé museli jakkoli omezovat. Funguje v terénu i na pláži. Zkrátka všude tam, kde jsou k dispozici mobilní data. Mercusys funkčnost technologie dlouhodobě testoval, aby na trh uvedl výkonný a efektivní model, který splní i ta nejnáročnější očekávání. Příjemným bonusem je i jeho cena, která nepřekračuje 1500,- Kč.

Klíčové vlastnosti Mercusys MB110-4G:

• Podpora 4G LTE
• Přístup k internetu až pro 32 zařízení
• Rychlost připojení až 300 Mb/s
• LAN/WAN port
• Automatická konfigurace po zapojení nano SIM

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci